głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pepsimaad

 Są takie miejsca na świecie do których zawsze wracamy chociażby w myślach. Są tacy ludzi którzy nigdy nie odejdą chociażby ze wspomnień. Są takie emocje które będą w nas zawsze chociaż skryte gdzieś w zakamarkach neuronów. Wszystko się zmienia nie czas na sentymenty. Ale są w życiu takie chwile ludzie uczucia dzięki którym staliśmy się tym kim teraz jesteśmy. One nas stworzyły. Zostały zapisane w rytmie naszego serca.

najaranapoziomka dodano: 24 kwietnia 2018

"Są takie miejsca na świecie, do których zawsze wracamy, chociażby w myślach. Są tacy ludzi, którzy nigdy nie odejdą, chociażby ze wspomnień. Są takie emocje, które będą w nas zawsze, chociaż skryte gdzieś w zakamarkach neuronów. Wszystko się zmienia, nie czas na sentymenty. Ale są w życiu takie chwile, ludzie, uczucia, dzięki którym staliśmy się, tym kim teraz jesteśmy. One nas stworzyły. Zostały zapisane w rytmie naszego serca."

A potem sam się znajdzie powód by zwątpić czy to się opłaca. Znajdziemy powód by odchodzić i sto powodów żeby wracać.

najaranapoziomka dodano: 8 marca 2018

A potem sam się znajdzie powód, by zwątpić, czy to się opłaca. Znajdziemy powód, by odchodzić i sto powodów, żeby wracać.

 Życzę Ci abyś zapytana czego brakuje ci do szczęścia odpowiedziała: niczego.

najaranapoziomka dodano: 26 luty 2018

"Życzę Ci, abyś zapytana, czego brakuje ci do szczęścia odpowiedziała: niczego."

Zakochałem się w tobie więc zdejmij rękawice i przestań ze mną walczyć.

najaranapoziomka dodano: 23 luty 2018

Zakochałem się w tobie, więc zdejmij rękawice i przestań ze mną walczyć.

 Nie martw się.  Pewnego dnia w Twoim życiu zjawi się człowiek który zapali wszystkie światła  które inni zgasili.

najaranapoziomka dodano: 19 luty 2018

"Nie martw się. Pewnego dnia w Twoim życiu zjawi się człowiek, który zapali wszystkie światła, które inni zgasili."

Osiągnęłam taki etap w życiu że już nie oceniam nie chce mi się nawet spierać gdy słyszę bzdury. Zamiast tego wolę usiąść odprężyć się i pomilczeć . Karma i tak zwykle zrobi swoje.

najaranapoziomka dodano: 18 luty 2018

Osiągnęłam taki etap w życiu, że już nie oceniam, nie chce mi się nawet spierać, gdy słyszę bzdury. Zamiast tego wolę usiąść, odprężyć się i pomilczeć . Karma i tak zwykle zrobi swoje.

 Jestem tolerancyjny ale bywa że różne rzeczy mnie irytują. Uważam że dobrze jest od czasu do czasu wyrzucić z siebie nagromadzone złości pretensje – dla higieny i komfortu psychicznego. Nie można być wyłącznie dobrze wychowanym zdystansowanym akceptującym.  Andrzej Chyra

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

"Jestem tolerancyjny, ale bywa, że różne rzeczy mnie irytują. Uważam, że dobrze jest od czasu do czasu wyrzucić z siebie nagromadzone złości, pretensje – dla higieny i komfortu psychicznego. Nie można być wyłącznie dobrze wychowanym, zdystansowanym, akceptującym." -Andrzej Chyra

„Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz. To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem że ma tyle miłości w swoim sercu że na samą myśl żeby tę miłość wypuścić pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć.   Skins” Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz. To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem że ma tyle miłości w swoim sercu że na samą myśl żeby tę miłość wypuścić pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć.

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

„Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu, unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tę miłość wypuścić, pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć. - Skins” Kiedy ją w końcu znalazłem ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy i chowaniu, unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tę miłość wypuścić, pokazać swoje karty... jest przerażona na śmierć.

 No bo kto powiedział że mając dwadzieścia kilka lat nie wypada im mieć obdrapanych kolan piasku we włosach i mokrych od letniego deszczu ubrań? Kto powiedział że muszą być poważni zawsze odpowiedzialni i zapracowani? Że nie wolno im złapać autostopu na koniec świata pływać nocą w morzu i kłaść się spać o świcie? Kto powiedział że nie mogą choć na chwilę uciec od obowiązków po raz pierwszy robić rzeczy których wcześniej się nie odważyli wyłączyć telefonów i fotografować wschodów słońca na kliszy. Muszą tylko chcieć.

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

"No bo kto powiedział, że mając dwadzieścia kilka lat nie wypada im mieć obdrapanych kolan, piasku we włosach i mokrych od letniego deszczu ubrań? Kto powiedział, że muszą być poważni, zawsze odpowiedzialni i zapracowani? Że nie wolno im złapać autostopu na koniec świata, pływać nocą w morzu i kłaść się spać o świcie? Kto powiedział, że nie mogą choć na chwilę uciec od obowiązków, po raz pierwszy robić rzeczy, których wcześniej się nie odważyli, wyłączyć telefonów i fotografować wschodów słońca na kliszy. Muszą tylko chcieć."

W oczach ludzkich widać wszystko. Dobroć miłość prawdę nienawiść i kłamstwo. Troskę i obojętność. To jedyny organ który nie umie udawać. Niepotrzebne są słowa ani gesty. Wystarczy jedno spojrzenie by wiedzieć kim jest drugi człowiek.

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

W oczach ludzkich widać wszystko. Dobroć, miłość, prawdę, nienawiść i kłamstwo. Troskę i obojętność. To jedyny organ, który nie umie udawać. Niepotrzebne są słowa ani gesty. Wystarczy jedno spojrzenie, by wiedzieć kim jest drugi człowiek.

“I chuj – pomyślałam. Bo myślę raczej zwięźle.”

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

“I chuj – pomyślałam. Bo myślę raczej zwięźle.”

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem że kiedyś choćby przez chwilę wszystko układało się po naszej myśli.

najaranapoziomka dodano: 17 luty 2018

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem, że kiedyś, choćby przez chwilę, wszystko układało się po naszej myśli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV