głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Musiałam spaść na samo dno. Teraz płaczę i nie wstydzę się łez bo one mnie oczyszczają wewnętrznie. Płacz powoduje że staję się spokojniejsza. Już nie duszę w s

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Musiałam spaść na samo dno. Teraz płaczę i nie wstydzę się łez bo one mnie oczyszczają wewnętrznie. Płacz powoduje że staję się spokojniejsza. Już nie duszę w sobie
Musiałam spaść na samo dno. Teraz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Musiałam spaść na samo dno. Teraz płaczę i nie wstydzę się łez, bo one mnie oczyszczają wewnętrznie. Płacz powoduje, że staję się spokojniejsza. Już nie duszę w sobie emocji. Teraz potrzebuję tylko siły, aby odbić się od dna !

Zanim odejdę  nim odejdę stąd... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 października 2014

Zanim odejdę, nim odejdę stąd Chwyć za rękę mnie, złap za rękę mą - Pójdziemy razem tam, chaos nigdy nas nie dosięgnie. (Nie dosięgnie już nas!) Zanim odejdę, nim odejdę stąd Chwyć za rękę mnie, złap za rękę mą - Pójdziemy razem tam, chaos nigdy nas nie obejmie.

Maszyna z napisem LOVE. Pewnego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 października 2014

Maszyna z napisem LOVE. Pewnego słonecznego dnia moje serce do niej trafiło. Maszyna zaprogramowała szczęśliwą miłość, lecz tylko w moim sercu. Serce mojego ukochanego było inaczej zaprogramowane. W jego sercu był wirus o damskim imieniu. Moje serce było zaślepione, lecz gdy o wszystkim się dowiedziało poszło do maszyny z reklamacją. Maszyna pocięła moje serce na kawałki i wyrzuciła. Właśnie to robi z nami miłość.

I chcę zrobić wszystko  aby być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 października 2014

I chcę zrobić wszystko, aby być lepsza od niej, ale czy warto ? Po co ? Musze robić coś dla siebie. Dopiero wtedy będę usatysfakcjonowana !

Otwierając rano oczy mam ochote... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 października 2014

Otwierając rano oczy mam ochote krzyknąć : to będzie dobry dzień ! Lecz mija dosłownie kilka minut a pragnę tylko owinąć się kocem, wyłaczyć telefon i nieistnieć dla nikogo.

Samotne wieczory sprawiają  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 października 2014

Samotne wieczory sprawiają, że cholernie chcę aby był ktoś obok wypił herbatę, przytulił, wysłuchał i pocałował. Niestety nie mam takiej osoby, a nie chcę jej szukać na siłę. Pragnę się zakochać spontanicznie ze wzajemnością !

Jak Ci się układa ? Mam nadzieję... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 października 2014

Jak Ci się układa ? Mam nadzieję, że jest git I że w przeciwieństwie do mnie kur*a jakoś w nocy śpisz Boję się spytać, ale masz może kogoś ? Patrzysz na niego jak na mnie, kiedy byliśmy ze sobą. http://www.youtube.com/watch?v=qUbXgwsQCYc

Nie trać mnie  idziemy przez... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 października 2014

Nie trać mnie, idziemy przez polarną noc.Choć słońce nie wschodzi, ja mam jasność,bo mam w dłoni Twoją dłoń, przy skroni Twoją skroń.Słońce nie wschodzi, jesteś moją gwiazdą- płoń!Tysiące kilometrów pustki wokół - to nic.Nie zniosę tylko kropli pustki w oku Twoim.

Powiedziałeś że żałujesz że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 października 2014

Powiedziałeś że żałujesz że chciałbyś cofnąć po czym byłeś z nia wyzywając mnie od najgorszych. Nigdy tego nie pojmę..

Jestem świadoma tego co mnie niszczy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 października 2014

Jestem świadoma tego co mnie niszczy, lecz nie potrawie powiedzień stanowczego nie. Chyba za bardzo zbłądziłam...

Nie potrzebne kłótnie  żałuję... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 października 2014

Nie potrzebne kłótnie, żałuję każdej twojej łzy. teraz już za późno zamknąłem te drzwi. teraz nikt na mnie nie czeka na ostatniej stacji. mówiąc że to koniec nie miałem kurwa racji. nie zapomnę tego gdy budziłem się obok Ciebie. nie zapomnę jak mówiłaś -jest mi jak w niebie... http://www.youtube.com/watch?v=DzGT0ZU1kIw

Nie tylko ja mam złamane serce. nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 września 2014

Nie tylko ja mam złamane serce. nie tylko ja często pale papierosy. Nie tylko ja staram się zapomnieć o nim na imprezie pijąc drinka. Nie tylko ja płaczę w nocy. Nie tylko ja siedzę w autobusie patrząc przez okno, słuchając piosenek, które są bliskie sercu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV