głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pepsimaad

Podczas treningu w rękach trzymasz całą swoją pasję trzymając portfel trzymasz całą swoją pracę.. ale w takich chwilach trzymając ukochanego za rękę trzymasz całe swoje życie.

najaranapoziomka dodano: 21 października 2016

Podczas treningu w rękach trzymasz całą swoją pasję, trzymając portfel trzymasz całą swoją pracę.. ale w takich chwilach trzymając ukochanego za rękę, trzymasz całe swoje życie.

 Kto ci powiedział że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział że cokolwiek jest na zawsze?

najaranapoziomka dodano: 20 października 2016

"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?"

 Miałaś być obłędna nie obłąkana.  Ty miałeś być ogierem a nie ogrem.

najaranapoziomka dodano: 20 października 2016

- Miałaś być obłędna, nie obłąkana. - Ty miałeś być ogierem, a nie ogrem.

 Możesz żyć chwilą. Możesz oddać gorsze dzisiaj za lepsze jutro. Tylko rób to co czujesz bez dorabiania do tego ideologii. Nie urodziłeś się po to żeby się tłumaczyć. Nie urodziłeś się po to żeby zdobywać sympatię każdej spotkanej osoby. Nie urodziłeś się po to żeby otaczać się osobami i rzeczami które odejmują ci energię.   Volantification

najaranapoziomka dodano: 18 października 2016

"Możesz żyć chwilą. Możesz oddać gorsze dzisiaj za lepsze jutro. Tylko rób to co czujesz bez dorabiania do tego ideologii. Nie urodziłeś się po to, żeby się tłumaczyć. Nie urodziłeś się po to, żeby zdobywać sympatię każdej spotkanej osoby. Nie urodziłeś się po to, żeby otaczać się osobami i rzeczami, które odejmują ci energię." ~ Volantification

 Co jest ważne? To co robimy na co dzień. Co kładziemy na stół jak na siebie patrzymy jak oddychamy. Każdy z nas ma swój wewnętrzny wszechświat gdy spotykamy się z innymi te wszechświaty się przenikają. Spotkaliśmy się dzisiaj tu i teraz istnieje tylko jeden wszechświat ten w którym jesteśmy. Nie ma nic innego i możemy zająć się tylko tym. Chodzi o skupienie.

najaranapoziomka dodano: 18 października 2016

"Co jest ważne? To, co robimy na co dzień. Co kładziemy na stół, jak na siebie patrzymy, jak oddychamy. Każdy z nas ma swój wewnętrzny wszechświat, gdy spotykamy się z innymi, te wszechświaty się przenikają. Spotkaliśmy się dzisiaj, tu i teraz, istnieje tylko jeden wszechświat, ten, w którym jesteśmy. Nie ma nic innego i możemy zająć się tylko tym. Chodzi o skupienie."

 Lubię Cię. Bardzo. A jeszcze bardziej się cieszę że mogę Cię lubić.   Janusz Leon Wiśniewski  ‘Samotność w sieci’

najaranapoziomka dodano: 18 października 2016

"Lubię Cię. Bardzo. A jeszcze bardziej się cieszę, że mogę Cię lubić." ~ Janusz Leon Wiśniewski - ‘Samotność w sieci’

To cudowne móc znaleźć osobę którą chcesz wkurzać do końca swoich dni

najaranapoziomka dodano: 9 października 2016

To cudowne móc znaleźć osobę, którą chcesz wkurzać do końca swoich dni

Ludzie spotykają się w różnych miejscach mijają przechodzą obok siebie rozmawiają... Czasem nic z tego nie wynika. Czasem wynika z tego wszystko

najaranapoziomka dodano: 9 października 2016

Ludzie spotykają się w różnych miejscach, mijają, przechodzą obok siebie, rozmawiają... Czasem nic z tego nie wynika. Czasem wynika z tego wszystko

Moje wymarzone miejsce na ziemi nie ma stałych współrzędnych geograficznych przesuwa się wraz z Tobą i jest dokładnie między Twoim lewym ramieniem i uchem.

najaranapoziomka dodano: 5 października 2016

Moje wymarzone miejsce na ziemi nie ma stałych współrzędnych geograficznych, przesuwa się wraz z Tobą i jest dokładnie między Twoim lewym ramieniem i uchem.

 Starałam się dzisiaj być lepszym człowiekiem ale świat nie współpracuje.

najaranapoziomka dodano: 29 września 2016

" Starałam się dzisiaj być lepszym człowiekiem, ale świat nie współpracuje. "

 Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej zgody czy za Twoją zgodą.   Edward Stachura

najaranapoziomka dodano: 29 września 2016

"Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie, czy bez Twojej zgody, czy za Twoją zgodą." - Edward Stachura

 Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi nieodkrytymi myślami. Chcę Cię. Nawet gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na chwilę. Chcę Cię. Z całym ciężkim bagażem jaki nosisz. Z każdym przytuleniem nawet gdy mówię że nie chcę. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem za ile będę gotowa. Gdy męczysz mnie swoim gadaniem. Chcę cię. Z najmniejszymi gestami. Chcę Cię ze wszystkim bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój.

najaranapoziomka dodano: 29 września 2016

"Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi nieodkrytymi myślami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na chwilę. Chcę Cię. Z całym ciężkim bagażem jaki nosisz. Z każdym przytuleniem, nawet gdy mówię, że nie chcę. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem za ile będę gotowa. Gdy męczysz mnie swoim gadaniem. Chcę cię. Z najmniejszymi gestami. Chcę Cię ze wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV