głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bez CIEBIE mnie nie ma. teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

bez CIEBIE mnie nie ma.

dom pełen ludzi ja sama.  płaczę... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

dom pełen ludzi-ja sama. płaczę-nikt mnie nie widzi. krzyczę-nikt mnie nie słyszy. odchodzę-nikt mnie nie zatrzymuje. moja dusza umiera-nikt jej nie ratuje. ciemna noc,a wokół nic i nikt. tylko ja-mój ból i moje łzy..

nie wiem jak to powiedzieć ale jest... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

nie wiem jak to powiedzieć,ale jest mi przykro za to co zrobiłam i za to co powiedziałam..wiem, że słowa nie ukoją cierpienia i bólu,jakiego ci przysporzyłam.nie potrafię powiedzieć ci prosto w oczy "PRZEPRASZAM".byliśmy jak dwa skrzydła,na których nasza miłość się unosiła.wzajemnie się pokrywaliśmy i przenikaliśmy-byliśmy jak jedno ciało.teraz jedno skrzydło zostało odcięte,runęłam na ziemię niczym wrak samolotu,upadłam na samo dno.poniżej dno.nie potrafię się podnieść,błagam o pomocną dłoń,którą mam nadzieje,że do mnie wyciągniesz,chociaż w to wątpię po tym co ci zrobiłam.bardzo przepraszam,a za razem proszę o wyrozumiałość.wiem,że to są tylko słowa,ale niosą ze sobą coś więcej,niosą ze sobą moją miłość do ciebie.

zjawiłeś się tak nagle... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

zjawiłeś się tak nagle wyciągając cierń z mego serca. przyniosłeś mi ulgę rozpalając równocześnie we mnie ogień miłości. ogień,który płonie z potężną siłą wyłącznie dla ciebie i na wieki, ogień,który ma niespożytą energię i nie zgaśnie dopóki tego chcesz. jednak jest jeszcze serce,które kocha szczerze tylko ciebie. ale pamiętaj,że to serce nie przeżyje kolejnych ran, dlatego nigdy nie wystawiaj go na próbę. Proszę Cię tylko o jedno - Kochaj mnie!

nikt nie cofnie bólu   nikt nie... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

nikt nie cofnie bólu, nikt nie cofnie cierpienia. cieknąca po policzku łza nie daje mi zapomnieć, widzę twoją twarz. słyszę twój głos, czuję twój dotyk. nie potrafię przestać, wciąż czuję twoją obecność. staram się nie ulegać myślom, to trudne. czasem boję się,że prędzej zwariuję niż zapomnę, gdyby można było po prostu.. wymazać wszystkie chwile z pamięci, dobre i złe. złe przynoszą gorycz i smutek. dobre-żal i tęsknotę, zapomnieć. o niczym innym marzyć nie chcę.

spójrz na mnie   jak płaczę.  jak... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

spójrz na mnie, jak płaczę. jak nie mam sił,spójrz na mnie. jak gwiazdy spadają. jak płoną w mych oczach, spójrz w dal. jak odchodzę,by wracać. jak mknę poprzez ciemność, jak czas doganiam. spójrz w moje oczy, jak pragną odpocząć. jak ciszy potrzebuję, jak zasypiam. spójrz jeszcze raz,by mnie docenić, by mi dorównać, by nie zapomnieć.

już mnie boli serce od tych... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

już mnie boli serce,od tych ciągłych sprzeczek. już miało być tak dobrze, miało być tak pięknie. chciałam ocierać ci łzy,gdybyś płakał z bezsilności. ja nie pisze tego z netu,lecz prosto z mego wnętrza. bo nie kocham cię na pokaz,lecz prosto z mego serca. mam nadzieję,że odnajdziesz tą jedyną,wymarzoną, z którą będzie ci dobrze.

dałeś mi życie   dałeś mi oczy... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

dałeś mi życie, dałeś mi oczy bym patrzała na twój świat, dałeś mi dłonie bym go czuła całym sobą, otrzymałam również serce,by kochać. starałam się żyć jak najlepiej. coraz to bardziej osiągając swoje cele. idąc wyżej uczyłam się tego co jest koło mnie. co dzień przecierałam oczy i widziałam twoje dzieło. starałam się brać godnie to co mi przynosiłeś o świcie. kilka razy moje serce zabijało mocniej. lecz to były tylko chwilowe uniesienia.samoistnie robiłam rzeczy których nigdy bym nie zrobiła, chciało mi się tańczyć,śpiewać,żyć. lecz nadszedł dzień gdy odebrałeś mi to, teraz tylko łza tańczy mi na policzku. potrafię pisać teraz tylko smutne wiersze. żyć mi już się nie chce, było tak pięknie,czułam niebiański smak miłości, a teraz gorycz i nienawiść od całego świata, straciłam wiarę,nadzieję,miłość. tak jak dałeś mi szczęście,tak je odebrałeś, wiec proszę cię, odbierz mi i życie które ofiarowałeś.

cicho serce nie krzycz już więcej.... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

cicho serce,nie krzycz już więcej. nie łkaj więcej. wiem,że boli,dławi i dusi. uspokój się już,proszę. pełne goryczy nieszczęść jest życie, przecież dobrze wiesz..łzy osusz pozostałą kruszyną miłości, światełkiem nadziei,co w dali świeci. kiedyś posmakujesz jeszcze szczerej radości. nie krwaw już,proszę. daj o sobie zapomnieć,to boli. nie dźwigaj kamienia smutku,żalu ciężar wyrzuć z siebie, idź precz draniu. czy można cię uśpić bezdusznie?

nie kochała   nie umiała.  nikt nie... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

nie kochała ,nie umiała. nikt nie uczył, jak ma kochać. wszystkim pomagała, a sama o pomoc wołała. przeraża mnie. jej niemy krzyk. oczy wołają "zauważ mnie".lecz jest niewidzialna. nikt nie che pomóc,nikt nie chce słyszeć. tej pięknej dziewczynie, O przerażająco smutnych oczach.

jestem  jaka jestem..jaką mnie... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

jestem, jaka jestem..jaką mnie życie ukształtowało. nieraz doświadczyło. zrobiło ze mną,co chciało. czasem pogłaskało, czasem przytuliło. częściej po grzbiecie batem przejechało. odznaczone bliznami ciało i dusza. z nową energią,co dzień ruszam. nie dając za wygraną życiu. siłę czerpię z bycia. z każdego przeżytego dnia, który opróżniony z niepokoju nabiera blasku,entuzjazm wznieca. oddalone smutki i żale.po drodze zbieram uśmiechów parę. życzliwe słowa,spojrzenia i uściski.. wszystko to,co jest mi bliskie. nie bój się wybiegać naprzód. formować przyszłość,spełniać się. upadać i podnosić się stale jest naszym przeznaczeniem. pogodziłam się z życiem, ugięłam się pod jego ciężarem. jest takie krótkie,za krótkie na żale.

idę przed siebie.  czasem się... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

idę przed siebie. czasem się potykam, czasem żałuję, czasem nie mam już siły.ale wciąż idę przed siebie. mam marzenia, mam uśmiech, mam łzy, mam swoją drogę, mam swój plan. i choć wydaje się,że już umiem, wciąż upadam. ale idę przed siebie z nadzieją, że kiedy już braknie sił by wstać, ktoś poda rękę i powie,że wszystko będzie dobrze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV