głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad Nie chcę zaszczytów nie chcę pieniędzy nie chcę podróży nie chcę dzieła nie chcę dnia i nocy nie chcę prawdy nie chcę wiary nie chcę rodziny nie chcę myśli nie

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
Nie chcę zaszczytów nie chcę pieniędzy nie chcę podróży nie chcę dzieła nie chcę dnia i nocy nie chcę prawdy nie chcę wiary nie chcę rodziny nie chcę myśli nie
Nie chcę zaszczytów  nie chcę... teksty

pepsimaad dodano: 24 listopada 2015

Nie chcę zaszczytów, nie chcę pieniędzy, nie chcę podróży, nie chcę dzieła, nie chcę dnia i nocy, nie chcę prawdy, nie chcę wiary, nie chcę rodziny, nie chcę myśli, nie chcę tego tekstu.. Nie, nie jestem nihilistką. Przecież ja chcę, ja chcę, ja chcę tylko Ciebie.

Cały dzień chlania browarów... teksty

pepsimaad dodano: 24 listopada 2015

Cały dzień chlania browarów otwiera Cię dużo bardziej, niż ciepłe dłonie psychoterapeuty albo wspólny różaniec.

Tak  możesz być dla mnie wszystkim.... teksty

pepsimaad dodano: 24 listopada 2015

Tak, możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej mnie nie ma.

Romantyczna to jest miłość  seks... teksty

pepsimaad dodano: 18 listopada 2015

Romantyczna to jest miłość, seks zawsze jest pornograficzny.

Od kiedy pan tu jest  czuję  że... teksty

pepsimaad dodano: 12 listopada 2015

Od kiedy pan tu jest, czuję, że istnieję.

Miał w sobie coś co nie pozwalało... teksty

pepsimaad dodano: 6 listopada 2015

Miał w sobie coś,co nie pozwalało o nim zapomnieć, jakąś popierdoloną mutację w genotypie, substancję w żyłach, która zapieczętowała moje serce tak, że żaden cudzy klucz do niego nie pasował.

Przekleństwem jest mieć ręce  a... teksty

pepsimaad dodano: 4 listopada 2015

Przekleństwem jest mieć ręce, a nie mieć nimi kogo objąć.

Czuję się jak w szkole. Dlaczego... teksty

pepsimaad dodano: 14 października 2015

Czuję się jak w szkole. Dlaczego zawsze wszyscy skądś wszystko wiedzą, a ja nie. To jak zły sen. - Dokiedy trzeba zaliczyć chemię? - Nie wiedziałeś? Do wczoraj. A potem tak samo przez całe życie."

Kiedy po raz pierwszy ktoś zacznie... teksty

pepsimaad dodano: 1 września 2015

Kiedy po raz pierwszy ktoś zacznie rozdeptywać ci palce, myślisz, że to nieprawda, a potem przychodzi zdziwienie, że człowiek może coś takiego zrobić z drugim człowiekiem. Ale nie bardzo masz czas to przemyśleć, bo właśnie oddają ci mocz na twarz i ty znowu myślisz, że to nieprawda, bo przecież ten człowiek rozkraczony nad tobą ma takie samo serce, nerki i ten sam wstyd.

jeśli to nie jest piękne  to co jest? teksty

pepsimaad dodano: 1 września 2015

jeśli to nie jest piękne, to co jest?

Wydaje Ci się  że już wszystko... teksty

pepsimaad dodano: 24 czerwca 2015

Wydaje Ci się, że już wszystko jest tak jak zawsze miało być. Że właśnie w ten sposób ma wyglądać Twoje życie i nawet nie zastanawiasz się czy jesteś w tym wszystkim szczęśliwa. I nagle w Twoją głowę uderza wielki meteoryt świadomości i zaczynasz wszystko dostrzegać. W końcu widzisz w ich spojrzeniach długie i wymowne zdania. Widzisz, jak bardzo ktoś do Ciebie nie pasuje. I wiesz kto jest dokładnie taki sam, jak Ty. Zaczyna się szaleństwo. Karuzela. Tornado zmian. Wywracasz całe życie do góry piętami, bo przecież jesteś cholerną wariatką! nie zatrzymuj się, ale nie biegnij zbyt szybko. Jestem nieśmiertelna.

Wiem  co pomaga w likwidowaniu lęku.... teksty

pepsimaad dodano: 26 maja 2015

Wiem, co pomaga w likwidowaniu lęku. Bez wątpienia - regularne spanie w jednym łóżku z osobą, o której wiemy, że gdy będziemy mieli 39 stopni gorączki, ona pójdzie nam do apteki i ugotuje nam rosół.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV