głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors dałeś mi życie dałeś mi oczy bym patrzała na twój świat dałeś mi dłonie bym go czuła całym sobą otrzymałam również serce by kochać. starałam się żyć jak najlepi

princescolors

princescolors.moblo.pl
dałeś mi życie dałeś mi oczy bym patrzała na twój świat dałeś mi dłonie bym go czuła całym sobą otrzymałam również serce by kochać. starałam się żyć jak najlepiej.
dałeś mi życie   dałeś mi oczy... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

dałeś mi życie, dałeś mi oczy bym patrzała na twój świat, dałeś mi dłonie bym go czuła całym sobą, otrzymałam również serce,by kochać. starałam się żyć jak najlepiej. coraz to bardziej osiągając swoje cele. idąc wyżej uczyłam się tego co jest koło mnie. co dzień przecierałam oczy i widziałam twoje dzieło. starałam się brać godnie to co mi przynosiłeś o świcie. kilka razy moje serce zabijało mocniej. lecz to były tylko chwilowe uniesienia.samoistnie robiłam rzeczy których nigdy bym nie zrobiła, chciało mi się tańczyć,śpiewać,żyć. lecz nadszedł dzień gdy odebrałeś mi to, teraz tylko łza tańczy mi na policzku. potrafię pisać teraz tylko smutne wiersze. żyć mi już się nie chce, było tak pięknie,czułam niebiański smak miłości, a teraz gorycz i nienawiść od całego świata, straciłam wiarę,nadzieję,miłość. tak jak dałeś mi szczęście,tak je odebrałeś, wiec proszę cię, odbierz mi i życie które ofiarowałeś.

cicho serce nie krzycz już więcej.... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

cicho serce,nie krzycz już więcej. nie łkaj więcej. wiem,że boli,dławi i dusi. uspokój się już,proszę. pełne goryczy nieszczęść jest życie, przecież dobrze wiesz..łzy osusz pozostałą kruszyną miłości, światełkiem nadziei,co w dali świeci. kiedyś posmakujesz jeszcze szczerej radości. nie krwaw już,proszę. daj o sobie zapomnieć,to boli. nie dźwigaj kamienia smutku,żalu ciężar wyrzuć z siebie, idź precz draniu. czy można cię uśpić bezdusznie?

nie kochała   nie umiała.  nikt nie... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

nie kochała ,nie umiała. nikt nie uczył, jak ma kochać. wszystkim pomagała, a sama o pomoc wołała. przeraża mnie. jej niemy krzyk. oczy wołają "zauważ mnie".lecz jest niewidzialna. nikt nie che pomóc,nikt nie chce słyszeć. tej pięknej dziewczynie, O przerażająco smutnych oczach.

jestem  jaka jestem..jaką mnie... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

jestem, jaka jestem..jaką mnie życie ukształtowało. nieraz doświadczyło. zrobiło ze mną,co chciało. czasem pogłaskało, czasem przytuliło. częściej po grzbiecie batem przejechało. odznaczone bliznami ciało i dusza. z nową energią,co dzień ruszam. nie dając za wygraną życiu. siłę czerpię z bycia. z każdego przeżytego dnia, który opróżniony z niepokoju nabiera blasku,entuzjazm wznieca. oddalone smutki i żale.po drodze zbieram uśmiechów parę. życzliwe słowa,spojrzenia i uściski.. wszystko to,co jest mi bliskie. nie bój się wybiegać naprzód. formować przyszłość,spełniać się. upadać i podnosić się stale jest naszym przeznaczeniem. pogodziłam się z życiem, ugięłam się pod jego ciężarem. jest takie krótkie,za krótkie na żale.

idę przed siebie.  czasem się... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

idę przed siebie. czasem się potykam, czasem żałuję, czasem nie mam już siły.ale wciąż idę przed siebie. mam marzenia, mam uśmiech, mam łzy, mam swoją drogę, mam swój plan. i choć wydaje się,że już umiem, wciąż upadam. ale idę przed siebie z nadzieją, że kiedy już braknie sił by wstać, ktoś poda rękę i powie,że wszystko będzie dobrze..

łzy palą jak ogień. teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

łzy palą jak ogień.

musiałeś bardzo mnie skrzywdzić... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

musiałeś bardzo mnie skrzywdzić,że jestem taką naiwną idiotką.

siedząc w pokoju załamana i... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

siedząc w pokoju załamana i zdołowana tym wszystkim co się ostatnio w jej życiu wydarzyło.nie miała ochoty dalej żyć,to wszystko ją przerosło.nie miała żadnej nadziei,wiary w lepsze jutro.kompletnie nie miała sił,by dalej znosić te cierpienia.chciała się poddać.zadawała sobie ciągle pytania"czy ja nie zasługuję na szczęście,jaki popełniłam błąd,że muszę cierpieć i zalewać się łzami"?odwróciła się od świata,ludzi.została z tym wszystkim sama.tak bardzo było źle w jej życiu.nie chciała więcej cierpieć.pewnego dnia postanowiła się odważyć i zażyła garść tabletek,ale na szczęście została uratowana przez młodszą siostrzyczkę.której dzięki niej teraz żyje i dochodzi do siebie i już powoli wie czym jest szczęście.bo do tej pory znała tylko jak jest być nieszczęśliwą.gdy ogarnęła wszystkie sprawy i doszła do siebie,była już w stanie związać się z kimś,kogo naprawdę pokocha i zarówno będzie to odwzajemnione. teraz wie,że nie warto się poddawać./princescolors.

w naturze człowieka leży rozsądne... teksty

princescolors dodano: 9 stycznia 2012

w naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie.

kiedy ktoś odchodzi to nie po to... teksty

princescolors dodano: 9 stycznia 2012

kiedy ktoś odchodzi,to nie po to,abyśmy za nim szli.

są uczucia których nigdy nie uda... teksty

princescolors dodano: 9 stycznia 2012

są uczucia,których nigdy nie uda się pięknie ubrać w słowa.

zbyt mocno wierzysz  że przetrzymam... teksty

princescolors dodano: 9 stycznia 2012

zbyt mocno wierzysz, że przetrzymam dla ciebie wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV