głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Proszę Cię powiedz gdzie jest ten ogień który palił nas Emocje skąpane w burzliwej walce Oczy szklane gwiazdy płaczą z tym który płacze w nocy Być może też morz

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Proszę Cię powiedz gdzie jest ten ogień który palił nas Emocje skąpane w burzliwej walce Oczy szklane gwiazdy płaczą z tym który płacze w nocy Być może też morze łez
Proszę Cię powiedz gdzie jest ten... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 października 2014

Proszę Cię powiedz gdzie jest ten ogień który palił nas, Emocje, skąpane w burzliwej walce, Oczy szklane gwiazdy płaczą z tym który płacze w nocy, Być może też morze łez, wylałaś za nas wtedy, Ty Boże wiesz może gdzieś spotkamy się jeszcze kiedyś, Kiedyś ten jeden jedyny raz porozmawiamy, Nim staniemy na skraju życia śmierci spojrzymy w bok..

Porozmawiajmy o tym jak ciężko jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 października 2014

Porozmawiajmy o tym jak ciężko jest zapomnieć, Znów patrzymy na siebie przez szparę w niedomkniętych drzwiach, Znów brak słów paraliżuje Boże, To jakbyś próbowała biec we śnie ale nie możesz, Magnetyczny bieg o skrajnej samotności, Ślizgam się po obrzeżach racjonalności, Zamykam oczy znów spotykam Cię we śnie, Ty tez mnie widzisz ale wstydzisz się powiedzieć weź mnie, Gdzie to uczucie które przez lata utrwalił czas.

Wpadłam w monotonie. Rano zimno... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 października 2014

Wpadłam w monotonie. Rano zimno, siedzę w autobusie, słucham muzyki, zamykam oczy i opieram się o szybę. Myślę o tobie cholera ciągle myśle. Naglę czuję ciepłe promienie słońca na policzku. Otwieram oczy i widzę piękny wschód słońca. Może dla innych to nieistotne, ale ciesze się, że żyje że mogę przeżyć kolejny zaskakujący dzień. Przez słońce na mej twarzy pojawił się uśmiech !

Tak cholernie za tobą tęsknie ...... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 października 2014

Tak cholernie za tobą tęsknie ... Tak bardzo aż che mi się płakać. Mam mętlik w głowie. Sama już nie wiem czy można tesknić za osobą, która tak mnie zraniła. Ta samotność sprawia że moje myśli znów mają twoje imie, ale nie potrafie zaufać innej osobie.

Mam wiele pytań na które nie znam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 października 2014

Mam wiele pytań na które nie znam odpowiedzi. Dlaczego inni są szczęśliwi ?Dlaczego jestem sama ? Dlaczego on odszedł ? Dlaczego wciąż tęsknie ? Dlaczego nie jestem pewna siebie ? Dlaczego jak mam humor pada deszcz ? Dlaczego jestem leniwa ? Dlaczego lubie palić ? Dlaczego jestem marudna ? Dlaczego przejmuję się przeszłością, zamiast iść na przód ?

Zabierz mnie stąd...    http:... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Zabierz mnie stąd... http://www.youtube.com/watch?v=ZcCbnU4F7Qc

Świat się pomylił. Powiedz że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Świat się pomylił. Powiedz że kiedyś uda się uwolnić dusze mą z uścisków twoich rąk.

Choć to kolejna z nocy kiedy nie ma... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Choć to kolejna z nocy kiedy nie ma Cie obok, mam na wyciągnięcie ręki szczęście, cel widzę częściej, daje słowo oddałbym wszystko żeby dziś być gdzieś z Tobą.

Jedna rzecz łączy to wszystko  a... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Jedna rzecz łączy to wszystko, a mianowicie. Spanie, jedzenia śniadania, słuchanie muzyki, siedzenie na lekcji, sprzątanie domu, spotkanie z przyjaciółmi, jedzenie kolacji, jazdę autobusem. To wszystko łączy jedna rzecz... myślenie o Tobie.... nie umiem tego powstrzymać nie wiem jak. Mijają minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące... Nie wiem jak przestać myśleć o Tobie co robisz, jak się czujesz, czy teraz jesteś z nią. Jak zacząć nowy etap bez myśli o tobie, bo ciebie przecież nie ma !!

Chcę cieszyć się promieniami... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Chcę cieszyć się promieniami słońca. Idę na spacer z psem, będę słuchała muzyki, zapale papierosa i będę czekała na smsa od ciebie. Ale ciebie to nie obchodzi ...

Musiałam spaść na samo dno. Teraz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 października 2014

Musiałam spaść na samo dno. Teraz płaczę i nie wstydzę się łez, bo one mnie oczyszczają wewnętrznie. Płacz powoduje, że staję się spokojniejsza. Już nie duszę w sobie emocji. Teraz potrzebuję tylko siły, aby odbić się od dna !

Zanim odejdę  nim odejdę stąd... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 października 2014

Zanim odejdę, nim odejdę stąd Chwyć za rękę mnie, złap za rękę mą - Pójdziemy razem tam, chaos nigdy nas nie dosięgnie. (Nie dosięgnie już nas!) Zanim odejdę, nim odejdę stąd Chwyć za rękę mnie, złap za rękę mą - Pójdziemy razem tam, chaos nigdy nas nie obejmie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV