głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors w każdej sekundzie walczę o przetrwanie o każdy oddech który sprawia że żyję a jednocześnie powoduje że chce umrzeć. obiecywałam sobie tyle razy że nigdy więcej

princescolors

princescolors.moblo.pl
w każdej sekundzie walczę o przetrwanie o każdy oddech który sprawia że żyję a jednocześnie powoduje że chce umrzeć.
w każdej sekundzie walczę o... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

w każdej sekundzie walczę o przetrwanie,o każdy oddech który sprawia że żyję,a jednocześnie powoduje że chce umrzeć.

obiecywałam sobie tyle razy   że... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

obiecywałam sobie tyle razy, że nigdy więcej za nim nie zatęsknię, że nie dopuszczę do siebie myśli o nim i że nie pozwolę sercu go kochać. ale ono jest takie nieugięte,broni swoich racji. jakbym chciała odebrać mu coś niesamowicie ważnego, a pragnęłam tylko wymazać go ze swojej pamięci. czy tak wiele oczekiwałam od swojego mięśnia sercowego? przecież powinno być moim sprzymierzeńcem, działać w imię mojego dobra,a nie bronić jakiegoś faceta, który je oczarował swoimi magnetycznymi oczami.

i codziennie budziła się z płaczem... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

i codziennie budziła się z płaczem,bo nie umiała przestać go kochać.

wiele kilometrów.tak daleko od siebie. teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

wiele kilometrów.tak daleko od siebie.

ciemność   pustka   załamanie.... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

ciemność, pustka, załamanie. ściga mnie potwór zwany życiem, plecie swą ogromną pajęczą sieć. i tylko czeka na bezbronną osobę, zbyt słabą,by się bronić. złapał mnie.-ŚWIAT.zaplątaną w sieci muchę. pożera mnie,wgryza się we mnie coraz głębiej i głębiej. nie widzę już jasności, nadzieja prysła. płomień zgasł, a świat wgryza się we mnie. pożera mnie, w całości, do granic.JA JUŻ NIE ISTNIEJĘ.

bez CIEBIE mnie nie ma. teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

bez CIEBIE mnie nie ma.

dom pełen ludzi ja sama.  płaczę... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

dom pełen ludzi-ja sama. płaczę-nikt mnie nie widzi. krzyczę-nikt mnie nie słyszy. odchodzę-nikt mnie nie zatrzymuje. moja dusza umiera-nikt jej nie ratuje. ciemna noc,a wokół nic i nikt. tylko ja-mój ból i moje łzy..

nie wiem jak to powiedzieć ale jest... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

nie wiem jak to powiedzieć,ale jest mi przykro za to co zrobiłam i za to co powiedziałam..wiem, że słowa nie ukoją cierpienia i bólu,jakiego ci przysporzyłam.nie potrafię powiedzieć ci prosto w oczy "PRZEPRASZAM".byliśmy jak dwa skrzydła,na których nasza miłość się unosiła.wzajemnie się pokrywaliśmy i przenikaliśmy-byliśmy jak jedno ciało.teraz jedno skrzydło zostało odcięte,runęłam na ziemię niczym wrak samolotu,upadłam na samo dno.poniżej dno.nie potrafię się podnieść,błagam o pomocną dłoń,którą mam nadzieje,że do mnie wyciągniesz,chociaż w to wątpię po tym co ci zrobiłam.bardzo przepraszam,a za razem proszę o wyrozumiałość.wiem,że to są tylko słowa,ale niosą ze sobą coś więcej,niosą ze sobą moją miłość do ciebie.

zjawiłeś się tak nagle... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

zjawiłeś się tak nagle wyciągając cierń z mego serca. przyniosłeś mi ulgę rozpalając równocześnie we mnie ogień miłości. ogień,który płonie z potężną siłą wyłącznie dla ciebie i na wieki, ogień,który ma niespożytą energię i nie zgaśnie dopóki tego chcesz. jednak jest jeszcze serce,które kocha szczerze tylko ciebie. ale pamiętaj,że to serce nie przeżyje kolejnych ran, dlatego nigdy nie wystawiaj go na próbę. Proszę Cię tylko o jedno - Kochaj mnie!

nikt nie cofnie bólu   nikt nie... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

nikt nie cofnie bólu, nikt nie cofnie cierpienia. cieknąca po policzku łza nie daje mi zapomnieć, widzę twoją twarz. słyszę twój głos, czuję twój dotyk. nie potrafię przestać, wciąż czuję twoją obecność. staram się nie ulegać myślom, to trudne. czasem boję się,że prędzej zwariuję niż zapomnę, gdyby można było po prostu.. wymazać wszystkie chwile z pamięci, dobre i złe. złe przynoszą gorycz i smutek. dobre-żal i tęsknotę, zapomnieć. o niczym innym marzyć nie chcę.

spójrz na mnie   jak płaczę.  jak... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

spójrz na mnie, jak płaczę. jak nie mam sił,spójrz na mnie. jak gwiazdy spadają. jak płoną w mych oczach, spójrz w dal. jak odchodzę,by wracać. jak mknę poprzez ciemność, jak czas doganiam. spójrz w moje oczy, jak pragną odpocząć. jak ciszy potrzebuję, jak zasypiam. spójrz jeszcze raz,by mnie docenić, by mi dorównać, by nie zapomnieć.

już mnie boli serce od tych... teksty

princescolors dodano: 10 stycznia 2012

już mnie boli serce,od tych ciągłych sprzeczek. już miało być tak dobrze, miało być tak pięknie. chciałam ocierać ci łzy,gdybyś płakał z bezsilności. ja nie pisze tego z netu,lecz prosto z mego wnętrza. bo nie kocham cię na pokaz,lecz prosto z mego serca. mam nadzieję,że odnajdziesz tą jedyną,wymarzoną, z którą będzie ci dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV