głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sanseveria Fajnie. Udajemy że się nie znamy. Znowu. Ile razy jeszcze będę układać wszystko na nowo z przeświadczeniem że Ty i tak przyjdziesz znowu i wszystko rozwalisz w

sanseveria

sanseveria.moblo.pl
Fajnie. Udajemy że się nie znamy. Znowu.
Fajnie. Udajemy  że się nie znamy.... teksty

sanseveria dodano: 17 luty 2012

Fajnie. Udajemy, że się nie znamy. Znowu.

Ile razy jeszcze będę układać... teksty

sanseveria dodano: 7 luty 2012

Ile razy jeszcze będę układać wszystko na nowo z przeświadczeniem, że Ty i tak przyjdziesz znowu i wszystko rozwalisz w drobny mak?

Jesteś chorym  psychopatycznym... teksty

sanseveria dodano: 7 luty 2012

Jesteś chorym, psychopatycznym durniem, który myśli, że może mieć każdą. Czy każdą to nie wiem, ale mnie na pewno. Czy raczej mogłeś...?

Chcę Ci wygarnąć wszystko prosto w... teksty

sanseveria dodano: 7 luty 2012

Chcę Ci wygarnąć wszystko prosto w twarz. Powiedzieć Ci jak się Tobą brzydzę, mimo, że zarazem wciąż mi zależy. Wykrzyczeć ile to razy przez Ciebie nie mogłam spać i ile razy płakałam. Trzasnąć Cię w tą Twoją mordkę i powiedzieć, że nigdy więcej mnie już nie wykorzystasz- w taki czy inny sposób. Nigdy. Rozumiesz?

NIby byłam na to przygotowana  niby... teksty

sanseveria dodano: 7 luty 2012

NIby byłam na to przygotowana, niby wiedziałam, że tak będzie, ale ten potworny ból wciąż rozsadza mi klatkę piersiową...

Jakim prawem ciągle mieszasz mi w... teksty

sanseveria dodano: 7 luty 2012

Jakim prawem ciągle mieszasz mi w zyciu?!

To nie chodzi o to  że ja Cię... teksty

sanseveria dodano: 7 luty 2012

To nie chodzi o to, że ja Cię wciąż kocham, bo już nie jestem tego pewna. Ale napewno czuję do Ciebie przogromny, niczym nieuzasadniony sentyment, który sprawia, że zrobiłabym dla Ciebie tak wiele. A Ty w tak perfidny sposób to wykorzystujesz...

Kurcze  a jednak się odezwałeś. I... teksty

sanseveria dodano: 7 luty 2012

Kurcze, a jednak się odezwałeś. I znowu zrobiłeś to samo. Dostałeś to co chciałeś i znowu zniknąłeś. Ile razy dam Ci się jeszcze nabrać?

Tak w sumie... Co ja się ekscytuję.... teksty

sanseveria dodano: 2 luty 2012

Tak w sumie... Co ja się ekscytuję. Ty napewno nie myślisz o mnie tyle co ja o Tobie. O ile w ogóle myślisz. Wiesz co? Żyj swoim życiem, a moje zostaw w spokoju. Nie pisz do mnie, nie dzwoń, nie odzywaj się, nie patrz na mnie, nie myś o mnie i wypie*dalaj z moich snów, dobrze? Dziękuję.

kiedyś zawsze Cię broniłam  gdy... teksty

sanseveria dodano: 2 luty 2012

kiedyś zawsze Cię broniłam, gdy słyszałam złe słowo na Twój temat. Nigdy nie wierzyłam w te słowa. Z biegiem czasu wiem, że wszystkie, albo przynajmniej większość była prawdziwa. Tylko ja byłam ślepa... Ale cóż. Nie bez powodu mówią, że miłość oślepia.

Mam dosyć czekania. Nadziei.... teksty

sanseveria dodano: 2 luty 2012

Mam dosyć czekania. Nadziei. Naprzemiennej chwili euforii z tygodniami żalu i smutku. Łez. Ciebie. Mam prośbę. Wyjedź. Idź na te swoje cholerne studia, jak najdalej stąd i nie pokazuj mi się nigdy, przenigdy na oczy.

Niszczysz po kolei ważne dla mnie... teksty

sanseveria dodano: 2 luty 2012

Niszczysz po kolei ważne dla mnie dni: Sylwestra, urodziny... Co będzie kolejne? Walentynki? Czy mam czekać aż do Wielkanocy? Jesteś chory. Lecz się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV