głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Zastanawiam sie nad znaczeniem okreslen zlamane serce albo serce mi peka . Musial je wymyslic ktos kto bardzo kochal i zostal porzucony. Chociaz wlascinie nie c

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Zastanawiam sie nad znaczeniem okreslen zlamane serce albo serce mi peka . Musial je wymyslic ktos kto bardzo kochal i zostal porzucony. Chociaz wlascinie nie czuje
Zastanawiam sie nad znaczeniem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 października 2014

Zastanawiam sie nad znaczeniem okreslen "zlamane serce" albo "serce mi peka". Musial je wymyslic ktos kto bardzo kochal i zostal porzucony. Chociaz wlascinie nie czuje sie tak, jakby moje serce bylo zlamane czy pekniete. Mam raczej wrazenie, ze je wyrwano i w mojej klatce piersiowej zieje wielka dziura, do ktorej ktos nawrzucal kamieni albo jakiegos ostrego zelastwa. To dlatego jest tak ciezko, ze az nie mozna oddychac. I dlatego tak boli. Zahacza o zywa tkanke, kaleczy. Wszystko w srodku jest poharatane, poszarpane. Tak wlasnie sie czuje.

Zastanawiałam się czy jeszcze się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 października 2014

Zastanawiałam się czy jeszcze się odezwiesz. Kiedy zobaczyłam smsa od Ciebie poczułam okropną siłę !

spakować kilka najważniejszych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 października 2014

spakować kilka najważniejszych rzeczy. bluza papierosy słuchawki i pieniądze. wyjechać do innego miasta, na wieś. usiąść na krawężniku odpalić papierowa wziąć głęboki wdech i szeptem powiedzieć : tak, w końcu wolna !

Uwielbiam rano wyjść przed dom.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 października 2014

Uwielbiam rano wyjść przed dom. Położyć się na hamaku. Pić gorącą herbatę. Czuć jak promienie słońca mnie ogrzewają. I te świeże powietrze !

I chcę powiedzieć tak wiele  lecz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 października 2014

I chcę powiedzieć tak wiele, lecz nie potrafię opisać tego co czuję.

Nie potrzebujesz osoby która Cię... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 października 2014

Nie potrzebujesz osoby która Cię doceni. Sam musisz znać swoją wartość. Nie potrzebujesz osoby, która powie Ci, że pięknie wyglądasz. Sama musisz być pewna siebie i pamiętać, że jesteś wyjątkowa.

Wiem to  i proszę Boga.  Nigdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 października 2014

Wiem to, i proszę Boga. Nigdy więcej, niech nie pozwoli na to, by ktoś trafił w moje serce !

Poczuj tę  bezsilność   kiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 października 2014

Poczuj tę bezsilność, kiedy milczysz, choć chcesz krzyczeć, kiedy płaczesz, pragnąc się uśmiechać, kiedy tęsknisz, chcąc zasypiać.

Czemu ludzie mówią że mają... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 października 2014

Czemu ludzie mówią że mają marzenia, a ich nie spełniają ? Marzę o pięknej figurze to zasuwaj na siłownie albo pobiegać. Marzę spotkać pewną aktorkę to szukam biletu do najbliższego teatru w którym będzie. Nic samo się nie stanie, musisz pomóc szczęściu !

W moim innym świecie jest inna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 października 2014

W moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I może dobrze, że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania. Choć w moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I nawet jeśli miałem rację to już poszłaś. I nigdy się nie dowiem, bo nigdy cię nie spotkam.

Może możemy być szczęśliwi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 października 2014

Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek. Móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie. I gdybym nie miał kilku cech o których wiem. Pewnie podszedłbym do Ciebie w ten smutny szary dzień. Czułem, że czujesz to co ja, może się mylę. Czułem tak, gdy spojrzeniami spotkaliśmy się przez chwilę. I w moim innym świecie jesteśmy blisko. Ale tu bałem się, że mi pozwolisz spieprzyć wszystko.

Czuję to we krwi  to miasto  żadne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 października 2014

Czuję to we krwi, to miasto, żadne z nas nie śpi. Nie chodzi mi o to czy się ze mną prześpisz. Może też nie możesz zasnąć, proszę cię, uśmiechnij się. Może też stajesz do walki, ale upadasz na deski. Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz,

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV