głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Mam wiele pytań na które nie znam odpowiedzi. Dlaczego inni są szczęśliwi ?Dlaczego jestem sama ? Dlaczego on odszedł ? Dlaczego wciąż tęsknie ? Dlaczego nie je

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Mam wiele pytań na które nie znam odpowiedzi. Dlaczego inni są szczęśliwi ?Dlaczego jestem sama ? Dlaczego on odszedł ? Dlaczego wciąż tęsknie ? Dlaczego nie jestem p
Mam wiele pytań na które nie znam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 października 2014

Mam wiele pytań na które nie znam odpowiedzi. Dlaczego inni są szczęśliwi ?Dlaczego jestem sama ? Dlaczego on odszedł ? Dlaczego wciąż tęsknie ? Dlaczego nie jestem pewna siebie ? Dlaczego jak mam humor pada deszcz ? Dlaczego jestem leniwa ? Dlaczego lubie palić ? Dlaczego jestem marudna ? Dlaczego przejmuję się przeszłością, zamiast iść na przód ?

Zabierz mnie stąd...    http:... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Zabierz mnie stąd... http://www.youtube.com/watch?v=ZcCbnU4F7Qc

Świat się pomylił. Powiedz że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Świat się pomylił. Powiedz że kiedyś uda się uwolnić dusze mą z uścisków twoich rąk.

Choć to kolejna z nocy kiedy nie ma... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Choć to kolejna z nocy kiedy nie ma Cie obok, mam na wyciągnięcie ręki szczęście, cel widzę częściej, daje słowo oddałbym wszystko żeby dziś być gdzieś z Tobą.

Jedna rzecz łączy to wszystko  a... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Jedna rzecz łączy to wszystko, a mianowicie. Spanie, jedzenia śniadania, słuchanie muzyki, siedzenie na lekcji, sprzątanie domu, spotkanie z przyjaciółmi, jedzenie kolacji, jazdę autobusem. To wszystko łączy jedna rzecz... myślenie o Tobie.... nie umiem tego powstrzymać nie wiem jak. Mijają minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące... Nie wiem jak przestać myśleć o Tobie co robisz, jak się czujesz, czy teraz jesteś z nią. Jak zacząć nowy etap bez myśli o tobie, bo ciebie przecież nie ma !!

Chcę cieszyć się promieniami... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Chcę cieszyć się promieniami słońca. Idę na spacer z psem, będę słuchała muzyki, zapale papierosa i będę czekała na smsa od ciebie. Ale ciebie to nie obchodzi ...

Musiałam spaść na samo dno. Teraz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Musiałam spaść na samo dno. Teraz płaczę i nie wstydzę się łez, bo one mnie oczyszczają wewnętrznie. Płacz powoduje, że staję się spokojniejsza. Już nie duszę w sobie emocji. Teraz potrzebuję tylko siły, aby odbić się od dna !

Zanim odejdę  nim odejdę stąd... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 października 2014

Zanim odejdę, nim odejdę stąd Chwyć za rękę mnie, złap za rękę mą - Pójdziemy razem tam, chaos nigdy nas nie dosięgnie. (Nie dosięgnie już nas!) Zanim odejdę, nim odejdę stąd Chwyć za rękę mnie, złap za rękę mą - Pójdziemy razem tam, chaos nigdy nas nie obejmie.

Maszyna z napisem LOVE. Pewnego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 października 2014

Maszyna z napisem LOVE. Pewnego słonecznego dnia moje serce do niej trafiło. Maszyna zaprogramowała szczęśliwą miłość, lecz tylko w moim sercu. Serce mojego ukochanego było inaczej zaprogramowane. W jego sercu był wirus o damskim imieniu. Moje serce było zaślepione, lecz gdy o wszystkim się dowiedziało poszło do maszyny z reklamacją. Maszyna pocięła moje serce na kawałki i wyrzuciła. Właśnie to robi z nami miłość.

I chcę zrobić wszystko  aby być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 października 2014

I chcę zrobić wszystko, aby być lepsza od niej, ale czy warto ? Po co ? Musze robić coś dla siebie. Dopiero wtedy będę usatysfakcjonowana !

Otwierając rano oczy mam ochote... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 października 2014

Otwierając rano oczy mam ochote krzyknąć : to będzie dobry dzień ! Lecz mija dosłownie kilka minut a pragnę tylko owinąć się kocem, wyłaczyć telefon i nieistnieć dla nikogo.

Samotne wieczory sprawiają  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 października 2014

Samotne wieczory sprawiają, że cholernie chcę aby był ktoś obok wypił herbatę, przytulił, wysłuchał i pocałował. Niestety nie mam takiej osoby, a nie chcę jej szukać na siłę. Pragnę się zakochać spontanicznie ze wzajemnością !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV