głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sanseveria Wciąż. Ciągle i nieodwołalnie. Choć rozum krzyczy że to bez sensu i przyszłości. Jednak... zobaczyłam go dzisiaj. Co więcej: miałam wrażenie że szuka mojego wzr

sanseveria

sanseveria.moblo.pl
Wciąż. Ciągle i nieodwołalnie. Choć rozum krzyczy że to bez sensu i przyszłości.
Wciąż. Ciągle i nieodwołalnie.... teksty

sanseveria dodano: 17 września 2011

Wciąż. Ciągle i nieodwołalnie. Choć rozum krzyczy, że to bez sensu i przyszłości.

Jednak... zobaczyłam go dzisiaj. Co... teksty

sanseveria dodano: 1 września 2011

Jednak... zobaczyłam go dzisiaj. Co więcej: miałam wrażenie, że szuka mojego wzroku. Nie mniej jednak, to pewnie tylko złudenie, któro uroiłam sobie w mojej psychopatycznej głowinie... Nóg z waty i oszałałego serca może i nie miałam, noo, chyba, że w minimalnym stopniu, ale łzy do oczu napływały same... Gdy tylko na Niego zerknęłam.

Już w piątek go zobaczę. Już w... teksty

sanseveria dodano: 31 sierpnia 2011

Już w piątek go zobaczę. Już w piatek go spotkam. Co będę wtedy czuła? To samo dławiące uczucie bezsilności i niezaspokojenia co przed wakacjami? Nogi będą jak z waty, a serce będzie waliło jak oszalałe? Czy może spojrzę na niego, uśmiechnę się, powiem 'cześć' - czego wcześniej nie robiłam i stwierdzę, że to już minęło?

Zapominam. Tak mi się przynajmniej... teksty

sanseveria dodano: 11 sierpnia 2011

Zapominam. Tak mi się przynajmniej wydaje... Chociaż podświadomie wciąż dążę do tego, żeby go spotkać. Gdziekolwiek. Na mieście, festynie, w sklepie. I chociaż oszukuję sibie, że tak nie jest, to wciąż we mnie siedzi. Ta niezdrowa chęć by go posiadać. Za wszelką cenę.

W chwili obecnej nie czuję do niego... teksty

sanseveria dodano: 3 sierpnia 2011

W chwili obecnej nie czuję do niego żalu. Nie był mi nic winien. Można by nawet powiedzieć...że cieszę się jego szczęściem. O ile to szczęście nie jest na pokaz po to, aby mi dokopać. Ale chyba przeceniam swoją ważność w jego życiu.

Jejciu. Wczoraj zobaczyłam dokładnie to samo!     teksty sanseveria dodał komentarz: Jejciu. Wczoraj zobaczyłam dokładnie to samo! ;(( do wpisu 2 sierpnia 2011
Nadzieja. Czekanie. Załamanie. Kiedy... teksty

sanseveria dodano: 1 sierpnia 2011

Nadzieja. Czekanie. Załamanie. Kiedy to się skończy? Kiedy zrozumiem, że TO nie jest dla mnie? Albo... Kiedy będę szczęśliwa?

No tak... Moje obawy się spełniły.... teksty

sanseveria dodano: 1 sierpnia 2011

No tak... Moje obawy się spełniły. Dzisiaj to zobaczyłam. Jest "w związku". Przykre. Nie pogodzę się z tym. Nie teraz. Moja chora nadzieja, która nie ma prawa bytu wciąż istnieje. I pewnie umrze ostatnia.

dokładnie... teksty sanseveria dodał komentarz: dokładnie... do wpisu 20 lipca 2011
Kiedyś. Kiedyś może mi się uda... teksty

sanseveria dodano: 17 lipca 2011

Kiedyś. Kiedyś może mi się uda...

Chyba czas się obudzić. I przstać... teksty

sanseveria dodano: 17 lipca 2011

Chyba czas się obudzić. I przstać czekać na coś, co nigdy się nie zdarzy. Po co się łudzić? Hmm. Chyba wiem po co. To mi daje jakiś powód do życia. Bo wciąż mam nadzieję...

Nie umiem wymyślać żadnych opisów... teksty

sanseveria dodano: 13 lipca 2011

Nie umiem wymyślać żadnych opisów, wpisów itp. Piszę to co aktualnie dzieje się w mojej duszy i sercu. Wszystko jest mojego autorstwa, osobiste... Może kiedyś się przyda. Ku pamięci...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV