głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad Wydaje Ci się że już wszystko jest tak jak zawsze miało być. Że właśnie w ten sposób ma wyglądać Twoje życie i nawet nie zastanawiasz się czy jesteś w tym wszys

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
Wydaje Ci się że już wszystko jest tak jak zawsze miało być. Że właśnie w ten sposób ma wyglądać Twoje życie i nawet nie zastanawiasz się czy jesteś w tym wszystkim szc
Wydaje Ci się  że już wszystko... teksty

pepsimaad dodano: 24 czerwca 2015

Wydaje Ci się, że już wszystko jest tak jak zawsze miało być. Że właśnie w ten sposób ma wyglądać Twoje życie i nawet nie zastanawiasz się czy jesteś w tym wszystkim szczęśliwa. I nagle w Twoją głowę uderza wielki meteoryt świadomości i zaczynasz wszystko dostrzegać. W końcu widzisz w ich spojrzeniach długie i wymowne zdania. Widzisz, jak bardzo ktoś do Ciebie nie pasuje. I wiesz kto jest dokładnie taki sam, jak Ty. Zaczyna się szaleństwo. Karuzela. Tornado zmian. Wywracasz całe życie do góry piętami, bo przecież jesteś cholerną wariatką! nie zatrzymuj się, ale nie biegnij zbyt szybko. Jestem nieśmiertelna.

Wiem  co pomaga w likwidowaniu lęku.... teksty

pepsimaad dodano: 26 maja 2015

Wiem, co pomaga w likwidowaniu lęku. Bez wątpienia - regularne spanie w jednym łóżku z osobą, o której wiemy, że gdy będziemy mieli 39 stopni gorączki, ona pójdzie nam do apteki i ugotuje nam rosół.

Krople krwi przeciekają Ci przez... teksty

pepsimaad dodano: 20 maja 2015

Krople krwi przeciekają Ci przez palce, spadając na zimną podłogę, tak samo chłodną jak Twoje serce. Podnosisz wzrok, widzisz łzy które krążą po moich policzkach. Spoglądasz niżej, między żebra i nie czujesz poczucia winy z wyrwanego serca. Doszczętnie zniszczonego, zatopionego studnią Twojej obojętności. Dojdziemy tam, gdzie spadają anioły - mówiłaś. Spadły one prosto pod nasze nogi, a ich duże, już nie białe skrzydła opadły na ziemię, gubiąc swoje pióra, dokładnie tak, jak my zgubiliśmy siebie. Nie czytasz bólu z mojej twarzy, nie widzisz go też w zmęczonym ciele, nie słyszysz go w płaczu, nie czujesz go kiedy oddech staje się ciężki. To serce, które trzymasz w dłoniach, zabierz je, ono już nie będzie biło. Jego czas pompowania krwi skończył się, skończył się razem z nami. Zimno bijące od Twojego wnętrza zmroziłoby nawet najtwardszą skałę.

klasyczna nienawimiłość. teksty

pepsimaad dodano: 16 maja 2015

klasyczna nienawimiłość.

Słowa staniały. Rozmnożyły się... teksty

pepsimaad dodano: 16 maja 2015

Słowa staniały. Rozmnożyły się, a straciły na wartości. Są wszędzie. Jest ich za dużo. Mrowią się, kłębią, dręczą jak chmary natarczywych much. Ogłuszają. Tęsknimy więc za ciszą. Za milczeniem. Za wędrówką przez pola. Przez łąki. Przez las, który szumi, ale nie ględzi, nie plecie, nie tokuje.

Człowiek mądry więcej uczy się od... teksty

pepsimaad dodano: 13 maja 2015

Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół.

I think therefore we have nothing in... teksty

pepsimaad dodano: 12 maja 2015

I think therefore we have nothing in common.

Dotykasz wiatru i jesteś bliżej... teksty

pepsimaad dodano: 11 maja 2015

Dotykasz wiatru i jesteś bliżej słońca..

w każdym razie mamy do siebie... teksty

pepsimaad dodano: 10 maja 2015

w każdym razie mamy do siebie jakąś słabość, to jest ważne.

To zapisane. teksty

pepsimaad dodano: 24 kwietnia 2015

To zapisane.

Opiekuńczość mężczyzny wyzwala... teksty

pepsimaad dodano: 21 kwietnia 2015

Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie, które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter, czapkę na uszy naciągnie, dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska, czy aby jadłam śniadanie, albo się bólem głowy zatrwoży! O, wtedy przepadłam!

Stara miłość nie rdzewieje. teksty

pepsimaad dodano: 15 kwietnia 2015

Stara miłość nie rdzewieje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV