głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad Pragnę Cię pieprzyć solić przyprawić o orgazm . Jest mi z Tobą miłość. M.G Za dużo zawirowań za dużo zmartwień. Albo nie dość. Nie dość rąk które obejmują podp

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
Pragnę Cię pieprzyć solić przyprawić o orgazm . Jest mi z Tobą miłość. M.G
 Pragnę Cię pieprzyć solić... teksty

pepsimaad dodano: 14 maja 2014

"Pragnę Cię (pieprzyć, solić, przyprawić - o orgazm). Jest mi z Tobą miłość." M.G

Za dużo zawirowań za dużo... teksty

pepsimaad dodano: 14 maja 2014

Za dużo zawirowań, za dużo zmartwień. Albo nie dość. Nie dość rąk, które obejmują, podpierają, prowadzą. Nie dość bezinteresownych spojrzeń, ulotnych chwil, które są prawdziwym życiem.

Chylę czoła ludziom którzy tak... teksty

pepsimaad dodano: 13 maja 2014

Chylę czoła ludziom, którzy tak długo z Tobą przebywają i jeszcze się w Tobie nie zakochali.

Ludzie sypiają ze sobą nic... teksty

pepsimaad dodano: 10 maja 2014

Ludzie sypiają ze sobą, nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś, pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn, żadna przygoda. Przygoda następuje później, jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt, żarzącą się w środku małą lampkę, latareczkę na wysokości splotu słonecznego, kryptonit, weźmie go w palce, ostrożnie, jak perłę, i zrobi z nim coś głupiego, włoży do ust, połknie, podrzuci do góry, zgubi. I potem, dużo później zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tą dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz, nie ma chuja.

Jest zsyntetyzowaną kompilacją... teksty

pepsimaad dodano: 9 maja 2014

Jest zsyntetyzowaną kompilacją wszystkich cech, które uważam za pojebane.

Czasami się nie mówi. Nie odpowiada... teksty

pepsimaad dodano: 9 maja 2014

Czasami się nie mówi. Nie odpowiada się kiedy jest to konieczne. Potem nienawidzimy siebie tak bardzo, że mdli nas podczas przedstawiania się. Rzygać się chcę od wymawiania swojego imienia i nazwiska.

Wrócił ten cholerny głos mój... teksty

pepsimaad dodano: 6 maja 2014

Wrócił ten cholerny głos, mój wiecznie irytujący przyjaciel, a przecież kiedyś potrafiłam rozmawiać z nim cały czas. Zaraz zrobimy kawę. Wprawdzie nie mam kawy, filiżanek i pieniędzy, ale od czego jest nadrealizm, metafizyka, poetyka snów. Chcę w końcu normalnie zasnąć.

Odpowiedzialne zachowanie to coś co... teksty

pepsimaad dodano: 6 maja 2014

Odpowiedzialne zachowanie to coś, co przychodzi z wiekiem. Jak żylaki.

 Tak to na pewno była miłość.... teksty

pepsimaad dodano: 6 maja 2014

"-Tak, to na pewno była miłość. Kiedy odchodziła, płakała wniebogłosy. Na pewno mnie kochała."

dlatego czekanie to najgorsze zło. Trzeba brać życie garściami. Dużo radości  teksty pepsimaad dodał komentarz: dlatego czekanie to najgorsze zło. Trzeba brać życie garściami. Dużo radości ;) do wpisu 5 maja 2014
Nie miałam planów na przyszłość.... teksty

pepsimaad dodano: 4 maja 2014

Nie miałam planów na przyszłość. To tak, jakbym wierzyła, że moje życie się ułoży. Wydaje mi się, że jeśli człowiek się pakuje i odchodzi – mimo że to jest nierozsądne, bo traci mieszkanie – to zyskuje jednak swobodę, wolność i prawo decydowania o sobie. Jak się wierzy w siebie, to z reguły jakoś się wszystko układa. Wiele razy po to, by być sobie wierną, zaufałam swojej intuicji, choć wydawało się to nierozsądne. Nigdy się niczego nie bałam, szłam va banque. Można mi wszystko zabrać, a ja mogę jutro zacząć życie od nowa.`

trzeba uważać zanim się zacznie... teksty

pepsimaad dodano: 2 maja 2014

trzeba uważać, zanim się zacznie mówić o miłości. To tylko jedna z form rozrywki. Przekonaj się, czy uczucie przekłada się na życie codzienne, i wtedy możesz zacząć myśleć o miłości. Miłość nie zdarza się w weekend.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV