głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Ja mówię dosyć dosyć! Dosyć narzekania! Dosyć dosyć nad sobą się użalania! Życie po to jest żeby je przeżyć. Trzeba komuś zaufać w coś wreszcie uwierzyć. Każdeg

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Ja mówię dosyć dosyć! Dosyć narzekania! Dosyć dosyć nad sobą się użalania! Życie po to jest żeby je przeżyć. Trzeba komuś zaufać w coś wreszcie uwierzyć. Każde
Ja mówię   dosyć  dosyć! Dosyć... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 grudnia 2014

Ja mówię - dosyć, dosyć! Dosyć narzekania! Dosyć, dosyć nad sobą się użalania! Życie po to jest żeby je przeżyć. Trzeba komuś zaufać, w coś wreszcie uwierzyć. Każdego ranka podróż zaczyna się od nowa. Dużo lepiej się idzie, gdy podniesiona głowa. Daj sobie wreszcie kredyt zaufania. Masz mało do stracenia,bardzo dużo do zyskania. Każdy ma jakiś talent, więc zacznij coś robić. Po jakimś czasie zacznie Ci wychodzić. Wtedy przyjdzie satysfakcja - nikt Ci jej nie odbierze.! Ale musisz uwierzyć w siebie, uwierzyć szczerze!

   Przepraszam moją dawną miłość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 grudnia 2014

,, Przepraszam moją dawną miłość, że obecną miłość nazywam pierwszą " Wiesława Szymborska

Jak szybko zapomnieliśmy co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 grudnia 2014

Jak szybko zapomnieliśmy co czuliśmy? Radzenie sobie z emocjami, które nigdy nie odeszły.Rozstajemy się. Wracamy do siebie. Totalne marnowanie czasu. Możemy, proszę ogarnąć nasze myśli. I przestać zachowywać się, jakbyśmy byli ślepi?

Każdy upadek kształtuje mój... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 grudnia 2014

Każdy upadek kształtuje mój charakter !

Jadąc rano autobusem zauważyłam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 grudnia 2014

Jadąc rano autobusem zauważyłam starszą panią, która wsiadła do złego autobusu. Chodziła o lasce nie wiedziała co ma robić. Kilka siedzeń dalej siedział młody chłopak klnął na cały autobus bez powodu był agresywny i nadpobudliwy. Inny starszy pan wychodząc z autobusu okropnie się trząsł. Widzialam jego zniszczone ręce, który próbowały sie złapać czegokolwiek. Bądźmy wyrozumiali dla starszych osób bo my też kiedyś się zestarzejemy jeśli będziemy mieli tyle szczęścia. Kręciła mi się łza w oku... postanowiłam pomóc innym i spakowałam rzeczy niepotrzebne na szlachetną paczkę, bo może dla kogoś te rzeczy okażą się bardzo potrzebne. Pomagajmy !

Zauważyłam problem kopiowania... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 grudnia 2014

Zauważyłam problem kopiowania wpisów, a co gorsza nie podpisywania od kogo jest ten wpis pierwotnie. Ludziska dodawajcie co chcecie, ale od siebie, a jeśli bardzo spodobał wam się wpis innej osoby i czujecie potrzebę aby udostępnić czyjeś słowa, podpiszcie autora !

Ten świat jest jakiś pojebany dziś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 grudnia 2014

Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz ? Ty jesteś tam, ja jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić już. Chciałbym dziś mieć już pod nogami pewny grunt. Żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już.. Ten świat jest jakiś nienormalny dziś. To miejsce, ten kraj, ten kryzys. A w tym wszystkim ja i Ty. Chciałbym już wiedzieć, że dobrze wiem jak mamy żyć. Lecz dobrze wiem, nie ma nic, jak ja i Ty.

Założyła bluzę  zamknęła drzwi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 grudnia 2014

Założyła bluzę, zamknęła drzwi od pokoju, włączyła muzykę, zgasiła światło, położyła się na łóżku i owineła kocem zawijając się przy tym w kłębek. Zaczęła płakać, łzy leciały jedna po drugiej. Przypomniała sobie wszystkie chwile spędzione z nim. Płakała coraz mocniej, aż zaczęła się trząść. Była świadoma, że jego już nie ma. Leżała z telefonem patrząc co minutę czy nie dostała od niego wiadomości . Otworzyła okno, usiadła na parapecie i odpaliła papierosa. Myślała o wszytskich kłótniach, słowach puszczanych na wiatr, obietnicach i obelgach. To dodawało jej sił a zarazem uspokajało, lecz tylko na chwilę. Wróciła do łóżka i zaczęła płakać. Czuła się coraz gorzej czuła okropną pustkę, z którą nie dawała sobie rady.

Słowa tracą sens  ciało podpowiada... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2014

Słowa tracą sens, ciało podpowiada, że nie może już biec za sercem co mknie.Nie potrafię się zamknąć nawet kiedy wiem i rozumiem że warto i ciągle nie potrafię zasnąć kiedy zastanawiam się, Czy u Ciebie światło zgasło już. Mam dość słów nieznaczących nic, choć wyglądających nieźle może czas zamknąć ten rozdział, skoro nie potrafię powiedzieć Ci kim dla mnie jesteś..

Scarlett  mało mam  Przestrzeni i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2014

Scarlett, mało mam Przestrzeni i oddechu Mało mam Scarlett, mało mam przez ciebie brak spokoju w sobie mam.

Niepewności stan ogarnął mnie. Nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2014

Niepewności stan ogarnął mnie. Nie potrafię czuć, nie potrafię chcieć. Nie dogonisz myśli, których sama gubię sens. !!!!! https://www.youtube.com/watch?v=CX5VKRMH_94

W końcu doszłam do wniosku  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2014

W końcu doszłam do wniosku, że koniec z użalaniem się nad sobą ! Straciłam za dużo czasu na składanie mojego serca w całość. Czas leci zbyt szybko. Trzeba cieszyć się każdą chwilą !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV