głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shitt wiesz chyba się zakochałam zaczęłam mówić a on spojrzał na mnie zdziwiony tak zakochałam się... tylko nie wiem czy on mnie kocha. patrzył na mnie ale nic nie m

shitt

shitt.moblo.pl
wiesz chyba się zakochałam zaczęłam mówić a on spojrzał na mnie zdziwiony tak zakochałam się... tylko nie wiem czy on mnie kocha. patrzył na mnie ale nic nie m
 wiesz chyba się zakochałam... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

-wiesz chyba się zakochałam- zaczęłam mówić, a on spojrzał na mnie zdziwiony - tak, zakochałam się... tylko nie wiem czy on mnie kocha. - patrzył na mnie, ale nic nie mówł. - ostatnio chyba niezbyt dobrze się u niego dzieje... ale nic mi nie mówi... nie wiem sama. Spędzam z nim każdą wolną chwilę, ale to za mało... czuje, że on też traktuje mnie inaczej niż jak tylko swoją przyjaciółkę... ale nie może się zdobyć na odwagę i mi tego powiedzieć wprost... - gdy skończyłam podszedł do mnie i mnie przytulił. - kochasz go? - zapytał. -kocham, tak bardzo GO kocham...

wpadłam na niego w osiedlowym... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

wpadłam na niego w osiedlowym sklepie, zupełnie przypadkiem. chociaż wiedziałam, że zawsze o tej porze robi tam zakupy. zobaczył mnie i szybko odwrócił głowę udając, że czegoś szuka. pomyślałam, że po prostu ma do mnie o coś żal, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam, że nie ma o co się gniewać, to raczej ja powinnam się obrazić po tym o zrobił. podeszłam do niego i zapytałam co się stało. "nic się nie stało. zupełnie nic" odpowiedział mi. "to w takim razie o co chodzi?" "o to, że to już koniec" odwrócił się i wyszedł ze sklepu, zostawił mnie z wieloma pytaniami samą. zupełnie samą, choć był tam tłum ludzi...

wyszłam z autobusu  a on delikatnie... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

wyszłam z autobusu, a on delikatnie mnie szturchnął w ramie. -a to co? nowy sposób witania się? odpuść sobie, nie chce mi się z Tobą gadać...- powiedziałam i odwróciłam głowę, po czym ruszyłam w kierunku domu. Byłam z siebie tak cholernie dumna, choć tak bardzo chciało mi się płakać, bo wiedziałam, że straciłam Cię na dobre... Już na zawsze.

nigdy się nie zastanawiałam nad tym... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

nigdy się nie zastanawiałam nad tym jak to będzie jeśli odejdziesz. odszedłeś i muszę przyznać, że jest całkiem normalnie. poza tym, że sens mojego życia odszedł wszystko jest jak dawniej. wstaje rano, idę do szkoły i normalnie rozmawiam ze znajomymi. wczoraj nawet się zaśmiałam. robie postępy. już nie płacze gdy ktoś wypowiada Twoje imię, nie krzycze na wszystkich i nie myśle o tobie przez cały dzień... w tym tempie pewnie za jakiś rok znowu będę taka jak trzy miesiące temu, gdy jeszcze ze mną byłeś. będę szczęśliwa. bez Ciebie.

patrzyłam na niego tak jak wtedy... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

patrzyłam na niego tak jak wtedy, gdy za pierwszym razem powiedział mi, że kocha... patrzyłam i widziałam, że on patrzy tak samo -wybacz mi...- szepnął. po policzkach zaczęły mi spływać łzy. -nie moge, nie potrafie, rozumiesz? zrobiłeś coś czego wybaczyć się nie da. Stanęłam na palcach i delikatnie pocałowalam go w usta, tak jak zawsze gdy się z nim żegnałam. Obróciłam się na pięcie i odeszłam. Na zawsze, a za sobą słyszałam tylko jego krzyk, że kocha i chce, żebym wróciła... ;9.

Stałam wśród tłumu ludzi na... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

Stałam wśród tłumu ludzi na koncercie w naszym miasteczku. Wiedziałam, że "ON" tam jest i nie chciałam, żeby mnie zobaczył. Na scenę weszła prowadząca i powiedziała "jest tu pewien młody mężczyzna, który chciałby coś powiedzieć i zaśpiewać." Nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Roberta wszedł na scenę i powiedział "Ta piosenka przypomina mi o wszystkich wspólnie z Tobą spędzonych chwilach, to przy niej pierwszy raz cię pocałowałem, tańczyliśmy przy niej w deszcze, pamiętasz? to przy niej powiedziałem, że Cię kocham... To piosenka "Dla Ciebie". Dzisiaj chce Cię nią przeprosić. Za wszystko. Kocham Cię!." Zaśpiewał ją tak pięknie, wszyscy patrzyli co zrobię, a ja po prostu chciałam stamtąd pójść, chciałam uciec, ale zostałam. Do dzisiaj i nie żałuję. Kocham Go.

 no prosze Cię!   krzyczała  gdy... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

-no prosze Cię! - krzyczała, gdy próbował wziąć ją na ręce. -nie lubie gdy ktoś mnie o coś prosi;P - odpowiedział podnosząc ją do góry.

 za dużo myślisz  powiedział gdy... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

-za dużo myślisz -powiedział gdy przestała go całować i odwróciła głowę. -chyba tak, nie, zdecydowanie tak, wolałabym, żebyś już teraz nic nie pamiętał z tego co stało się przed chwilą. z resztą ty i tak masz to gdzieś - powiedziała cicho... -po pierwsze mów do mnie, patrz na mnie. po drugie wcale nie mam tego gdzieś. a po trzecie - spojrzał na nią z wielkim uśmiechem - po trzecie mnie pocałuj.:*.

nie lubie o nim z nikim rozmawiać.... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

nie lubie o nim z nikim rozmawiać. boję się, że dowiedzą się o nim za dużo, boję się, że jakaś inna dziewczyna zechce go pokochać i z nim być. wiem, że jest sam, wiem, że też za mną tęskni, ale ta chora duma nie daje nam ze sobą być. nasze ostatnie spotkanie, nasz ostatni pocałunek i moje ostatnie słowa skierowane do niego "przecież ty jutro i tak nie będziesz o tym wszystkim co między nami było, pamiętał." i jego ciche "będę" i uśmiech skierowany w moją stronę, ten piękny, nieziemski, cudowny uśmiech. uśmiech, który pokochałam. oczy, które pokochałam. mężczyzna, którego pokochałam. tak, to właśnie ON. ten, którego straciłam. na zawsze.

Cała prawda o facetach   Jeśli... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

Cała prawda o facetach - Jeśli ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką. Jeśli ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką. Jeśli do niego zadzwonisz - uzna, że się narzucasz. Jeśli to on do Ciebie zadzwoni -uzna, że powinnaś być zaszczycona. Jeśli go nie kochasz - będzie robił wszystko by Cię zdobyć. Jeśli go kochasz - zostawi Cię. Jeśli się z nim kłócisz - mówi, że jesteś uparta. Jeśli siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania Jeśli się z nim nie prześpisz - uzna, że go nie kochasz. Jeśli to zrobisz - uzna, że jesteś łatwa. Jeśli powiesz mu o swoich problemach - pomyśli, że jesteś słaba. Jeśli mu nie powiesz - pomyśli, że mu nie ufasz. Jeśli będziesz mu robić wymówki - powie, że nie jesteś jego matką. Jeśli to on będzie Ci robił wymówki - powie, że 'dba' o Ciebie. Jeśli nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie. Jeśli to on złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie.

I kiedy idę z nim przez miasto... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

I kiedy idę z nim przez miasto widzę jak znajomi z mojego gim patrzą się na niego. Oczywiście sportowcy , idealni przystojni zaczynają go obgadywać że ma długie włosy i luźne spodnie, myślą że są idealni , że są najlepsi i nie rozumieją co ja z nim robię. On po prostu ma inny styl. Nie chodzi bez koszulki latem i nie uśmiecha się do wszystkich dziewczyn. On woli wziąść deskę i pójść na saktepark żeby zarobić kolejnego siniaka .

pamiętam jak wiele razy na bibie... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

pamiętam jak wiele razy na bibie były ściski. zadowolone pyski. leciały rymy jak pociski niesamowite chwile, aroma, zakwasy, odciski. za każdą dobrą wspólną bibe dziękuję wszystkim!. ♥.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV