głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors jedni płaczą drudzy są szczęśliwi. dokładnie. nie chcę byś się dowiedział że umarłam. i tak to nic nie zmieni.. nie przetrwaliśmy przekreśliłeś wszystko.a ja ma

princescolors

princescolors.moblo.pl
jedni płaczą drudzy są szczęśliwi.
jedni płaczą drudzy są szczęśliwi. teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

jedni płaczą,drudzy są szczęśliwi.

dokładnie. teksty princescolors dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 13 listopada 2012
nie chcę byś się dowiedział że... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

nie chcę byś się dowiedział,że umarłam. i tak to nic nie zmieni..

nie przetrwaliśmy przekreśliłeś... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

nie przetrwaliśmy,przekreśliłeś wszystko.a ja mam dalej żyć?

miało tyle się zmienić nie... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

miało tyle się zmienić,nie zmieniło się nic.

ciągle coś mnie ciągnie do dna.... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

ciągle coś mnie ciągnie do dna. przyciąga mnie,jak bagno,a ja nie mam sił się ratować,a nawet nie chcę.

czuję że się wypalam.. a miało... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

czuję,że się wypalam.. a miało wszystko się udać i miało być wspaniale,a nie wiem co dalej.

nic już nie wiem.. teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

nic już nie wiem..

cz.1 siedząc na parepecie okno... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

cz.1 siedząc na parepecie,okno uchylone,w dłoni butelka wódki,zapalasz papierosa, wstajesz,podnosisz się i idziesz z kąta w kąt,po twarzy płyną słone łzy,z ręki spływa krew,oczy spuchnięte,w których widać cierpienie.. ale tylko Ty to widzisz,nikt inny. dreczy Cię to życie,ten cały świat,jaki się staje.zadajesz sobie setki pytań,na które odpowiedzi nie znajdujesz. trudno pogodzić się z losem,z tym co nas spotyka.bywa tak,że z dnia na dzień tracisz wszystko-sens życia,tracisz najważniejsze osoby, dowiadujesz się,że ktoś Ci bardzo bliski już nie żyję lub jest bardzo chory, lecz wtedy nie możemy się dołować,załamywać..

cz.2 choć wiemy jakie to ciężkie... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

cz.2 choć wiemy,jakie to ciężkie,jak taki cios na nas spada.wtedy musimy się skupić i pomyśleć o innych,o osobach,które głoduje,nie mają co jeść,nie mają dachu nad głową,którzy stracili bliskich,rodzinę i żyją,nadal trwają,nie tracą wiary,nie poddają się. a my? my jesteśmy słabi,nie potrafimy pogodzić się z tym,co nas w życiu spotyka,z tym jakie los kładzie nam kłody pod nogi. nie potrafimy,ale mimo tego wiele osób resztkami sił walczą o życie,by przetrwać,by mogli jeszcze normalnie żyć i ujrzeć iskierkę nadziei,ujrzeć drogę,która ich poprowadzi do szczęścia. niektórzy nie potrafią dźwigać tego ciężaru na barkach,po prostu nie potrafią dalej żyć i odchodzą, zostawiając nas bez słowa,bez pożegnania.gdy tak się dzieje w naszym życiu.że tracimy bliskich czy dopada nas jakaś choroba zadajemy sobie setki pytania dotyczących tego,co się dzieje lub co się stało.

cz.3 w jednej chwili tracimy wszystko... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

cz.3 w jednej chwili tracimy wszystko,tracimy osoby,które były dla nas kołem ratunkowym,które były dla nas najważniejsze w życiu. zadajesz sobie pytania: jak mam dalej żyć? jaki jest w tym sens skoro ich już nie ma? przecież żyłam dla nich,nie dla siebie.więc co teraz? czym sobie zasłużyłam na to wszytko? czemu ludzie nie widzą,że jestem na dnie tylko przechodzą,omijają szerokim łukiem,odwracają się wtedy,kiedy masz problem,kiedy masz dość życia,dość wszystkiego. gdzie jest ich pomoc?wsparcie? ponoć mieli być na zawsze,nie ważne co się stanie. mieli być na każdą chwilę,kiedy będziemy tego potrzebować.czy ktokolwiek potrafi mnie uwolnić od tych złych myśli,które krążą po mojej głowie? od tych złych czynów,jakie zamierzam zrobić? nikt nie jest w stanie,bo dotykam coraz bardziej dna,jestem coraz niżej,a w ostatnim momencie nawet przyjaciele nie pomogą,bo będzie za późno,za późno,bo Ciebie już nie będzie.

cz.4 nie pozostanie po Tobie nic.... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2012

cz.4 nie pozostanie po Tobie nic. znikniesz,jak pył. niektórzy będą żałować tego jak Cię traktowali,jacy dla Ciebie byli,będą żąłować,że nic nie zareagowali,że nie wiedzieli co się z Tobą dzieje. może i będą mieli wyrzuty sumienia,ale to już nic nie pomoże.bo Ciebie nie ma,nie żyjesz,nie istniejesz i istnieć już nie będziesz. lecz niektórzy z uśmiechem na twarzy powiedzą 'w końcu jej nie ma,Bóg ją ukarał.' czy ten świat jest sprawiedliwy? że tyle ludzi jest tak zawistnych? że czekają tylko na to,aż się potkniemy?aż upadniemy i nie będzie dla nas ratunku? czemu tak jest,że oni tak nas ranią,że chcemy odejść,zniknąć,uwolnić się na zawsze?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV