głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
paradokss Czy kiedyś czułeś że Twoje serce jest tak przepełnione że musi pęknąć? Nigdy nie zapomnę tak przykrej nocy.Pełnej ciszy.Żalu.Co z tego że piliśmy.Co ma do rzecz

paradokss

paradokss.moblo.pl
Czy kiedyś czułeś że Twoje serce jest tak przepełnione że musi pęknąć?
Czy kiedyś czułeś  że Twoje serce... teksty

paradokss dodano: wczoraj o 21:06

Czy kiedyś czułeś, że Twoje serce jest tak przepełnione, że musi pęknąć?

Nigdy nie zapomnę tak przykrej... teksty

paradokss dodano: wczoraj o 20:38

Nigdy nie zapomnę tak przykrej nocy.Pełnej ciszy.Żalu.Co z tego, że piliśmy.Co ma do rzeczy fakt, że każdy był porobiony. Nawet to nie pomogło mi przezwyciężyć tego niesmaku względem Ciebie. Nigdy w oczach nie miałam tyle zawiści, jak dzisiejszej nocy. Ciągłe odrzucanie telefonów. Non stop przychodzące wiadomości. Jesteś naiwny sądząc, że o niczym nie wiem. Wiem tyle, by nie potrafić już na Ciebie spojrzeć jak kiedyś. Zasypiałam obok Ciebie i nawet nie miałam ochoty życzyć Ci dobrej nocy. Całą noc nie spałam, bo patrzyłam na Ciebie. Zastanawiałam się jak możesz mi to robić, a w ciągu dnia bezkarnie przyciągać mnie do siebie i przytulać, łaskotać gdy jestem smutna. To dlatego od dłuższego czasu ze mną nie sypiasz? A dlaczego jesteś smutny, gdy wychodzę z mieszkania i na Twoje "pa malutka" odpowiadam mruknięciem? Bo boisz się, że czegoś się domyślam? Masz rację. Już doszłam do Twoich sekretów związanych z romansem.Dobrze się pieprzy? A gdybym chciała odejść, wiedziałbyś dlaczego?/dzekson

Sobota. Choćbyś był na końcu... teksty

paradokss dodano: wczoraj o 17:00

Sobota. Choćbyś był na końcu świata, ja z każdym kieliszkiem będę bliżej Ciebie._ Charlotte Nieszyn Jasińska

Gdyby – najbardziej okrutne słowo... teksty

paradokss dodano: 2 dni temu

Gdyby – najbardziej okrutne słowo na świecie. Pozwala naszej wyobraźni na podróż do zakazanego miejsca, pełnego wielkich szaf i szuflad, w którym imprezują bezwstydnie nasze niespełnione marzenia; zakurzone, pijane, wbijają tępy wzrok w ścianę, pozbawione jakiejkolwiek nadziei.

W tym chyba tkwi cała tajemnica... teksty

paradokss dodano: 2 dni temu

W tym chyba tkwi cała tajemnica udanych relacji z ludźmi, udanego życia: niczego nie oczekiwać. Nadmierny apetyt na doznania wywołuje ciągły niedosyt, frustrację.

Nie jest łatwo być kobietą. Za... teksty

paradokss dodano: 2 dni temu

Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce.

Potrzeba mi świeżych kwiatów.... teksty

paradokss dodano: 2 dni temu

Potrzeba mi świeżych kwiatów. Jasnoróżowych tulipanów. Potrzebuję spacerów w słońcu. Lodów śmietankowych na ławce w parku. Zaufania. Miłości.

Ile bylo znajomosci ktore mialy... teksty

paradokss dodano: 2 dni temu

Ile bylo znajomosci ktore mialy nieskonczyc sie nigdy?

Podobno ludzie nie mogą spać kiedy... teksty

paradokss dodano: 2 dni temu

Podobno ludzie nie mogą spać kiedy się boją. Ale przychodzi taki moment, kiedy rzeczywistość staje się nie do zniesienia i wtedy właśnie śpi się dużo. Bo jak się śpi to nie trzeba się martwić, nie trzeba się bać, nie trzeba podejmować decyzji.

Kiedyś pokochasz  a wtedy wszystko... teksty

paradokss dodano: 2 dni temu

Kiedyś pokochasz, a wtedy wszystko będzie jasne. Wtedy będziesz wiedziała dlaczego życie i szczęście tej drugiej osoby jest ważniejsze. Będziesz wiedziała jakie to uczucie kiedy masz przy sobie wszystko o czym wcześniej marzyłaś. Pokochasz i poczujesz na własnej skórze dlaczego czasem tak trudno zrezygnować, dlaczego tak trudno jest pozwolić mu odejść. Miłość, to jedno słowo, które kryje w sobie wielką moc, ale wiem, że tej mocy nie zrozumiesz dopóki jej nie poczujesz. Jednak nie martw się, przyjdzie czas i na Ciebie, a wtedy każdego dnia w duszy przyznasz mi racje, że faktycznie miłość jest niesamowitym i niebywale trwałym uczuciem, którego nic nie jest w stanie przerwać. Dopiero wtedy poczujesz jak to wspaniale jest kochac.

Powiedz jak zapomina się o... teksty

paradokss dodano: 2 dni temu

Powiedz jak zapomina się o szczęściu. Jak wymazuje się z głowy wszystkie wspomnienia, które przywołują te najlepsze chwile. Opowiedz o najskuteczniejszym sposobie na wygnanie z serca miłości. No proszę, przecież twierdzisz, że tak łatwo jest odciąć się od tego co było, więc powiedz co mam zrobić żeby nie pamiętać już o jego oczach, o uśmiechu, żeby nie kochać. Boli mnie serce, więc powiedz, więc zrób coś aby było mi lżej. Nie powtarzaj tylko, że mam się ocknąć, pokaż mi lepiej drogę, którą mam pójść, bo sama już dawno zgubiłam odpowiedni tor. Błagam, pomóż mi.

Gdyby postawiono cię kiedyś przed... teksty

paradokss dodano: 2 dni temu

Gdyby postawiono cię kiedyś przed wyborem: miłość czy przyjaźń, na co byś się zdecydował? Przecież miłość tak często zawodzi, a przyjaźń bywa fałszywa. Wiesz już jak boli złamane serce i jaką pustkę wewnątrz człowieka zasiewa tęsknota. Poczułeś czyjąś bliskość, a zarazem jej brak. Czy miłość, dla której poświęciłeś wszystko, była tego warta? Jak wielką rolę odgrywa w twoim życiu przyjaźń? Co jest dla ciebie ważniejsze? Musisz wybrać. Kto jest z tobą zawsze? Kogo widujesz z samego rana? Z kim opijasz kolejną porażkę? Kto jest wart tego, by powiedzieć: jesteś dla mnie najważniejszy?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 121 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV