głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shitt nalegałam na kolejne spotkanie a wiesz czemu? bo wtedy bym sie odważyła. odważyła do Ciebie zbliżyć. Pozwoliłabym sobie na to żeby poprostu sie do Ciebie przytu

shitt

shitt.moblo.pl
nalegałam na kolejne spotkanie a wiesz czemu? bo wtedy bym sie odważyła. odważyła do Ciebie zbliżyć. Pozwoliłabym sobie na to żeby poprostu sie do Ciebie przytulić wie
nalegałam na kolejne spotkanie a... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

nalegałam na kolejne spotkanie,a wiesz czemu? bo wtedy bym sie odważyła. odważyła do Ciebie zbliżyć. Pozwoliłabym sobie na to żeby poprostu sie do Ciebie przytulić,wiesz?.

Usiadłabym Ci na kolanach.Przodem do... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

Usiadłabym Ci na kolanach.Przodem do Ciebie.hmm może dotknęłabym dłonią Twojego policzka,a drugą bym Cie objęła.Może bym dotknęła Twoich ust swoimi,ale tylko lekko bym je musnęła.nie. Bym pocałowała,tak.pocałowała.i szepnęła na ucho 'dobranoc'przytuliła się.a po chwili bym wstała i wyszła. Zatrzymałbyś mnie?.

Nie powinnam myśleć o Twoich oczach... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

Nie powinnam myśleć o Twoich oczach,a jednak mam je przed sobą jak zamykam oczy. Nie powinnam myśleć o Twoich ustach,a jednak myśle.i Tęsknie za ich smakiem.nie powinnam,a jednak.Gdy slysze Twoje imie udaje że jest Ok,ale serce bije szybciej. Nie powinno,a jednak.Przepraszam nie powinnam,a jednak.

Czy fakt że dałbyś mi sie do... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

Czy fakt że dałbyś mi sie do siebie znów przytulić pocałować,być przy sobie przez jeden dzień daje mi nadzieje ze masz byc ze mna przez całe życie? Nie.dla mnie liczył sie będzie fakt ze mogłam cie miec ten jeden dzien dla siebie.i nie ważne by było że nastepnego dnia byś zniknął z mojego życia..liczyłby sie fakt że byłeś,wiesz?.

Nagle dotarło do mnie  że nie... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

Nagle dotarło do mnie, że nie będzie już tak jak kiedyś. Zmieniłam się. Nie wiem czy na lepsze. Niektórych ta zmiana pewnie niezadowoli. Dziś otworzyłam archiwum. Zaczęłam czytać nasze rozmowy. Z każdą rozmową wracały wszystkie wspomnienia. Coraz więcej wspomnień. Łzy napłynęły mi do oczu, bo wiedziałam, że tak już nie będzie. Kiedyś byłam zbyt słaba żeby usunąć wspomnienia. Codziennie się nimi dławiłam. Żyłam przeszłością, żyłam Tobą. Dziś stwierdziłam, że już nie warto. Dlaczego.? Bo wiem, że straciłam coś, co już nie wróci. Nie, nie chodzi tu o Ciebie. Straciłam cząstkę siebie. Straciłam zaufanie. Zaufanie, którym kiedyś darzyłam ludzi. Wszystko, co mnie cieszyło odeszło, wszystko, co kochałam zostawiło mnie samej sobie. Pomimo wszystko dziękuje za to, że przez chwile mogłam być szczęśliwa. A teraz? teraz mam plan. Postanowiłam być cholernie szczęśliwa.

usiadła na huśtawce   włożyła... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

usiadła na huśtawce , włożyła słuchawki w uszy i zamknęła oczy. wiatr rozwiewał Jej blond włosy. spod powiek zaczęły wyłaniać się łzy - grube krople, spadające na Jej dekolt. powoli zaczynało kropić , a podmuchy wiatru stawały się coraz silniejsze. nie liczyło się nic - nic poza tą cholerną myślą: 'dlaczego?'. tak bardzo chciała wyjaśnienia, czegokolwiek - tak bardzo chciała zrozumieć czemu Jej to zrobił ..

  Wychodzisz gdzie?   Idę na spacer... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

- Wychodzisz gdzie? - Idę na spacer mamo. - To powiedz temu spacerowi, żeby za godzinę odprowadził Cię do domu. ;*.

  Wychodzisz gdzie?   Idę na spacer... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

- Wychodzisz gdzie? - Idę na spacer mamo. - To powiedz temu spacerowi, żeby za godzinę odprowadził Cię do domu.

Chciałabym iść do sklepu  kupić... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

Chciałabym iść do sklepu, kupić Tymbarka, usiąść na chodniku, otworzyć kapsel i przeczytać: "ON CIĘ KOCHA"

zakochanie  przed użyciem zapoznaj... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

zakochanie- przed użyciem zapoznaj się z sercem drugiej połówki lub skonsultuj się z rozumem, gdyż każda miłość niewłaściwie wybrana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Człowiek fizycznie uzależnia się... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

Człowiek fizycznie uzależnia się około 2 tygodni. Mi na uzależnienie od Ciebie wystarczyły 3 dni.

Obiecaj  że jeśli będziesz miał... teksty

shitt dodano: 8 lipca 2011

Obiecaj, że jeśli będziesz miał mnie dość, to powiesz mi to prosto w oczy, obiecaj, że nigdy nie będziesz ze mną z litości .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV