głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smeetmuffin

 Będzie dobrze.  Nie mów mi: będzie dobrze  kiedy ja wiem że nie będzie. Jak ja nie lubię kiedy jestem w rozsypce mój świat się rozwala na drobne kawałeczki a ktoś wyskakuje że będzie dobrze. Fakt kiedyś na pewno będzie ale nie teraz. Teraz to ja mam ochotę poużalać się nad sobą poprzeklinać mam ochotę rzucić talerzem o ścianę. I krzyczeć że mi źle. I pozwól mi na to nie wyskakuj z farmazonami że za chwilę mi ulży. Bo nie ulży. Bo potrzebuję czasu bo muszę się wypłakać wyżalić muszę w sobie przerobić ból. A potem się podniosę. Bo jak to mówią są takie dni że kurwa mać to za mało.

faust dodano: 3 godziny temu

- Będzie dobrze. - Nie mów mi: "będzie dobrze", kiedy ja wiem, że nie będzie. Jak ja nie lubię, kiedy jestem w rozsypce, mój świat się rozwala na drobne kawałeczki, a ktoś wyskakuje, że będzie dobrze. Fakt, kiedyś na pewno będzie, ale nie teraz. Teraz to ja mam ochotę poużalać się nad sobą, poprzeklinać, mam ochotę rzucić talerzem o ścianę. I krzyczeć, że mi źle. I pozwól mi na to, nie wyskakuj z farmazonami, że za chwilę mi ulży. Bo nie ulży. Bo potrzebuję czasu, bo muszę się wypłakać, wyżalić, muszę w sobie przerobić ból. A potem się podniosę. Bo jak to mówią, są takie dni, że kurwa mać to za mało."

 Myślę o nim wpatrując się w sufit i sama czuję się martwa. Obserwuję jak wokół mnie toczy się życie i nie mam siły by się w nie włączyć.

faust dodano: przedwczoraj o 22:37

,,Myślę o nim, wpatrując się w sufit, i sama czuję się martwa. Obserwuję, jak wokół mnie toczy się życie, i nie mam siły, by się w nie włączyć."

 Rozmowy... To jednak dziwna rzecz. Można zamienić milion słów i... nie powiedzieć tego najważniejszego. A można po prostu w milczeniu spojrzeć w oczy i już wszystko wiadomo.

faust dodano: 3 dni temu

,,Rozmowy... To jednak dziwna rzecz. Można zamienić milion słów i... nie powiedzieć tego najważniejszego. A można po prostu w milczeniu spojrzeć w oczy i już wszystko wiadomo."

 Aby znaleźć godnego wroga wybierz przyjaciela. On wie gdzie uderzyć.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Aby znaleźć godnego wroga, wybierz przyjaciela. On wie, gdzie uderzyć."

 Czasem ludzie wydają się na zewnątrz szczęśliwi i dopiero kiedy się ich posłucha a nie wyłącznie na nich popatrzy można poznać że w środku się coś popsuło.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Czasem ludzie wydają się na zewnątrz szczęśliwi i dopiero kiedy się ich posłucha, a nie wyłącznie na nich popatrzy, można poznać, że w środku się coś popsuło."

 To dziwne uczucie czytać o swoim życiu z punktu widzenia innej osoby. Twoja wersja prawdy robi się wtedy nieco odkształcona bo nie należy już tylko do ciebie.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,To dziwne uczucie, czytać o swoim życiu z punktu widzenia innej osoby. Twoja wersja prawdy robi się wtedy nieco odkształcona, bo nie należy już tylko do ciebie."

 Mam wrażenie jakbym doszła do ostatniej kropki w książce i po niej nic już nie ma. Boję się że nie będę w stanie znowu otworzyć oczu i boję się co zobaczę jeśli mi się uda.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Mam wrażenie, jakbym doszła do ostatniej kropki w książce i po niej nic już nie ma. Boję się, że nie będę w stanie znowu otworzyć oczu, i boję się, co zobaczę, jeśli mi się uda."

 Od czasów mojego dzieciństwa dużo się zmieniło  może nie tyle ile byśmy chcieli ale świat naprawdę stał się innym miejscem. Jest szybszy głośniejszy bardziej samotny. W przeciwieństwie do niego my zbytnio się nie zmieniliśmy nie tak naprawdę. Historia jest lustrem a my to tylko starsze wersje samych siebie dzieci poprzebierane za dorosłych.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Od czasów mojego dzieciństwa dużo się zmieniło - może nie tyle, ile byśmy chcieli, ale świat naprawdę stał się innym miejscem. Jest szybszy, głośniejszy, bardziej samotny. W przeciwieństwie do niego my zbytnio się nie zmieniliśmy, nie tak naprawdę. Historia jest lustrem, a my to tylko starsze wersje samych siebie; dzieci poprzebierane za dorosłych."

 Nigdy nie lubiłam być dotykana. Nauczyłam się nie odskakiwać i nie odsuwać ale zawsze uważałam że bez sensu kogoś obejmować kiedy wiesz że w końcu będziesz musiał go wypuścić. Mimo to chciałabym żeby ktoś mnie teraz przytulił. Chciałabym kogoś objąć i pozwolić żeby ten ktoś objął mnie.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Nigdy nie lubiłam być dotykana. Nauczyłam się nie odskakiwać i nie odsuwać, ale zawsze uważałam, że bez sensu kogoś obejmować, kiedy wiesz, że w końcu będziesz musiał go wypuścić. Mimo to chciałabym, żeby ktoś mnie teraz przytulił. Chciałabym kogoś objąć i pozwolić, żeby ten ktoś objął mnie."

 Nie mów że to koniec bo to najgorsze co mogę usłyszeć. Przysięgam że zrobię co w mojej mocy żeby być tu właśnie tak jak lubisz. Chociaż trudno jest się chować. Z własnych uczuć zrezygnować. Poprzestawiam plany i zmienię się dla ciebie.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Nie mów, że to koniec, bo to najgorsze, co mogę usłyszeć. Przysięgam, że zrobię co w mojej mocy, żeby być tu właśnie tak, jak lubisz. Chociaż trudno jest się chować. Z własnych uczuć zrezygnować. Poprzestawiam plany i zmienię się dla ciebie."

 I wiem że potrzebujesz mnie w pokoju obok. Ale tkwię tutaj zupełnie sparaliżowany.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,I wiem, że potrzebujesz mnie w pokoju obok. Ale tkwię tutaj zupełnie sparaliżowany."

 Z paranoją depczącą mi po piętach czy będziesz wciąż mnie kochać kiedy się obudzimy i zobaczysz że zdrowie zmysłów uszło z moich oczu?

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Z paranoją depczącą mi po piętach, czy będziesz wciąż mnie kochać, kiedy się obudzimy i zobaczysz, że zdrowie zmysłów uszło z moich oczu?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV