głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa w powietrzu wisi perspektywa zmarnowanej chwili. psycholandiaaa . ubrania leżą rozrzucone po całym pokoju na biurko nie ma miejsca od sterty książek. powodem ba

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
w powietrzu wisi perspektywa zmarnowanej chwili. psycholandiaaa .
w powietrzu wisi perspektywa... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

w powietrzu wisi perspektywa zmarnowanej chwili. / psycholandiaaa .

ubrania leżą rozrzucone po całym... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

ubrania leżą rozrzucone po całym pokoju na biurko nie ma miejsca od sterty książek. powodem bałaganu w moim pokoju nie jest lenistwo czy oznaka buntu. jest to świadomość, że nikt mnie nie odwiedzi niezapowiedzianie. nie wpadnie przyjaciółka na pogaduszki czy z piżamą i szczoteczką w ręce informując że dzisiaj śpi u mnie. / psycholandiaaa .

Hm  myślę  że miłość istnieje... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

Hm, myślę, że miłość istnieje, niestety aby ją znaleźć trzeba dużo się natrudzić . Często wydaje nam się miłość .. a bywa złudzeniem, zauroczeniem, rozczarowaniem . Nie wszystkim jest pisana miłość. Nie każdy jest zdolny do miłości . Miłość jak żmija, rani i zabija . / psycholandiaaa .

  gdzie byłaś ?     na spacerze.... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

- gdzie byłaś ? - na spacerze. - chodź tu. - proszę Cię, no. - pachniesz papierosami i męskimi perfumami, dziecko ! - pachnę miłością mojego życia, mamo. / psycholandiaaa .

Miłość i bliskość drugiego... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

Miłość i bliskość drugiego człowieka jest nam bardzo w życiu potrzebna. Nie Każdy jednak miał to szczęście i znalazł tę właściwa osobę. Czasem jest to po prostu kwestia czasu. / psycholandiaaa .

Ja Ci jeszcze pokaże na co mnie... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

Ja Ci jeszcze pokaże na co mnie stać, kochanie ! / psycholandiaaa .

hej.. to jestem ja. a to jest moje... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

hej.. to jestem ja. a to jest moje serduszko..wszystko było z nim Ok, tylko ludzie go złamali. To bardzo bolało, ale to nic. Ja mimo tego nadal żyje.. nikt nie potrzebuje zepsutych rzeczy. Dzięki wam nie mam już serca, więc potrafię bez oporów powiedzieć .. PIERDOLCIE SIĘ SKURWIELE! pozabijam was kurwa wszystkich, i rozpierdolę ten świat !! / kwejk.

Kochać kogoś za wygląd to jak... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

Kochać kogoś za wygląd to jak kochać czekoladę za opakowanie. / veriolla .

W tym momencie słowo 'lubię Cię'... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

W tym momencie słowo 'lubię Cię' ma dla mnie większe znaczenie niż słowo 'kocham Cię' / psycholandiaaa .

Obiecałam sobie że już nigdy nie... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

Obiecałam sobie że już nigdy nie zapłaczę przez faceta. Nauczyłam się być twardą w stosunku co do mężczyzn. i walę ich w każdym znaczeniu tego słowa. / psycholandiaaa .

Czy kochałeś kiedyś kogoś tak... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać? Kiedy jesteś z tą osobą, spotykacie się i żadne z was nie wie, co was do siebie ciągnie. Czujesz to ciepło. Tak, dreszcze - kiedyś je dostawałaś. Teraz chce ci się rzygać jak na niego patrzysz. Przysięgałaś, że nigdy go nie uderzysz, nigdy nie zrobisz nic by go zranić. Teraz stoicie twarzą w twarz, z każdego słowa spływa jad. Popychacie się, ciągniecie się za włosy, drapiesz, wczepiasz w niego paznokcie i bijesz go. Rzucasz na ziemie, trzymasz. Całkowicie zagubiliście się w tej chwili, To wściekłość, która kontroluje obie strony, Więc oni mówią, że lepiej iść własnymi ścieżkami Przypuszczam, że nie znają was, dzisiaj jest już przeszłością.. Wczoraj się skończyło, to inny dzień. Brzmi jak zacięta płyta – ciągle ta sama śpiewka, ale obiecałeś jej następnym razem pokażesz umiar.. Nie dostaniesz kolejnej szansy Życie to nie gra Nintendo, a Ty znów skłamałeś, A teraz przez okno patrzysz, jak odchodzi...

Nie nawidzę jak chłopak wymienia to... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 sierpnia 2011

Nie nawidzę jak chłopak wymienia to co się mu we mnie podoba a co nie. Zawsze powtarzam : Albo podobam Ci się w całości, albo wcale. A jeśli mu nie pasuje to powtarzam : Do widzenia. / psycholandiaaa .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV