głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss KAŻDY KROK KTÓRY STAWIAM TO KOLEJNA POMYŁKA WOBEC CIEBIE. Nie kochałeś mnie. Może nie chciałeś być sam może pasowałam Ci do butów a może tylko umiałam poprawić

paradokss

paradokss.moblo.pl
KAŻDY KROK KTÓRY STAWIAM TO KOLEJNA POMYŁKA WOBEC CIEBIE.
KAŻDY KROK KTÓRY STAWIAM TO... teksty

paradokss dodano: 21 października 2013

KAŻDY KROK, KTÓRY STAWIAM, TO KOLEJNA POMYŁKA WOBEC CIEBIE.

Nie kochałeś mnie.  Może nie... teksty

paradokss dodano: 19 października 2013

Nie kochałeś mnie. Może nie chciałeś być sam, może pasowałam Ci do butów, a może tylko umiałam poprawić Ci humor, ale mnie nie kochałeś. Przecież nie niszczysz rzeczy, które kochasz.

„Przyjaciel który chodzi z tobą... teksty

paradokss dodano: 18 października 2013

„Przyjaciel, który chodzi z tobą do łóżka” – krzywi się moja podświadomość. Wiem, wiem. Odsuwam od siebie tę nieprzyjemną myśl./James E. L. - 50 twarzy Graya

W końcu przestajesz już nawet... teksty

paradokss dodano: 17 października 2013

W końcu przestajesz już nawet czekać. Po prostu wiesz, że nie przyjdzie.. Jedyne co jesteś w stanie teraz czuć to bezsilność, tak potworną, że ogarnia każdy zakamarek twojego bezbronnego ciała z osobna. A ty nie robisz nic, mimo że najchętniej zadzwoniłabyś do Niego i powiedziała Mu jak bardzo Go nienawidzisz, za to że tak szybko zrezygnował z ciebie. Najpierw oswoił twoje serce, a następnie porzucił je, jak nic nieznaczący przedmiot, który stał się zbędny. A przecież tak wiele razy zapewniał, jak pragnie cię mieć..

I obiecuję ci że stanę przed... teksty

paradokss dodano: 12 października 2013

I obiecuję ci, że stanę przed Tobą z uśmiechem na twarzy, odpalę papierosa i zacznę się zaciągać jak tylko mocno potrafię. Pamiętasz? Prosiłeś, żebym nigdy nie paliła.

chcę znaleźć ukojenie w tobie bo... teksty

paradokss dodano: 11 października 2013

chcę znaleźć ukojenie w tobie, bo nie jest dobrze.

potrzebuję kogoś kto odprowadzi... teksty

paradokss dodano: 11 października 2013

potrzebuję kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem, kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź.

Pozostawiłam więc moją cudowną... teksty

paradokss dodano: 8 października 2013

Pozostawiłam więc moją cudowną, inteligentną rodzinę, zanurzyłam się w ciepłej kąpieli i zaczęłam rozważać samobójstwo. Potem jednak przypomniałam sobie o resztkach ciasta czekoladowego w lodówce i wynurzyłam się, nabierając powietrza w płuca. Dla niektórych rzeczy warto żyć.

Promyk nadziei że tęsknota minie. teksty

paradokss dodano: 3 października 2013

Promyk nadziei że tęsknota minie.

Znasz mnie ? I pozwoliłeś mi... teksty

paradokss dodano: 3 października 2013

Znasz mnie ? I pozwoliłeś mi odejść ?A czy wiedziałeś że lubię wychylać się wieczorami przez okno i palić? Czy wiedziałeś, że poświęcam cały dzień na udawaniu silnej i odsuniętej od zła świata by wieczorami żywić swą poduszkę łzami? Czy wiedziałeś, że gdy prawy kącik moich ust unosi się wyżej niż lewy jestem cholernie zadowolona i zrobiło mi się ciepło na sercu? A pro po serca... wiedziałeś, że obiecałam sobie, że w razie kolejnej jego awarii nie chce prowadzić monotonii i pustki życia, od poranku do zmierzchu w cierpieniu, łzach i teatrze? To tak naprawdę... nic o mnie nie wiedziałeś, a pozwoliłeś mi odejść...

Same szmaty na tym świecie.... teksty

paradokss dodano: 2 października 2013

Same szmaty na tym świecie. Pozdrawiam jeeea! :)

 .    . . .... .    . . .. . teksty

paradokss dodano: 30 września 2013

/-.-/---/-.-./..../.-/--//-.-./.././

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV