głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sanseveria Mam nadzieję że kiedyś za mną zatęsknisz a wtedy odnajdziesz mnie gdziekolwiek bym była. Zapukasz do moich drzwi a gdy zapytam 'kto to' zaczniesz śpiewać TĄ pio

sanseveria

sanseveria.moblo.pl
Mam nadzieję że kiedyś za mną zatęsknisz a wtedy odnajdziesz mnie gdziekolwiek bym była. Zapukasz do moich drzwi a gdy zapytam 'kto to' zaczniesz śpiewać TĄ piosenkę
Mam nadzieję  że kiedyś za mną... teksty

sanseveria dodano: 13 lipca 2011

Mam nadzieję, że kiedyś za mną zatęsknisz, a wtedy odnajdziesz mnie, gdziekolwiek bym była. Zapukasz do moich drzwi, a gdy zapytam 'kto to' zaczniesz śpiewać TĄ piosenkę. Wtedy od razu poznam, że to Ty i otworzę drzwi. A Ty, klękniesz przede mną i zapytasz: "wybaczysz?". Tak powinna się skończyć ta historia...

Przepraszam  że śmiałam się do... teksty

sanseveria dodano: 13 lipca 2011

Przepraszam, że śmiałam się do Ciebie odezwać. Przepraszam, że śmiałam pomyśleć, że moglibyśmy się zakumplować. Przepraszam, że Cię okłamałam. Przepraszam, że Cię pokochałam. Chociaż... z tego ostatniego powodu w sumie nie jest mi przykro.

Też macie tak  że udajecie  że wam... teksty

sanseveria dodano: 13 lipca 2011

Też macie tak, że udajecie, że wam na kimś nie zależy, ale później, ba! za kilka minut znów zaczynacie o tym kimś myśleć non stop?

skąd ja to znam... teksty sanseveria dodał komentarz: skąd ja to znam... do wpisu 12 lipca 2011
piękne. teksty sanseveria dodał komentarz: piękne. do wpisu 12 lipca 2011
Mam to samo. niestety :  teksty sanseveria dodał komentarz: Mam to samo. niestety :( do wpisu 12 lipca 2011
o  ja też. teksty sanseveria dodał komentarz: o, ja też. do wpisu 12 lipca 2011
Boże  to już ostatni rok...... teksty

sanseveria dodano: 11 lipca 2011

Boże, to już ostatni rok... Poźniej On odejdzie. Zobaczę go ewentualnie sporadycznie na mieście lub w kościele. I to tylko w wakacje.

Czy ja do jasnej cholery nie mogę... teksty

sanseveria dodano: 11 lipca 2011

Czy ja do jasnej cholery nie mogę być szczęśliwa?

Za każdym razem gdy spojrzę do... teksty

sanseveria dodano: 11 lipca 2011

Za każdym razem gdy spojrzę do ksiązki adresowej w telefonie i zobaczę jego nr, przypominają mi się nasze wieczorno-nocne rozmowy. I wciąż mam nadzieję, że on zadzwoni, albo, że mi starczy odwagi i ja to zrobię. Ale nawet jeśli. I nawet jakby odebrał. Gdyby poznał, że to ja Jego reacja byłaby: piiiiiiiii. Połączenie zakończone.

Chciałabym chciaż raz na pytanie... teksty

sanseveria dodano: 11 lipca 2011

Chciałabym chciaż raz na pytanie 'jak minęły ci wakacje' odpowiedzieć: świetnie! Wreszcie jesteśmy razem. Byliśmy razem nad jeziorem... bla, bla, bla... Powiedział... że mnie kocha.

  Pamiętaj dziecko  jeśli chcesz... teksty

sanseveria dodano: 11 lipca 2011

" Pamiętaj dziecko, jeśli chcesz być szczęśliwa, szukaj mężczyzny, który będzie cię kochał podwójnie, albo i potrrójnie. Wtedy będziesz szczęśliwa. Bo z reguły kobiety są stałe w swoich uczuciach, a mężczyznom dość szybko przechodzi. Ale jeśli ON będzie cię kochał podwójnie lub potrónie, możesz być pewna, że jego miłości wystarczy do końa waszych dni" (Moja Mama) Szkoda tylko, że ja kocham mężczyznę, który nie kocha mnie nawet połowicznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV