głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pepsimaad W końcu poczuć coś w sercu nie w kroczu. Zaprzestać skakać sobie do oczu. Pora iść w przód nie stać na zboczu oraz zapomnieć o pierwszym półroczu. wcale nie sma

pepsimaad

pepsimaad.moblo.pl
W końcu poczuć coś w sercu nie w kroczu. Zaprzestać skakać sobie do oczu. Pora iść w przód nie stać na zboczu oraz zapomnieć o pierwszym półroczu.
W końcu poczuć coś w sercu  nie w... teksty

pepsimaad dodano: 29 listopada 2014

W końcu poczuć coś w sercu, nie w kroczu. Zaprzestać skakać sobie do oczu. Pora iść w przód, nie stać na zboczu, oraz zapomnieć o pierwszym półroczu.

wcale nie smakuje mi bez Ciebie kawa. teksty

pepsimaad dodano: 23 listopada 2014

wcale nie smakuje mi bez Ciebie kawa.

Nie chodzi o to by każdej nocy... teksty

pepsimaad dodano: 22 listopada 2014

Nie chodzi o to by każdej nocy odbywać pięćdziesiąt stosunków, w ogóle już nie chodzi o seks. Bo jakże magicznym zjawiskiem jest możność wspólnego snu! nic bardziej intymnego jak dzielenie się kołdrą, znoszenie jego chrapania i mojego wiercenia. I widok ukochanych oczu z samego rana. Jaka jest definicja miłości, jeżeli nie jest nią wspólny sen?

O jedną nieobec­ność jest mi w... teksty

pepsimaad dodano: 16 listopada 2014

O jedną nieobec­ność jest mi w życiu smutniej.­ O brak oczu i ­dłoni. O brak T­wojego oddechu ­w całym tłumie ­listopadowych n­ocy. Dziś to już dwa lata, pamiętasz?

 Kiedy Cię widzę  świat się... teksty

pepsimaad dodano: 1 listopada 2014

"Kiedy Cię widzę, świat się zatrzymuje. Zatrzymuje się i wszystko, co mi zostaje, to Ty i moje oczy, które się w Ciebie wpatrują. Nie ma nic więcej. Nie ma hałasu, nie ma innych ludzi, nie ma myśli ani zmartwień, i to piękne miejsce, i jesteś tylko Ty. Tylko Ty i moje oczy, które się w Ciebie wpatrują."

Droga Bestio. Przez cały dzisiejszy... teksty

pepsimaad dodano: 18 października 2014

Droga Bestio. Przez cały dzisiejszy dzień do tej pory postępuję jak należy. Nie złościłam się, nie byłam chciwa, złośliwa, samolubna, zazdrosna ani uszczypliwa, nic jeszcze nie wypiłam ani nie fajczyłam. Nawet ani razu nie skłamałam. Jestem Ci za to bardzo wdzięczna. Ale droga Bestio, za chwilę zamierzam wstaćz łóżka i od tej pory bardzo będę potrzebowała Twojej pomocy.

Nie  nie zasłaniaj. Nie zasłonisz.... teksty

pepsimaad dodano: 17 października 2014

Nie, nie zasłaniaj. Nie zasłonisz. Zostaw. No, jeszcze bardziej odkryj. Lubię, jak krwawisz.

 I to  że jest gorzej nie znaczy... teksty

pepsimaad dodano: 15 października 2014

"I to, że jest gorzej nie znaczy, że kocham Cię mniej."

Wciąż słyszę to pierdolone... teksty

pepsimaad dodano: 15 października 2014

Wciąż słyszę to pierdolone tykanie zegara (którego nie mam) i brzęczenie owadów (których tu nie ma). Zaraz oszaleję. Chcę spać. Mieć koszmary, zamiast tych okropnych halucynacji. I pewnie pomyślisz "wariatka, znowu się naćpała", ale to nie to. Trzymam się od prochów z daleka i przy obecnej sytuacji ten fakt mnie strasznie martwi.

Za siedzeniem w jednej ławce i przegadywaniem całych lekcji. Za każdym debilnym wybrykiem  za każdym telefonem i spotkaniem  za wspólnymi wagarami i wakacjami. Za przeżywaniem największych lotów i jeszcze wiekszych zwałów. Za wspólnymi wycieczkami i przypałami. Za wspólnymi kreskami i nieprzespanymi nocami. Kocham Cię  maleństwo! teksty pepsimaad dodał komentarz: Za siedzeniem w jednej ławce i przegadywaniem całych lekcji. Za każdym debilnym wybrykiem, za każdym telefonem i spotkaniem, za wspólnymi wagarami i wakacjami. Za przeżywaniem największych lotów i jeszcze wiekszych zwałów. Za wspólnymi wycieczkami i przypałami. Za wspólnymi kreskami i nieprzespanymi nocami. Kocham Cię, maleństwo! do wpisu 15 października 2014
Jestem hibiskusem  jestem sosną... teksty

pepsimaad dodano: 15 października 2014

Jestem hibiskusem, jestem sosną, jestem jadeitem, jestem siódemką, panną i tygrysem. I dlaczego do cholery nie pozwalasz mi spać?

Kochać się z kobietą i spać z... teksty

pepsimaad dodano: 14 października 2014

Kochać się z kobietą i spać z nią to dwie namiętności nie tylko różne, co prawie przeciwstawne. Miłość nie wyraża się w pragnieniu spółkowania (to pragnienie dotyczy przecież niezliczonej ilości kobiet), ale w pragnieniu wspólnego snu (to pragnienie dotyczy tylko jednej kobiety).

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV