głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad I want to love you and fuck you. Próbuję sprecyzować moment w którym Cię straciłam. I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami a ja z moją miłością ni

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
I want to love you and fuck you.
I want to love you and fuck you. teksty

pepsimaad dodano: 16 czerwca 2014

I want to love you and fuck you.

Próbuję sprecyzować moment  w... teksty

pepsimaad dodano: 16 czerwca 2014

Próbuję sprecyzować moment, w którym Cię straciłam.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy... teksty

pepsimaad dodano: 15 czerwca 2014

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupia.

Człowiek to zwierzę z impulsem... teksty

pepsimaad dodano: 10 czerwca 2014

Człowiek to zwierzę z impulsem akumulowania dóbr, robienia zapasów. Agresywne, terytorialne, głupie. Zabijające z łatwością, gdy coś ma naruszyć jego interes i integralność. Nic więcej, nic mniej. Atawizmy. W dziewięćdziesięciu procentach składamy się z atawizmów, reszta - język, kultura, religia, etyka - to tylko wypadek przy pracy.

Wszystko polega na tym  żeby... teksty

pepsimaad dodano: 4 czerwca 2014

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.

Wracam do domu z uczuciem tęsknoty.... teksty

pepsimaad dodano: 31 maja 2014

Wracam do domu z uczuciem tęsknoty. Takiej dziwnej tęsknoty, nie wiadomo ani za czym, ani za kim. Takiej tęsknoty chyba metafizycznej, na którą pomagają tylko ciepłe dłonie. Nie chcę sama spędzić reszty tego wieczoru.

''A good relationship is with someone... teksty

pepsimaad dodano: 21 maja 2014

''A good relationship is with someone who knows all your insecurities and imperfections but still loves you for who you are."

Człowiek potrzebuje cudzych palców... teksty

pepsimaad dodano: 18 maja 2014

Człowiek potrzebuje cudzych palców, cudzego języka.Tylko inni ludzie potrafią sprawić, że czujesz się rzeczywista.

Boimy się wszyscy i bez wyjątku.... teksty

pepsimaad dodano: 18 maja 2014

Boimy się wszyscy i bez wyjątku. Lęk wypełnia nasze życie jak powietrze, zagęszcza je, poruszamy się po nim, pływamy w nim, brodzimy w nim po kolana. Pracując, boimy się, że stracimy pracę. Tracąc pracę, boimy się, że nie znajdziemy następnej. Nie mając pieniędzy boimy się, że nie będziemy ich mieli już nigdy, trzymając forsę w ręku boimy się, że zaraz ktośnam ją gwizdnie. Wchodząc w miłość, boimy się, że ją stracimy,trwając w niej boimy się, że to nie to, albo że nic w życiu już nas innego nie spotka. Nie mając miłości boimy się, że nigdy jej już nie znajdziemy. ) Żeby się nie bać, pijemy, bierzemy leki, ćpamy, oglądamy telewizję, zwisamy bez przerwy w internecie. Zagłuszamy się - cywilizacja śmierci cywilizacją śmierci, ale wszyscy jesteśmy przede wszystkim ofiarami cywilizacji zagłuszania.

Wszyscy strasznie spinamy się  aby... teksty

pepsimaad dodano: 18 maja 2014

Wszyscy strasznie spinamy się, aby być jacyś. Codziennie rysujemy siebie, dolepiamy do siebie klejem kolejne kartki, zdjęcia, wrysowujemy się w ramki, aby poczuć że jesteśmy czymś więcej niż imieniem i nazwiskiem.

 Kurwa jasna  jak bardzo  jak bardzo... teksty

pepsimaad dodano: 18 maja 2014

"Kurwa jasna, jak bardzo, jak bardzo, ale to jak bardzo, jak katastrofalnie bardzo chcę się z nią teraz kochać. Uciekajmy z tej pieprzonej szopki, wybierzmy najtańszy z cywilizowanych scenariuszy, znajdźmy czystą pościel, wannę, kupmy w dyskoncie najtańsze zapachowe świeczki, umyjmy się,wytrzeźwiejmy,wypijmy tylko butelkę bułgarskiego półwytrawnego za osiem złotychi wtedy to zróbmy, niech to trwa wieczność,i niech to będzie czymś większym niż seks i większym niż życie (...)" /J.Ż

Przestańże analizować  nie... teksty

pepsimaad dodano: 17 maja 2014

Przestańże analizować, nie analizuj, dlaczego jest ci z kimś dobrze. Chcesz tylko tego, żeby to trwało, wiesz, że to się dzieje tu, w tej chwili, i że gdzie indziej nie dzieje się nic, ale to naprawdę nic ciekawego. I że środek świata, środek twojego życia jest tutaj, to ty, to on.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV