głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smeetmuffin Nie umiem się pogodzić z Twoim odejściem... Nie ma sensu szukać już z nikim wcześniej nam nie było tak szansę mógł nam dać sam Bóg ostatni raz Z każdym kolejnym

smeetmuffin

smeetmuffin.moblo.pl
Nie umiem się pogodzić z Twoim odejściem...
Nie umiem się pogodzić z Twoim... teksty

smeetmuffin dodano: 9 listopada 2015

Nie umiem się pogodzić z Twoim odejściem...

 Nie ma sensu szukać już  z nikim... teksty

smeetmuffin dodano: 17 października 2015

"Nie ma sensu szukać już z nikim wcześniej nam nie było tak szansę mógł nam dać sam Bóg ostatni raz"

Z każdym kolejnym dniem tęsknie... teksty

smeetmuffin dodano: 12 października 2015

Z każdym kolejnym dniem tęsknie coraz bardziej. Z każdym kolejnym dniem kocham Cię coraz bardziej. Z każdym kolejnym dniem brakuje mi Cię coraz bardziej. Z każdym kolejnym dniem czuję się coraz gorzej. Z każdym kolejnym dniem nadzieje wzrasta chociaż wiem że koniec był już dawno temu. Z biegiem czasu zastanawiam się kiedy to wszytko się zaczęło. W którym dniu, momencie, chwili stałeś się dla mnie najważniejszym człowiekiem na świecie? Kiedy to się tak na prawdę zaczęło? Czy to wgl się zaczęło? Czy skończyło się szybciej niż myślałam. Szukam ciągle odpowiedzi na pytania ale za każdym razem rodzi się pustka. Pustak gdzie ostatnio wszystko staje się tak bardzo skomplikowane.

Nigdy bym nie pomyślała że znów... teksty

smeetmuffin dodano: 7 października 2015

Nigdy bym nie pomyślała że znów go zobaczę. Myślałam że zniknie z mojego życia i myśli. Myślałam że nauczę się żyć bez niego. Myślałam że udało mi się żyć bez niego. Starałam się być sobą. Starałam się być tą samą osobą, która była 2 lata temu. Ale nie udało się. Znowu się zawiodłam. Znowu uczucia i wspomnienia górują nade mną. Czy to uczucie już nigdy nie zniknie? Ile czasu musi minąć bym żyła w spokoju i być pewna że już nigdy się nie pojawisz w moim życiu?

Chciałabym wrócić do tych czasów... teksty

smeetmuffin dodano: 5 października 2015

Chciałabym wrócić do tych czasów gdzie uśmiech mój nie schodził z twarzy. Gdzie śmiałam się totalnie ze wszystkiego. Gdzie robienie jaj z ludzi mnie nawet rozbawiało mimo że nie powinno. Gdzie miałam wyjebane na wszystko i nie przejmowałam się niczym. Gdzie nie pozwoliłam Ci odejść. Wiem że moje sytuacje, słowa miały wielki wpływ na to że już Cię nie ma przy mnie. Spieprzyłam sprawę ale wiem jedno że nie chciałabym żebyś już wracał. Nie chcę znów przechodzić przez to samo. Nie teraz kiedy powoli staje na dobrej drodze.

Oddycham głęboko. Bez Ciebie. Umiem... teksty

smeetmuffin dodano: 4 października 2015

Oddycham głęboko. Bez Ciebie. Umiem myśleć inaczej. Tak jakbym się pogodziła z Twoją nieobecnością. Dobrze mi z tym. Mam nadzieję, że nie wyskoczysz mi gdzieś na ulicy, nie wyłonisz się z jakiegoś tłumu. I że sobie Ciebie nie przypomnę i nie odświeżę. Że nie będę musiała uczyć się na nowo o Tobie zapominać. Nie chcę powtarzać na nowo tych wszystkich dni i nocy. Kiedy czekałam, płakałam i żyłam nadzieją, że się pojawisz. Nie mam już tej nadziei. Ale wierzę, że świat może być piękny także bez Ciebie.

Prędzej umrę niż poczuję się... teksty

smeetmuffin dodano: 3 października 2015

Prędzej umrę niż poczuję się szczęśliwa.

Nie jestem stworzona do miłości... teksty

smeetmuffin dodano: 21 września 2015

Nie jestem stworzona do miłości, urodziłam się zbyt smutna!

Wmawiając sobie że nic do niego nie... teksty

smeetmuffin dodano: 21 września 2015

Wmawiając sobie że nic do niego nie czujesz, że go nie kochasz, że nie jest Ci ważny nie uwolnisz się od niego. Jeszcze bardziej będziesz o nim myślała, w każdym człowieku będziesz go widziała, jego ruchy, uśmiech, twarz. Aż w końcu zacznie Ci się śnić po nocach, będziesz czuła jego zapach, jego oddech na swojej szyi i najgorsze co może być, jego ramiona na sobie gdy będziesz kładła się spać. Zobacz do czego może doprowadzić jedna przypadkowa osoba. Każdy będzie Ci mówił " nie zasługujesz na niego. On Cię rani. Znajdź sobie lepszego, który na Ciebie zasługuję" Ale to nie jest takie łatwe. Nie zapomnisz nagle o tej osobie. Nadal na jego myśl i na przypadkową osobę z nadzieją że to on będziesz miała motyle w brzuchu i uśmiech na twarzy a po chwili uświadamiasz sobie że jego nie ma już. Musisz żyć ze świadomością że życie toczy się dalej a ludzie odchodzą i przychodzą albo zostawiają z Tobą.

Nauczyłam się żyć bez Ciebie.... teksty

smeetmuffin dodano: 18 września 2015

Nauczyłam się żyć bez Ciebie. Może nie do końca. Może jeszcze mam jakiś sentyment do Ciebie i naszych miejsc ale to nie już to samo. Coraz mniej myślę o nas, co by było gdyby. Mimo że jesteś dla mnie kimś ważnym wiem już że potrafię żyć bez Ciebie. Potrafię coraz częściej się uśmiechać, potrafię się otworzyć do ludzi. Byłeś jesteś i będziesz dla mnie osobą wyjątkową ale będę już inaczej patrzeć na to wszystko. Doszłam do wniosku że coś się kończy by mogło się coś zacząć. Życie, ludzie dali mi koleją szansę bym mogła wykorzystać to co u mnie kochali najbardziej za nim byłam pod Twoim wpływem i nie widziałam życia bez Ciebie. Czas nie leczy ran ale ludzie to robią. Dają Ci szanse bo widzisz że im zależy na Tobie mimo że wyrządziłaś im ból i cierpienie.

heh:  można to tak nazwać :'  teksty smeetmuffin dodał komentarz: heh:) można to tak nazwać :') do wpisu 22 lipca 2015
Kiedyś kupię nóż   I powyrzynam... teksty

smeetmuffin dodano: 19 lipca 2015

Kiedyś kupię nóż I powyrzynam wszystkich wkoło Kupię nóż Zostawię tylko dwoje /happysad

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV