głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sanseveria Te dwa tygodnie kiedy rozmawialiśmy ze sąbą codziennie były najcudowniejszym okresem w moim życiu. Mogłam słuchać Twojego głosu który zwraca się do MNIE... Szko

sanseveria

sanseveria.moblo.pl
Te dwa tygodnie kiedy rozmawialiśmy ze sąbą codziennie były najcudowniejszym okresem w moim życiu. Mogłam słuchać Twojego głosu który zwraca się do MNIE... Szkoda Tyl
Te dwa tygodnie  kiedy rozmawialiśmy... teksty

sanseveria dodano: 8 lipca 2011

Te dwa tygodnie, kiedy rozmawialiśmy ze sąbą codziennie, były najcudowniejszym okresem w moim życiu. Mogłam słuchać Twojego głosu, który zwraca się do MNIE... Szkoda Tylko, że nie mogłam być sobą, tylk omusiałam udawać kogoś innego... Inaczej nigdy bym tego nie przeżyła.

A słowa  możesz dać mi spokój?... teksty

sanseveria dodano: 8 lipca 2011

A słowa "możesz dać mi spokój?" wciąż dudnią mi w głowie. Powracają nieznośnym echem, chociaż on ich nie wypowiedział, tylko napisał. Ta pamięć boli.

Nie daje rady. Najzwyczajniej w... teksty

sanseveria dodano: 8 lipca 2011

Nie daje rady. Najzwyczajniej w świecie nie daje rady. Tylko się zbłaźniłam, mówiąc Ci wszystko... ale w sumie nie żałuję. Bo teraz wiesz wszystko. Szkoda tylko, że nic nie chccesz z tym zrobić...

Za każdym razem  gdy wydaje mi się... teksty

sanseveria dodano: 8 lipca 2011

Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że już zappomniałam, że przestało mi odrobinkę zależeć, pojawiasz się Ty. Robisz to specjalnie czy jak?

Moje marzenie? oczywiście zdrowie... teksty

sanseveria dodano: 8 lipca 2011

Moje marzenie? oczywiście zdrowie, praca, rodzina pieniądze itp. Ale w tym momencie. Takie najbardziej skryte i upragnione. ON. On dzwoniący do mnie i mówiący, że wszystko przemyślał, że był głupi, że... że mnie po prostu, zwyczajnie kocha. Marzenia. Czemu tak rzadko się spełniają?

Wszyscy mi mówią: zapomnij  daj... teksty

sanseveria dodano: 8 lipca 2011

Wszyscy mi mówią: zapomnij, daj spokój, nie jest Ciebie wart. Mam już tego dosyć. I coraz częściej zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest odwrotnie. Może to JA nie jestem warta JEGO?

Ostatnio Go widziałam. Jechał na... teksty

sanseveria dodano: 8 lipca 2011

Ostatnio Go widziałam. Jechał na skuterze. Widział mnie. Później... przejechał jeszcze raz, tylko bliżej. Tylko ja się pytam: po co? Żeby dać mi jakąś cholerną nadzieję, czy po to, żeby pokazać, że nigdy nie będę miała kogoś tak wspaniałego jak on?

Kocham Go. Mimo tego co wszyscy o Nim... teksty

sanseveria dodano: 8 lipca 2011

Kocham Go. Mimo tego co wszyscy o Nim mówią. Mimo wszystkich jego wad, z których największą jest to, że On nie kocha mnie.

Czego boję się najbardziej? Że... teksty

sanseveria dodano: 7 lipca 2011

Czego boję się najbardziej? Że pewnego dnia zobaczę na twoim profilu na facebook'u zmianę statusu z "wolny" na "w związku". Nie wiem jak to przeżyję, o ile w ogóle.

To uczucie bezsilnosci w stosunku do... teksty

sanseveria dodano: 7 lipca 2011

To uczucie bezsilnosci w stosunku do Niego. Bezsilności przeplatającej się z żalem, że nigdy nie będziemy razem, że on nigdy nie dal mi nawet szansy. Trzeba się ztym pogodzić, ale to tak cholernie boli.. I co tu dużo mówić- dla mnie jest niewykonalne.

Tak. Okej. Okłamałam Go. Co więcej... teksty

sanseveria dodano: 7 lipca 2011

Tak. Okej. Okłamałam Go. Co więcej- perfidnie oszukałam. Ale czy On jest bez winy? Czy musiałabym się uciekać do takich sposobów na Jego poznanie, gdyby dał mi szansę? Otóż nie.

Poprzednia 3 4 5 6
7
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV