głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad Proszę mnie wygłaskać wyściskać i wyturlać bo mi smutno. Czasami stoimy w takim miękkim bagienku myśląc że jesteśmy szczęśliwi. Jest nam fajnie i przyjemnie bo

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
Proszę mnie wygłaskać wyściskać i wyturlać bo mi smutno.
Proszę mnie wygłaskać  wyściskać... teksty

pepsimaad dodano: 30 czerwca 2014

Proszę mnie wygłaskać, wyściskać i wyturlać, bo mi smutno.

Czasami stoimy w takim miękkim... teksty

pepsimaad dodano: 29 czerwca 2014

Czasami stoimy w takim miękkim bagienku, myśląc, że jesteśmy szczęśliwi. Jest nam fajnie i przyjemnie, bo jest miękko, ale nie zdajemy sobie sprawy, że toniemy.

a potem ten ktoś znika i już nie wiemy co robić  bo stoimy twarzą w twarz ze światem. Nie ma muru. Są tylko spojrzenia zawistych ludzi. Bardzo ładne moblo    teksty pepsimaad dodał komentarz: a potem ten ktoś znika i już nie wiemy co robić, bo stoimy twarzą w twarz ze światem. Nie ma muru. Są tylko spojrzenia zawistych ludzi. Bardzo ładne moblo ;) do wpisu 26 czerwca 2014
I znowu jest czerwiec – łagodne... teksty

pepsimaad dodano: 25 czerwca 2014

I znowu jest czerwiec – łagodne, długie, wolno gasnące wieczory, wieczory które tak wiele obiecują, że cokolwiek się z nimi zrobi, ma się zawsze wrażenie porażki, zmarnowanego czasu. Nie wiadomo, jak najlepiej je przeżyć. Iść przed siebie, albo może zostać w domu i siedzieć przy szeroko otwartym oknie, tak żeby ciepłe powietrze, nasycone dźwiękami lata, weszło do pokoju i zmieszało się z książkami, z ideami, z metaforami, z naszym oddechem. Ale nie, to także nie jest sposób, to nie jest możliwe. Można ich – tych niekończących się wieczorów – tylko żałować, kiedy już przeminą, kiedy dzień będzie coraz krótszy. Są nieuchwytne.

To miasto jest trochę za małe na... teksty

pepsimaad dodano: 24 czerwca 2014

To miasto jest trochę za małe na pustą przestrzeń, więc proszę, chodź i powiedz mi, że jesteś.

Kiedy idziesz do klopa w polskim... teksty

pepsimaad dodano: 24 czerwca 2014

Kiedy idziesz do klopa w polskim pociągu, boisz się, że jak czegoś dotkniesz, to po tygodniu umrzesz.

Nie musisz być bohaterem  ważne... teksty

pepsimaad dodano: 24 czerwca 2014

Nie musisz być bohaterem, ważne, żebyś nie był gnidą.

Ktokolwiek dał mi ciebie nie dając... teksty

pepsimaad dodano: 24 czerwca 2014

Ktokolwiek dał mi ciebie nie dając mi ciebie całego, poskąpił czegoś, tysięcznej części serdecznego palca, jednego włosa, jednej myśli - nic mi nie dał. Przestałam odczuwać dziecinną wdzięczność, jakąkolwiek wdzięczność.

Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

pepsimaad dodano: 21 czerwca 2014

Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu - milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalną anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia.

Niektórzy pojawiają się znienacka.... teksty

pepsimaad dodano: 20 czerwca 2014

Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach. A potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić.

Witaj w królestwie rzeczy... teksty

pepsimaad dodano: 18 czerwca 2014

Witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych, w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica. Rozgość się i czuj się dobrze w fabule za dziewięć złotych pięćdziesiąt groszy, na ostatniej stronie gazety z programem telewizyjnym, w Harlekinie wydrukowanym na papierze toaletowym..

Nie pisz juz wiecej  odpisuję mu... teksty

pepsimaad dodano: 18 czerwca 2014

Nie pisz juz wiecej, odpisuję mu, jak ostatnia kretynka, i gdzieś w środku, podczas pisania tego durnego nie pisz juz wiecej gdzieś w środku uderzam się sama dziesięć razy w głowę. On tylko na to czeka. On tam czeka. W swoim pokoju. Czeka, aż stąd wyjdę. Aż do niego przyjadę. Czeka jak sztylet. Musi zgwałcić mnie w głowę jeszcze raz, jeszcze raz musi mnie postrzelić, bo w jego mniemaniu wszystko jest u mnie w porządku, bo już zapomniałam, jak to jest. Bo znowu zaczyna mi się wydawać, że każde skrytobójstwo, każdy kanibalizm jaki może wydarzyć się między kobietą a mężczyzną są po prostu śmieszne, bo znowu zaczynam wierzyć w to, że rzeczywiste relacje międzyludzkie różnią się od filmowych tylko tym, że te filmowe są lepiej napisane.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV