głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad Jeśli twoje życie naprawdę stanęło na głowie to znaczy że ona musi gdzieś tu być. Prawdziwa miłość zwykle jest okropnie niewygodna. Tak na to wygląda. Odbiło c

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
Jeśli twoje życie naprawdę stanęło na głowie to znaczy że ona musi gdzieś tu być. Prawdziwa miłość zwykle jest okropnie niewygodna.
 Jeśli twoje życie naprawdę... teksty

pepsimaad dodano: 30 kwietnia 2014

"Jeśli twoje życie naprawdę stanęło na głowie, to znaczy, że ona musi gdzieś tu być. Prawdziwa miłość zwykle jest okropnie niewygodna."

Tak  na to wygląda. Odbiło ci... teksty

pepsimaad dodano: 27 kwietnia 2014

Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.`

Jakie to dziwne   tak bolało   nie... teksty

pepsimaad dodano: 19 kwietnia 2014

Jakie to dziwne, tak bolało, nie chciało się żyć, a teraz takie nieważne, niemądre, jak nic.

Doprowadzasz moją wyobraźnię do... teksty

pepsimaad dodano: 18 kwietnia 2014

Doprowadzasz moją wyobraźnię do szału..Jestem zwykłą kobietą z historią na twarzy. Niejedną. Wydaję się dla siebie samej łagodna. Płynna. Romantyczna, lecz chwilami zaprzeczająca wszystkiemu. Nie znajdziesz żadnej stałej definicji. A może właśnie Tobie się to uda? Jestem typem obserwatora. Obserwuję Ciebie. Lubię Twoje oczy. Bezgranicznie. Gdy na nie patrzę, układam się Tobie pod rękę. Wyginam się w łuk i szybko zaczynam łapać powietrze. Dojrzałość budzi we mnie pragnienie. Podnieca. Zatracam się w spojrzeniu. Kontakcie. Muśnięciu. Jestem organoleptyczna. Niepoprawna. Głupio odważna. Chcąca przykuć Twoją uwagę. Z uśmiechem pod skórą. Zobacz, masz mnie na dłoni. Nie wszystkie karty odkryłam, jednak czuję się rozebrana. To nawet nie zimno, przyjemne dreszcze, to sto dwadzieścia uderzeń serca na minutę.

 jak jesteś pierdolnięty tu nie dają za to renty  jak raz się wpieprzysz w gówno  jesteś nim przesiąknięty. Łańcuchy konsekwencji ciągniesz u nóg do śmierci.  teksty pepsimaad dodał komentarz: "jak jesteś pierdolnięty tu nie dają za to renty, jak raz się wpieprzysz w gówno, jesteś nim przesiąknięty. Łańcuchy konsekwencji ciągniesz u nóg do śmierci." do wpisu 15 kwietnia 2014
znaleźć człowieka  z którym... teksty

pepsimaad dodano: 15 kwietnia 2014

znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów 'fachowca', dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb.

Pielęgnujcie przypadkową... teksty

pepsimaad dodano: 13 kwietnia 2014

Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.

niedoskonałość jest piękna... teksty

pepsimaad dodano: 12 kwietnia 2014

niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niedorzeczną, niż nudną.

myślałam o tym  jak bardzo... teksty

pepsimaad dodano: 10 kwietnia 2014

myślałam o tym, jak bardzo jesteśmy zapisani w innych ludziach i nigdy naprawdę nie wiemy, kiedy ktoś nas odczyta, wydobędzie na powierzchnię albo spróbuje zatrzeć, tak jak ściera się z mebli kurz.

Myślę  że wszystko  co jest... teksty

pepsimaad dodano: 9 kwietnia 2014

Myślę, że wszystko, co jest najważniejsze – czyli to, z czego czerpiemy inspirację, albo to, co nas pobudza do zauważalnego rozwoju, mamy zawsze przy sobie, nawet będąc nago. Wszystko jest w nas.

nie dam sobie drodzy państwo srać w... teksty

pepsimaad dodano: 7 kwietnia 2014

nie dam sobie drodzy państwo srać w duszę.

przebiegam na czerwonym. nie lubię... teksty

pepsimaad dodano: 5 kwietnia 2014

przebiegam na czerwonym. nie lubię, ale zaczynam biec, nie myślę. ostatnio zdarza mi się nie myśleć, dzięki temu robię więcej, lepiej, szybciej, tak właśnie jest. biegnę i wiem kurwa, że nie zdążę, nie myślę, po prostu muszę, nieważne. i nagle ta myśl, nie pamiętam kształtu twych ud, obojczyków, zapachu perfum i bioder. dokładnie w tej kolejności. nie pamiętam a z tą niepamięcią nogi zaczynają nieść nigdzie. szukam ławki, patrzę na ludzi jakby to oni nieśli ze sobą odpowiedź, fragmenty twojego ciała, ale nie. zachodzę do sklepu szukam mleka. powtarzałaś, że domem dla butelki mleka jest lodówka i tu jest jego miejsce, w naszym domu, w naszej lodówce. chyba wciąż lubisz jego smak. nie wiem.

Poprzednia 8 9 10 11
12
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV