głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad Pamiętam tylko że go zobaczyłam i wiedziałam że to musi być on to znaczy wtedy takie rzeczy wydawały mi się bardzo często ale podeszłam do niego i powiedziałam:

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
Pamiętam tylko że go zobaczyłam i wiedziałam że to musi być on to znaczy wtedy takie rzeczy wydawały mi się bardzo często ale podeszłam do niego i powiedziałam: chod
Pamiętam tylko  że go zobaczyłam i... teksty

pepsimaad dodano: 29 sierpnia 2017

Pamiętam tylko, że go zobaczyłam i wiedziałam, że to musi być on, to znaczy wtedy takie rzeczy wydawały mi się bardzo często, ale podeszłam do niego i powiedziałam: "chodź". I on poszedł.

Mam Ci tak wiele do milczenia. teksty

pepsimaad dodano: 25 sierpnia 2017

Mam Ci tak wiele do milczenia.

Nie ma na świecie mienia większego... teksty

pepsimaad dodano: 23 lipca 2017

Nie ma na świecie mienia większego, niż mieć siebie nawzajem.

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich... teksty

pepsimaad dodano: 18 lipca 2017

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich pytań nie zadawać. Kiedy milczeć. Dotykać. Kiedy być. A kiedy zniknąć. Chcę być przy Tobie pewna, że będziesz dokładnie wtedy i w takim stopniu żebym Cię czuła. A jednocześnie za Tobą tęskniła. I nigdy się nie odwracaj do mnie w łóżku plecami.

Kobiety nie zmienisz. Możesz... teksty

pepsimaad dodano: 12 stycznia 2017

Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to niczego nie zmieni.

Gdy kogoś nie ma  gdy ktoś  kto... teksty

pepsimaad dodano: 3 października 2016

Gdy kogoś nie ma, gdy ktoś, kto był najcenniejszy, kto ustawiał wokół ciebie fizykę, ktoś, bez kogo może wyłączyć się grawitacja, a tabliczka mnożenia stracić ważność, gdy ten ktoś znika, możesz dalej żyć, chodzić, jeść, odbierać telefony. Po prostu za tobą dryfuje nadpalona dziura. Coś cały czas do ciebie nadbiega, aby schwycić cię za szyję, przylepić się do ciebie i już nie puścić, coś wystającego z tej dziury. Nieobecność jest tylko brakiem obecności.

 Pierwsza zmysłowość zawsze tyczy... teksty

pepsimaad dodano: 18 września 2016

"Pierwsza zmysłowość zawsze tyczy pleców. Wszyscy wkoło ględzą o pierwszym pocałunku; a przecież zawsze, jak ją pierwszy raz całujesz, twoja dłoń jej plecy obejmuje. I bez tego objęcia, bez dłoni na plecach nie ma pocałunku. Wyobraź sobie słynny pierwszy pocałunek z luźno opuszczonymi wzdłuż ciała rękami. Bez dotykania pleców nie ma pocałunku, bez dotykania pleców nie ma wzajemnej skłonności, bez dotykania pleców nie ma seksu, bez dotykania pleców nie ma miłości."

Gdybym nie bała się komarów  czy... teksty

pepsimaad dodano: 12 września 2016

Gdybym nie bała się komarów, czy musiałabym zabić motyla?

To przecież tylko pieprzenie. Tak... teksty

pepsimaad dodano: 28 kwietnia 2016

To przecież tylko pieprzenie. Tak mówią wszyscy, ale nie wierz im, bo seks to jedyny moment, w którym na krótki czas przestajemy kłamać. Tylko, że czasami to otwarcie, ten moment szczerości jest jak odkręcenie nie tej rury co trzeba, i wtedy trach, brudna woda z kaloryfera zalewa cały Twój pokój. Ale nie tylko ty potrafisz bezgłośnie płakać.

Kochajmy cokolwiek. I tak będzie... teksty

pepsimaad dodano: 3 kwietnia 2016

Kochajmy cokolwiek. I tak będzie bolało.

A jednak trzeba się sponiewierać od... teksty

pepsimaad dodano: 2 marca 2016

A jednak trzeba się sponiewierać od czasu do czasu w imię czegoś. Rzucić się w przepaść i poczuć, że się frunie. Bez tego może i bezpieczniej, ale nijako.

Przyjedź do mnie. Najszybciej jak... teksty

pepsimaad dodano: 24 luty 2016

Przyjedź do mnie. Najszybciej jak możesz. Mam herbatę z cukrem albo bez. Już nie pamiętam, czy słodzisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej jak możesz. Mam te gorzkie cukierki. Wiesz które. Już nie pamiętam, czy je lubisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej jak możesz. Mam wino czerwone. Już nie pamiętam, czy bez niego potrafimy rozmawiać.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 13 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV