głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Czy Twoje usta będą pamiętać smak mej miłości ? Jak szybko zapomnisz o tym smaku ? Czy zasmakujesz innej miłości która będzie dla Ciebie ważniejsza niż poprzedn

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Czy Twoje usta będą pamiętać smak mej miłości ? Jak szybko zapomnisz o tym smaku ? Czy zasmakujesz innej miłości która będzie dla Ciebie ważniejsza niż poprzednia ? J
Czy Twoje usta będą pamiętać smak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 listopada 2014

Czy Twoje usta będą pamiętać smak mej miłości ? Jak szybko zapomnisz o tym smaku ? Czy zasmakujesz innej miłości, która będzie dla Ciebie ważniejsza niż poprzednia ? Ja nie poczułam innego smaku, na ustach mimo czasu wciąż jest ten sam smak ! Smak, którego chce się pozbyć, a zarazem nienawidzę.

Musisz dać rade kiedy życie rzuca... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 listopada 2014

Musisz dać rade kiedy życie rzuca ci kłody pod nogi. Musisz przetrwać, bo w końcu wszystko będzie dobrze. Wtedy będziesz cieszył się dwa razy bardziej i docenisz to co dobre.

On zdradził i odszedł.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 listopada 2014

On zdradził i odszedł. Przyjaciółka była, lecz gdy poznała inna przyjaciółkę odeszła. Są chwile w których serce pęka na pół. Moje już raz pękło. Dziś pęka na jeszcze mniejsze kawałeczki..

Cza­sem zdra­da coś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 listopada 2014

Cza­sem zdra­da coś kończy…roz­pa­da się jed­ność jak opuszczo­ne szkło. Nie da się poskładać do ku­py zdradzo­nego szczęścia.Nig­dy już nie będzie tak sa­mo, żal po­zos­ta­nie na zaw­sze, jak wbi­ty w ser­ce nóż a wspom­nienia powrócą przy każdej sprzeczce .Dla­tego trze­ba wy­baczyć i odejść… na zawsze.

W moim innym świecie jest inna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 listopada 2014

W moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I może dobrze, że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania. Choć w moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I nawet jeśli miałem rację to już poszłaś. I nigdy się nie dowiem, bo nigdy cię nie spotkam.

Dam sobie radę. Przecież nie mam 5... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 listopada 2014

Dam sobie radę. Przecież nie mam 5 lat. Pożegnałam nie jedną osobę w moim życiu, niestety. Przeżyłam nie jedną kłótnię. Byłam już na skraju wyczerpania. Wszystko może się powtórzyć, ale wtedy wcześniej czy później znowu dam sobie radę !

Czemu życie rzuca nam kłody pod... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 listopada 2014

Czemu życie rzuca nam kłody pod nogi ? Czemu mówię, że czas leczy rany, a tak nie myślę ! Nie potrafię się oczyścić ze wspomnień. Nie potrafię zniszczyć tych resztek miłości. Resztki, które zmieniają moje życie w samotność, ciszę, pustkę, łzy. Czemu nie potrafię się podnieść ? Tak bardzo chcę pokochać, tak bardzo chcę być kochana ! Nie muszę być kochana przez niego... chce kogokolwiek. Jestem cholernie samotna, a problemów jest coraz więcej, dorosłość jest coraz bliżej... Tak często chcę z nim porozmawiać, przytulić.. Tak bardzo potrzebuję go obok. Wieczorami wpadam w histerię, długo płaczę, a ty zapewne jesteś u niej. Chcę zmian tak bardzo ich potrzebuję, lecz jestem za słaba aby sama zmienić cokolwiek..

Albo mnie kochaj  albo zostaw w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 listopada 2014

Albo mnie kochaj, albo zostaw w spokoju !

Będzie czas na miłość  na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 listopada 2014

Będzie czas na miłość, na szczęścia, na łzy, na pożegnania, na radość, na szaleństwo, na rozczarowanie, na samotność, na zgodę, na przyjaźń.

Zbyt łatwo przychodzi innym... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 listopada 2014

Zbyt łatwo przychodzi innym zadawanie mi krzywdy.

I żyli długo i szczęśliwie ...... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 listopada 2014

I żyli długo i szczęśliwie ... gówno prawda.

Z dnia na dzień ludzie są coraz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 listopada 2014

Z dnia na dzień ludzie są coraz bardziej próżni. Widzą coś i od razu tworzą plotki, z którymi ktoś musi sie borykać przez pewien czas. Sami zachowują się jak idioci, lecz najgorsze jest to, że nie są tego świadomi. Pozdrawiam środkowym palcem : zdradzających , kłamiących i plotkujących...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV