głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Za późno zaczęło Ci zależeć.. Dziwnie było powiedzieć Ci że wciąż Cię kocham i odejść. Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tu. Bo zranili Cię tak bardzo to t

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Za późno zaczęło Ci zależeć.. Dziwnie było powiedzieć Ci że wciąż Cię kocham i odejść.
Za późno zaczęło Ci zależeć..... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Za późno zaczęło Ci zależeć.. Dziwnie było powiedzieć Ci, że wciąż Cię kocham i odejść.

Piekło jest puste. Wszystkie diabły... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tu.

Bo zranili Cię tak bardzo  to tak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Bo zranili Cię tak bardzo, to tak jakby Cię zamordowali.Rzucili garść ziemi na twą trumnę, lecz powstałeś z popiołów.Swój ból zmieniłeś w paliwo, I paląc za sobą przeszłość stoisz w piekle i śpiewasz.Stoję w płomieniach To piękny rodzaj bólu Podpalam dzień wczorajszy. Odnajdź światło !

Może i koc z herbata mnie ogrzeją... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Może i koc z herbata mnie ogrzeją, ale tylko fizycznie, a co z moim sercem zimnym jak lód ?

Straciliśmy wszystko.  Ona wygrała.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Straciliśmy wszystko. Ona wygrała. Teraz to nie jest śmieszne. Straciliśmy wszystko. Miłość przepadła. I stworzyliśmy magię i to jest tragiczne. Nie umiałeś trzymać rąk przy sobie. Czuje, że nasz świat został skażony. A ty mnie zostawiłeś zaniedbaną. Nasze życie uległo zmianie. Kochanie, straciłeś mnie. Straciliśmy samych siebie. Miłość umarła.Teraz wiem, że Ci przykro. Ale Ty wybrałeś pożądanie, gdy mnie oszukiwałeś. I będziesz żałować, ale jest za późno. Jak mogłabym znowu Ci zaufać ?

Pojawiłeś się na chwile i znów... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 grudnia 2014

Pojawiłeś się na chwile i znów znikasz bez słowa ! Czy Ty nie masz uczuć ? Jesteś na prawdę taki niezdecydowany ? Może po prostu lubisz jak płaczę ? Kiedyś mnie chroniłeś przed wszystkim i wspierałeś, a teraz mnie niszczysz ...

Znowu nie umiem normalnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 grudnia 2014

Znowu nie umiem normalnie funkcjonować, bo cały czas o Tobie myślę. Nie wiem jaką drogę wybrać. Tęsknię za leniwymi popołudniami z Tobą obok. Mówiłam, że zapomnę, że się pozbieram, że nienawidzę. Jednak odkąd napisałeś, że tęsknisz nie potrafię się na niczym skupić. Może zostawisz ją i wrócisz do mnie, ale czy to dobry pomysł. Nie potrafię znów Ci zaufać, będę miała w głowie tyle myśli i podejrzeń.

Bądź dużym chłopcem i  przestań... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 grudnia 2014

Bądź dużym chłopcem i przestań do mnie słać pytania. Twe słowa to ciągi liczb. Nie ułożę z nich równania. Nie umiem być suką, a Ty sypiesz mi piach w oczy. Mam dosyć już chłopców co, Nie potrafią mnie zaskoczyć.

To zabawne w takim stopniu  że aż... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 listopada 2014

To zabawne w takim stopniu, że aż nie chce się uwierzyć. Bo akurat dzisiaj miałem spytać się czy Ci zależy. Pogadać poważnie, wiedzieć wszystko kompletnie. Wyprzedziłaś sms-em, który rozbił mnie kompletnie. Gdy go przeczytałem, wiedziałem, że już się nie pozbieram. Cały zacząłem się trząść, mocno, i drżę do teraz. I czuję mięsień, w którym zapisane Twoje imię. I czuję ten ból, i tą świadomość, że on nie minie.

Zabiłem wszystko  co czułem.  Z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 listopada 2014

Zabiłem wszystko, co czułem. Z tego wszystkiego i tak chuj zrozumiesz. Jak Cię okłamuję, to też czujesz. Serce wieszam na fortepianowej strunie. Siadam w kuchni i odkręcam kurek. Paznokcie wbijam pod skórę, drapie. Za oknem świat się zatrzymał w chwilowej pauzie.

Nie jest tak  że możesz mieć mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 listopada 2014

Nie jest tak, że możesz mieć mnie na jakiś czas, Na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać. Jak zabawkę, sorry, ale nie myśl nad nami, Czy przyjaźń, czy miłość, bo to bardzo rani.Sorry, ale nie chcę więcej, nie chcę więcej cierpieć. Ja to pieprzę, spójrz w kalendarz, przypomnij sobie, Zakreśl na nim dni, kiedy byłem przy Tobie, Kiedy było nam dobrze, kiedy mówiłaś, że kochasz, Że będzie tak zawsze, że nie będzie końca.Ja? Ja tylko tęsknię nocami, Ty wolałaś mnie w tych chwilach zostawić. Nie jesteśmy dziećmi, miłość to nie jest zabawa, Pytam się tylko, po co były te wszystkie starania? Tak, masz rację, popełniłem wiele błędów, Ale byłem przy Tobie, a Ty byłaś w moim sercu, Tak, nic nie dzieje się przypadkiem,Czym zawiniłem? Nie moja wina, Że kolejna łza spływa, to tylko to co jest w środku, To takie serduszko, biło dla Ciebie od początku, Teraz i tak Cię to nie obchodzi. Pewnie zaraz spytasz, czy jest jeszcze jakaś szansa, Patrzę w Twoje spojrzenie, i wiem co jest szczere..

Tęskniłam za nim  chciałam go obok... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 listopada 2014

Tęskniłam za nim, chciałam go obok, przytulić i pocałować, lecz teraz kiedy jest blisko istnieje między nami niewidzialna bariera, która jest zbudowana ze smutku, łez, żalu, kłamstw. Mimo że nie zgasło to uczucie w nas to i tak ten mur jest silniejszy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV