głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shitt Każdy błysk w Jego oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało a ton Jego głosu był niczym ulubiona piosenka którą chciała nagrać na pły

shitt

shitt.moblo.pl
Każdy błysk w Jego oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało a ton Jego głosu był niczym ulubiona piosenka którą chciała nagrać na płytę i odt
Każdy błysk w Jego oczach... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

Każdy błysk w Jego oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton Jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca.

kocham nasze rozmowy na gg  gdy... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

kocham nasze rozmowy na gg, gdy wyświetla się okienko z Twoim imieniem, gdy wysyłasz mi gwiazdkę przy dwukropku. ;*.

  Marzenia są jak gwiazdy piękne i... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

* Marzenia są jak gwiazdy piękne i nie osiągalne;( *Kochać można z uśmiechem Kochać można ze łzami A ja kocham zwyczajnie Marząc *Ból pozostawiony w sercu przez kogoś bliskiego uczy nas przez resztę życia:( *Lepiej jest stracić minutę w życiu niż życie w minutę... *Życie jest jak gra, jeden zły ruch i strata jest bolesna... *Bywają takie dni, kiedy uśmiecham się nawet do ściany :) *` Nie zawsze przegrana musi kończyć się płaczem . *Truskawkowa pełnia szczęścia z czekoladowym posmakiem radości. .` < 3 *Na święta dałabym Ci kartkę z napisem: " ta kartka jest taka sama jak ty, pusta" ale mi ciebie szkoda ... !

uwielbiam patrzeć na Ciebie z nią w... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

uwielbiam patrzeć na Ciebie z nią w miejscach, których byliśmy razem. uwielbiam patrzeć na to jak ją całujesz i dotykasz. uwielbiam Twój status na fejsie 'w związku z..' tym pasztetem kurwa. wręcz kocham to! a tak szczerze? od zawsze ciekawiło mnie ile tapety spadło by gdyby tak porządnie przypierdolić w tą jej wytapetowaną mordę. nic już nas nie łączy, a ja uwielbiam sprawdzać nowe 'rzeczy', więc lepiej pilnuj tej swojej panny, bo jeśli spotkam ją na ulicy, bez wahania podejdę i tak jej wpierdole, że uwierz mi.. zwątpisz w to, czy dobrze zrobiłeś zostawiając mnie dla tej szmaty, kolego.

Poprzednia 43 44 45 46
47
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV