głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Chciałabym obudzić się w nocy czuć Twój zapach słyszeć Twój spokojny oddech który delikatnie oplatałby się wokół mojej szyi. Chciałabym czuć swoją dłoń opartą o

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Chciałabym obudzić się w nocy czuć Twój zapach słyszeć Twój spokojny oddech który delikatnie oplatałby się wokół mojej szyi. Chciałabym czuć swoją dłoń opartą o Twój i
Chciałabym obudzić się w nocy... teksty

psycholandiaaa dodano: 28 stycznia 2013

Chciałabym obudzić się w nocy, czuć Twój zapach, słyszeć Twój spokojny oddech, który delikatnie oplatałby się wokół mojej szyi. Chciałabym czuć swoją dłoń opartą o Twój idealny tors i chciałabym czuć bicie Twojego serca - Mojego serca.

 Kocham Cie.    to nie zdrowo tak... teksty

psycholandiaaa dodano: 28 stycznia 2013

-Kocham Cie. - to nie zdrowo tak kłamac.

Często włączam archiwum... teksty

psycholandiaaa dodano: 28 stycznia 2013

Często włączam archiwum, przeglądam zapisane wiadomości, czytam, od pierwszego dnia aż do dzisiaj. Lubię przypominać sobie historię mojego szczęścia.

Koniec i początek mnie samej. teksty

psycholandiaaa dodano: 27 stycznia 2013

Koniec i początek mnie samej.

Jesteś powietrzem  którym oddycham.... teksty

psycholandiaaa dodano: 27 stycznia 2013

Jesteś powietrzem, którym oddycham. Wierzę, że jeżeli kiedykolwiek mnie opuścisz, to nie będę miała powodu, aby istnieć.

Dlaczego odwlekamy zmiany  które... teksty

psycholandiaaa dodano: 27 stycznia 2013

Dlaczego odwlekamy zmiany, które przyniosą nam szczęście? To jak odkładanie remontu domu aż do tygodnia przed jego sprzedażą.

Cokolwiek by się nie stało  mimo... teksty

psycholandiaaa dodano: 27 stycznia 2013

Cokolwiek by się nie stało, mimo wszystko pamiętaj, ja zawsze tu, dla Ciebie będę. | choohe
Autor cytatu: choohe

Każdego dnia podróżuję przez... teksty

psycholandiaaa dodano: 27 stycznia 2013

Każdego dnia podróżuję przez historię, i pewnie stawiam kroki, pokonując strome stopnie. Widzę miliony twarzy, a w nich strach i euforię, pośród maratonu wiary, że w biegu nikt się nie potknie.

1.Pobudka do życia. Esencja nowego... teksty

psycholandiaaa dodano: 26 stycznia 2013

1.Pobudka do życia. Esencja nowego dnia i chęć zasięgnięcia po heroinę. Brak pieniędzy, skrajny płacz i błagania o resztkę porcji nie pomagają. To XXI wiek. Nie mamy czego szukać w spokojnych kafejkach, barach czy miejscach dla normalnych ludzi. Niezrozumiałe jest ich podejście do nas. Przecież tej jesteśmy ludźmi. Trochę zagubionych i zatrutych. Boją się nas. Uciekają, idą daleko widząc na ulicy. Nie ma dla nas miejsca. Przecież my też chcemy trochę ciepła. Też jesteśmy dobrzy, też wierzymy w Boga choć trochę nas zawiódł. Bo gdyby mu na nas zależało opiekowałby się nami, nie pozwolił na doprowadzenie tak młodych istot do takiego stanu. Nie wiemy czym jest prawdziwe bycie czy wychowanie w zasadach. W większości pochodzimy z domów dziecka z których uciekliśmy. Niektórzy po prostu nie wytrzymywali wiecznych narzekań rodziców czy dziadków mówiących : DZIECKO CO TY ZE SOBĄ ROBISZ.

2.Tak było ze mną. Wyszłam z domu... teksty

psycholandiaaa dodano: 26 stycznia 2013

2.Tak było ze mną. Wyszłam z domu i tylko tyle wystarczyło. Moim miejscem jest stara kamienica. Uczę się na własnych błędach. Ponawiam próby stworzenia siebie od nowa nawet, gdy kolejny raz się nie udaje. Próbuję jakoś z tego wyjść, ale to wcale nie proste. Mam dwadzieścia lat, ćpam od ponad 730 dni. Liczę czas, bo jestem nieszczęśliwa. Tylko tak perfekcyjnie potrafię udawać zadowoloną i odstresowaną. Znam takich jak ja i dzięki nim wiem, że muszę wszystko, bez wyjątków. Śmierć jest dla mnie czymś idealnym, szybkim, prostym. Nawet się jej nie obawiam. I tak na każdego przecież przyjdzie pora. Brakuje mi tylko jednego osoby, która mnie pokocha. Kogoś, dla kogo mogłabym przestać to brać, iść na odwyk i przetrzymać to wszystko. Człowieka dla którego zaczęłabym kolejny raz nowy rozdział. Nawet stworzyłabym dla niego nową JA. Byleby tylko był. Lubię o tym marzyć. Jak byłam mała, tata powtarzał mi, że warto mieć tajemnice i wymysły wyobraźni. One czynią nas wyjątkowymi...

Żaden dzień się nie powtórzy  nie... teksty

psycholandiaaa dodano: 26 stycznia 2013

Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Jeden cholerny wieczór i wszystko... teksty

psycholandiaaa dodano: 26 stycznia 2013

Jeden cholerny wieczór i wszystko wraca jak bumerang..
Autor cytatu: pyfyfy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV