głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad To co czujesz to radość dwadzieścia siedem centymetrów sześciennych tlenu. Naciesz się nimi póki możesz. Zapamiętaj tę stęchłą woń gorzki smak i błogość jaką pr

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
To co czujesz to radość dwadzieścia siedem centymetrów sześciennych tlenu. Naciesz się nimi póki możesz. Zapamiętaj tę stęchłą woń gorzki smak i błogość
To co czujesz to radość... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

To co czujesz to radość - dwadzieścia siedem centymetrów sześciennych tlenu. Naciesz się nimi , póki możesz. Zapamiętaj tę stęchłą woń , gorzki smak i błogość , jaką przynosi jedno uniesienie klatki piersiowej.

Może kiedyś zrozumie  że był... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

Może kiedyś zrozumie, że był ktoś, kto dałby się za niego publicznie rozstrzelać.

Wspólne życie to wspólny dom... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

Wspólne życie to wspólny dom, wspólne zakupy, wspólne marzenia, ale przecież także i to... mój domowy pantofel pod jego tapczanem. Niby prozaiczna rzecz, a przecież zamyka się tu cała poezja.

Drzewa jeszcze nie chwiały się tak... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

Drzewa jeszcze nie chwiały się tak mocno tej jesieni. Może to znak, że lepiej wziąć wolne i zalać się w trupa? To w sumie też stawało się rutyną ostatnimi czasy. Ale co zrobić, kiedy te pierdolone drzewa się tak kołyszą i kołyszą.

Każdy jest geniuszem. Ale jeśli... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

Każdy jest geniuszem. Ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia.

mówię kocham Cię  on mówi no co... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

mówię kocham Cię, on mówi no co Ty, bez sensu, ja też Cię trochę kocham.. mówi to w taki sposób jakby rzucał mi ochłap.

Już muszę obchodzić rocznice swych... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

Już muszę obchodzić rocznice swych rojeń, rocznice tego, co było kiedyś takie miłe, a czego w rzeczywistości nigdy nie było - bo to rocznice tylko tych głupich, bezcielesnych marzeń - i muszę to robić dlatego, że brak mi nawet tych głupich marzeń, bo nie mam ich czym zastąpić: przecież i marzenia się kończą.

Drze­wa umierają inaczej niż... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

Drze­wa umierają inaczej niż ludzie. Drze­wa wyglądają tak, jak gdy­by cie­szyły się własną śmier­cią. Wpraw­dzie po­tem będzie wios­na i one od­kwitną zno­wu, ale ty wiesz, że nig­dy nie można mieć pew­ności. No i skąd o tym mają wie­dzieć drze­wa? Dla nich na pew­no każda je­sień jest ostatnia.

Tak też patrzyłam teraz na ludzi na... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

Tak też patrzyłam teraz na ludzi na przystanku, w autobusach i tramwajach, w samochodach, na rowerach, wciąż w tę i we w tę , biegiem, symetrycznie, nienaturalnie, w panice życia, które tłamsi i każe im z dnia na dzień stawać się n i k i m ś, widziałam te anonimowe tabuny i miałam przemożne poczucie, że jeśli tylko do któregoś się odezwę, rozłoży bezradnie ręce i będzie szukał nerwowym wzrokiem reżysera, niemo pytając go "czego ona chce, przecież ja tylko statystuję".

Kto powiedział  że noc jest od... teksty

pepsimaad dodano: 29 stycznia 2015

Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano.

Pewnego ciemnego wtorkowego wieczoru... teksty

pepsimaad dodano: 28 stycznia 2015

Pewnego ciemnego wtorkowego wieczoru, gdy światło było idealne, przyniosłem jej kwiaty. Zwróciłem uwagę na paradoks tej odwiecznej romantycznej tradycji - w ramach przedkopulacyjnej łapówki wręcza się odcięte genitalia innego gatunku.

Ludzie  którzy nie potrzebują... teksty

pepsimaad dodano: 28 stycznia 2015

Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV