głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad Nie miałam planów na przyszłość. To tak jakbym wierzyła że moje życie się ułoży. Wydaje mi się że jeśli człowiek się pakuje i odchodzi – mimo że to jest nierozs

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
Nie miałam planów na przyszłość. To tak jakbym wierzyła że moje życie się ułoży. Wydaje mi się że jeśli człowiek się pakuje i odchodzi – mimo że to jest nierozsądne
Nie miałam planów na przyszłość.... teksty

pepsimaad dodano: 4 maja 2014

Nie miałam planów na przyszłość. To tak, jakbym wierzyła, że moje życie się ułoży. Wydaje mi się, że jeśli człowiek się pakuje i odchodzi – mimo że to jest nierozsądne, bo traci mieszkanie – to zyskuje jednak swobodę, wolność i prawo decydowania o sobie. Jak się wierzy w siebie, to z reguły jakoś się wszystko układa. Wiele razy po to, by być sobie wierną, zaufałam swojej intuicji, choć wydawało się to nierozsądne. Nigdy się niczego nie bałam, szłam va banque. Można mi wszystko zabrać, a ja mogę jutro zacząć życie od nowa.`

trzeba uważać zanim się zacznie... teksty

pepsimaad dodano: 2 maja 2014

trzeba uważać, zanim się zacznie mówić o miłości. To tylko jedna z form rozrywki. Przekonaj się, czy uczucie przekłada się na życie codzienne, i wtedy możesz zacząć myśleć o miłości. Miłość nie zdarza się w weekend.

 Jeśli twoje życie naprawdę... teksty

pepsimaad dodano: 30 kwietnia 2014

"Jeśli twoje życie naprawdę stanęło na głowie, to znaczy, że ona musi gdzieś tu być. Prawdziwa miłość zwykle jest okropnie niewygodna."

Tak na to wygląda. Odbiło ci... teksty

pepsimaad dodano: 27 kwietnia 2014

Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.`

Jakie to dziwne  tak bolało  nie... teksty

pepsimaad dodano: 19 kwietnia 2014

Jakie to dziwne, tak bolało, nie chciało się żyć, a teraz takie nieważne, niemądre, jak nic.

Doprowadzasz moją wyobraźnię do... teksty

pepsimaad dodano: 18 kwietnia 2014

Doprowadzasz moją wyobraźnię do szału..Jestem zwykłą kobietą z historią na twarzy. Niejedną. Wydaję się dla siebie samej łagodna. Płynna. Romantyczna, lecz chwilami zaprzeczająca wszystkiemu. Nie znajdziesz żadnej stałej definicji. A może właśnie Tobie się to uda? Jestem typem obserwatora. Obserwuję Ciebie. Lubię Twoje oczy. Bezgranicznie. Gdy na nie patrzę, układam się Tobie pod rękę. Wyginam się w łuk i szybko zaczynam łapać powietrze. Dojrzałość budzi we mnie pragnienie. Podnieca. Zatracam się w spojrzeniu. Kontakcie. Muśnięciu. Jestem organoleptyczna. Niepoprawna. Głupio odważna. Chcąca przykuć Twoją uwagę. Z uśmiechem pod skórą. Zobacz, masz mnie na dłoni. Nie wszystkie karty odkryłam, jednak czuję się rozebrana. To nawet nie zimno, przyjemne dreszcze, to sto dwadzieścia uderzeń serca na minutę.

 jak jesteś pierdolnięty tu nie dają za to renty jak raz się wpieprzysz w gówno jesteś nim przesiąknięty. Łańcuchy konsekwencji ciągniesz u nóg do śmierci. teksty pepsimaad dodał komentarz: "jak jesteś pierdolnięty tu nie dają za to renty, jak raz się wpieprzysz w gówno, jesteś nim przesiąknięty. Łańcuchy konsekwencji ciągniesz u nóg do śmierci." do wpisu 15 kwietnia 2014
znaleźć człowieka z którym... teksty

pepsimaad dodano: 15 kwietnia 2014

znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów 'fachowca', dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb.

Pielęgnujcie przypadkową... teksty

pepsimaad dodano: 13 kwietnia 2014

Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.

niedoskonałość jest piękna... teksty

pepsimaad dodano: 12 kwietnia 2014

niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niedorzeczną, niż nudną.

myślałam o tym jak bardzo... teksty

pepsimaad dodano: 10 kwietnia 2014

myślałam o tym, jak bardzo jesteśmy zapisani w innych ludziach i nigdy naprawdę nie wiemy, kiedy ktoś nas odczyta, wydobędzie na powierzchnię albo spróbuje zatrzeć, tak jak ściera się z mebli kurz.

Myślę że wszystko co jest... teksty

pepsimaad dodano: 9 kwietnia 2014

Myślę, że wszystko, co jest najważniejsze – czyli to, z czego czerpiemy inspirację, albo to, co nas pobudza do zauważalnego rozwoju, mamy zawsze przy sobie, nawet będąc nago. Wszystko jest w nas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV