głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Popatrz jak wszystko szybko się zmienia coś jest a później tego nie ma. Człowiek jest tylko sumą oddechów wiec nie mów mi że jest jakiś sposób. Nie mam dla cieb

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Popatrz jak wszystko szybko się zmienia coś jest a później tego nie ma. Człowiek jest tylko sumą oddechów wiec nie mów mi że jest jakiś sposób.
Popatrz jak wszystko szybko się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 września 2014

Popatrz jak wszystko szybko się zmienia, coś jest, a później tego nie ma. Człowiek jest tylko sumą oddechów, wiec nie mów mi że jest jakiś sposób.

  Nie mam dla ciebie miłości .... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 września 2014

,,Nie mam dla ciebie miłości . Ktoś tu był przed Tobą. Nie ma we mnie miłości. Odchodząc zabrał ją ze sobą." http://www.youtube.com/watch?v=YVbwuRAJCAI

Ludzie tracą swoje wartości.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 września 2014

Ludzie tracą swoje wartości. Przestają przestrzegać jakichkolwiek zasad. Stają się próżni i obojętni. Liczy się wygląd i zawartość portfela.

Nie myśl  że wszystko moje już... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 września 2014

Nie myśl, że wszystko moje już masz. Nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał. Może kiedyś znowu spotkamy się, ale dziś czegoś innego chce.

Więc czasem płaczę  gdy leżę w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 września 2014

Więc czasem płaczę, gdy leżę w łóżku. Żeby wyrzucić na zewnątrz to co siedzi w mej głowie. I ja czuję się odrobinę dziwnie, I więc budzę się rano i wychodzę na zewnątrz. Potem biorę głęboki wdech. I odurzam się nim. I krzyczę z całych sił w płucach: "co się dzieje?"

Te chwile chce pamiętać gdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 września 2014

Te chwile chce pamiętać gdy nadejdzie moja senna puenta. Chciałbym wiecznie czuć tak wiele magii jak Tolkiena legenda. Te chwile chce pamiętać siwa głowa, złota renta - ,,Oda do młodości"

Widziałem jak umarł anioł tu   jak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 września 2014

Widziałem jak umarł anioł tu, jak ludzie ranią go, jak rany zadają mu, a jego oczy były takie niewinne niczym dziecka płacz, a jego anielska twarz miała rozpaczy wyraz, ja tego nie pojmę - czemu świat szalonym jest?

Ten świat jest szalonym   tu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 września 2014

Ten świat jest szalonym, tu umierają anioły, dziś widziałem jednego, na ich miejsce wiem, to rodzą się demony.

Kochaj albo nienawidź  brać albo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 września 2014

Kochaj albo nienawidź, brać albo zostawić. Nie bądź obojętna nie graj uczuciami. Ja tylko tęsknie nocami. Ty wolałeś mnie w tych chwilach zostawić.

Doceniasz swój uśmiech  kiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 września 2014

Doceniasz swój uśmiech, kiedy poczułaś co to gorzkie łzy. Jesteś silna, kiedy poczułaś jak to jest być na dnie. Jesteś mądra od kiedy uczysz się na błędach.

I chcesz dobrze  a wychodzi dwa razy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 września 2014

I chcesz dobrze, a wychodzi dwa razy gorzej ... brak mi słów, brak sił. Chciałabym leżeń na trawie całą noc, palić papierosy, słuchać rapu i wpatrywać się w gwiazdy. Szkoda tylko, że nie będzie ciebie obok.

Uwielbiam   gdy szepczesz   po cichu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 września 2014

Uwielbiam, gdy szepczesz po cichu, że pragniesz być przy mnie, że kochasz, że tęsknisz, że płaczesz, bo milczę, gdy krzyczysz wniebogłosy, że jestem dla Ciebie jak życie bez skazy, bo kocham, bo tęsknię, bo płaczę, gdy milczysz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV