głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
paradokss Wyciągnij w moją stronę swoja Dłoń . Daj poczuć ostatni raz Twój dotyk i ust twych smak . Uczyłam się na błędach często płakałam ale dobrze że się nie poddałam

paradokss

paradokss.moblo.pl
Wyciągnij w moją stronę swoja Dłoń . Daj poczuć ostatni raz Twój dotyk i ust twych smak .
Wyciągnij w moją stronę swoja... teksty

paradokss dodano: wczoraj o 21:19

Wyciągnij w moją stronę swoja Dłoń . Daj poczuć ostatni raz Twój dotyk i ust twych smak .

Uczyłam się na błędach   często... teksty

paradokss dodano: wczoraj o 21:19

Uczyłam się na błędach , często płakałam ale dobrze że się nie poddałam . Mam wspaniałych przyjaciół wokoło teraz w moim życiu jest na wesoło . Każdy ponury dzień zaraz się zamienia w radochę bo z Przyjaciółmi nie smucę się Ani trochę

krzyknij  rzuć telefonem o ścianę... teksty

paradokss dodano: wczoraj o 21:14

krzyknij, rzuć telefonem o ścianę, poszarp mną... zrób cokolwiek, zareaguj. tylko nie milcz - bo robiąc to, sprawiasz, że przestaję wierzyć, że kiedykolwiek Ci zależało. / veriolla

Nadzieja  kawał szmaty. teksty

paradokss dodano: 4 dni temu

Nadzieja, kawał szmaty.

Jedni piją  bo jest im kurwa... teksty

paradokss dodano: 4 dni temu

Jedni piją, bo jest im kurwa ciężko, inni chcą się czuć lekko, wiec jarają zielsko.

Wytrzymam. Choćbym miała patrzeć... teksty

paradokss dodano: 4 dni temu

Wytrzymam. Choćbym miała patrzeć na niego przegryzając wargi, dławiąc się łzami, wytrzymam.

Wiesz co to za uczucie  gdy twoje... teksty

paradokss dodano: 4 dni temu

Wiesz co to za uczucie, gdy twoje dłonie ogrzewa kubek herbaty? Gdy bezpieczeństwem staje się dom. Gdy miłość odnajdujesz przy ulubionym misiu? Gdy ciepło stanowi ci tylko i wyłącznie łóżko? Tak, to samotność - głucha i bolesna cisza, z której coraz trudniej udaje się nam wydostać.

Moje marzenie? Schudnąć. Tak dużo... teksty

paradokss dodano: 4 dni temu

Moje marzenie? Schudnąć. Tak dużo schudnąć, żebyś żałował. Żałował, że mnie zostawiłeś. Że gdy zobaczysz mnie o kilkanaście kilogramów chudszą, powiesz"kurwa ona jest idealna". Ale chłopcze, wtedy już nie będę Twoja. Będę każdego innego, tylko nie Twoja.

Masz rację. Boję się ludzi. Nie... teksty

paradokss dodano: 4 dni temu

Masz rację. Boję się ludzi. Nie mam chęci ich poznawać. Zaczynam się otaczać osobami, które doskonale znam i one znają mnie. Kiedy w przeszłości oddałabym wszystko, żeby z kimś porozmawiać o sobie i odkrywać z nim samą siebie, poznawać lepiej, dziś nie przepadam za mówieniem o sobie. Nie chodzi o to, że zamykam się na ludzi. Zaczynam zamykać się na NOWYCH ludzi, co raz mniej rozmawiam z nimi, boję się o opinię, ciągle słyszę swoje imię kiedy nikt go nie wypowiada i nikt o mnie nie szepcze... To nie jest tak, że jestem nieśmiała, ale co raz to bardziej muszę zmuszać się do odwagi. Zasłyszane setki opowieści o zamkniętych w sobie osobach, duszących się w swoich ciałach, które rozkwitają z biegiem czasu, stają się duszami towarzystwa... Chyba nie w tą stronę idę. Cofam się. Niegdyś miliony tematów, na które mogłabym się wypowiedzieć, dziś kilka, ogólnych, powszechnych czy też żartobliwych. Co Cię tak zmieniło? Liceum, ambicja czy ludzie? Halo, wybrałaś złą drogę... Zawróć.

Nowoczesne kobiety nie potrafią już... teksty

paradokss dodano: 4 dni temu

Nowoczesne kobiety nie potrafią już gotować, nie chcą już mieć dzieci, i przestały być ciepłymi , schludnymi i kochającymi istotami, które uważają spędzanie czasu z rodziną za coś dobrego. Prawdopodobnie są zbyt „niezależne” i „silne” by chociaż mieć własną rodzinę. Jedyną rzeczą jaką nowoczesne kobiety mogą w dzisiejszych czasach zaoferować mężczyźnie jest seks. Więc zamiast być kochającymi żonami, które gotują i wychowują dzieci, zostają zredukowane do bycia wyłącznie obiektami seksualnymi. Do tego są tak pomieszane emocjonalnie i intelektualnie, że większość pieniędzy, który zarobią w swoich pracach, wydają na operacje plastyczne, kosmetyki i tony ubrań, które według nich sprawią, że będą wyglądały dobrze, w desperackiej pozostania bądź stania się jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Cóż, nie mają żadnych innych cech atrakcyjnych dla mężczyzn, więc czego innego możemy oczekiwać? Oto jest owoc feminizmu. Owoc „wyzwolenia kobiet”.

Nawet jeśli coś się Wam... teksty

paradokss dodano: 4 dni temu

Nawet jeśli coś się Wam przydarzyło, nie znaczy, że on już jest Twój.

Będziemy tak tkwić   ja będę dla... teksty

paradokss dodano: 4 dni temu

Będziemy tak tkwić , ja będę dla ciebie tylko koleżanką, a nawet kimś więcej , a ty będziesz sprawiać , że szybciej oddycham , ale masz racje to nie miłość , to choroba , to obsesja to uzależnienie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 83 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV
Webpozycja.pl