głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
NASTĘPNA STACJA ♥ teksty

paradokss dodano: 1 tydzień temu

NASTĘPNA STACJA ♥

Tak silnie walczę  by zaakceptować... teksty

paradokss dodano: 1 tydzień temu

Tak silnie walczę, by zaakceptować samą siebie. tak uparcie dążę do nauczenia się żyć, z dziewczyną którą się stałam. patrzę w lustro i próbuję nie wybuchnąć płaczem, próbuję pokochać siebie taką jaką jestem. ale to ciężkie zadanie, naprawdę ciężkie kochanie. nie wiesz ile trudu przynosi mi spojrzenie na swoje nagie ciało, ile trudu wkładam by unieść wzrok i uśmiechnąć się do własnego odbicia. mama mówi mi, że niknę w oczach. to nieprawda. kłamie. ciało buntuje się. mroczki przed oczami, zawroty głowy, drgawki. to nic, mój organizm żartuje sobie ze mnie, oszukuje mnie. a ja chcę zwyczajnie osiągnąć perfekcję, chcę dotrzeć do celu, który sobie wyznaczyłam. nieważne ile będzie mnie to kosztować. nieważne jakie konsekwencję to przyniesie.będę taka jaką chcę być.będę taka, by on pożałował swojego wyboru. będę tą, za którą oglądają się faceci.on ma pluć sobie w brodę,że mnie stracił. ma zobaczyć co mógł mieć, a już nigdy mieć nie będzie.

Spokojnie. On nie znajdzie drugiej... teksty

paradokss dodano: 1 tydzień temu

Spokojnie. On nie znajdzie drugiej takiej jak Ty. Ty znajdziesz jeszcze dziesięciu takich frajerów jak on.

Znajdź w sobie siłę  która... teksty

paradokss dodano: 1 tydzień temu

Znajdź w sobie siłę, która pomoże Ci zakończyć to wszystko, co nie daje Ci prawdziwego szczęścia.

Wracasz do domu i opierasz się o... teksty

paradokss dodano: 1 tydzień temu

Wracasz do domu i opierasz się o zamknięte przed chwilą drzwi. Dotykasz dłonią swoich ust, uśmiechasz się, bo jeszcze czujesz ten smak. Zdejmujesz ubrania i gdzieś między tym wszystkim pojawia się ten wyjątkowy zapach, ten, który znasz tylko ty. Kładziesz się do łóżka i już wiesz, że czegoś ci brakuje, że w wielu miejsach twojego ciała jest teraz zbyt pusto. Kończysz rozmowę przez telefon, znów ten sam uśmiech i cisza, która uwiera i której być nie powinno. Jeszcze Go nie miałaś, a tak często zaczyna ci Go brakować. Znasz to? Jak nazwać ten stan? Co to za uczucie?

Jestem zepsuta  wypełniona wiórami... teksty

paradokss dodano: 1 tydzień temu

Jestem zepsuta, wypełniona wiórami wspomnień.

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z... teksty

paradokss dodano: 1 tydzień temu

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba się oszukiwać, jak tylko można. Nie wnikać, nie pytać. Nie chcieć więcej. Wmawiać sobie, że jest dobrze i że inaczej być nie może. Trzeba wyrobić w sobie obojętność, stępić zmysły, zadowolić tym, co jest. Tylko tak da się żyć. Bez wyniszczającej tęsknoty za nie wiadomo czym i stałego poczucia nienasycenia i pustki. Tylko tak można odepchnąć od siebie rozpacz i poczucie totalnej bezsilności.

Krzyk dziewczyny  która zdaje sobie... teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2015

Krzyk dziewczyny, która zdaje sobie sprawę, że zasługuje na więcej niż to, co oferuje jej codzienność.

Znam tę gierkę  bezinteresowność... teksty

paradokss dodano: 15 lipca 2015

Znam tę gierkę, bezinteresowność - brednie.

“najgorszy dźwięk na świecie  to... teksty

paradokss dodano: 11 lipca 2015

“najgorszy dźwięk na świecie, to odgłos, gdy trumna z kimś bliskim powoli dotyka ziemi”

Należę do osób  które lubią... teksty

paradokss dodano: 7 lipca 2015

Należę do osób, które lubią chodzić bardzo późno spać, a wstawać dopiero popołudniu. W nocy większość rzeczy staje się ciekawsze, a cisza jaka mi wtedy towarzyszy jest uspokajająca i nie muszę zagłuszać myśli zakładając słuchawki na uszy włączając głośno muzykę. Tyle, że mija drugi miesiąc odkąd musiałam zacząć zasypiać wcześniej by nie mieć problemu wstać rano. Myślałam, że będzie. Dla mnie większym problemem, ale przyzwyczaiłam się i jest to dla mnie normalne, mimo że brakuje mi spania do południa. Po prostu z natury jestem leniem, który gdyby mógł spędzałby całe dnie w łóżku.

Ja  i kochanie? to dwie  tak bardzo... teksty

paradokss dodano: 7 lipca 2015

Ja, i kochanie? to dwie, tak bardzo odrębne rzeczy. ja, proszę Pana nie mam już wewnątrz siebie tego czegoś, co pompuje mi krew - miałam je raz,i w sumie, to mi je wyrwano... z całych sił, bez znieczulenia. tak więc, proszę - niech mi Pan wybaczy, ale ja Pana nie pokocham... bo sama już nie wiem jak.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 128 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV