głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss powinieneś ją przeprosić za wszystko co złe. powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy że przyszłość będzie lepsza. o

paradokss

paradokss.moblo.pl
powinieneś ją przeprosić za wszystko co złe. powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy że przyszłość będzie lepsza. ona na t
powinieneś ją przeprosić za... teksty

paradokss dodano: 6 grudnia 2013

powinieneś ją przeprosić za wszystko, co złe. powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać, że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy, że przyszłość będzie lepsza. ona na to zasługuję, bo uwierz, że kocha Cię swoim złamanym sercem bardziej niż nie jedna, która kiedykolwiek Cię kochała. przejrzyj idioto na oczy i zobacz, że znalazłeś diament wśród tandety, który zrobi wiele dla tej miłość. przeproś ją, przeproś za łzy, ból w klatce piersiowej, ból duszy i te noce, które płynęły na zapominaniu Twojego uśmiechu i gestów. przeproś za istnienie, które zadaję tyle cierpienia, pokaż, że ją szanujesz, że doceniasz i bez niej nie ma Ciebie. ona na to zasługuje dupku.

Źrenica rozszerza się nawet o 45... teksty

paradokss dodano: 6 grudnia 2013

Źrenica rozszerza się nawet o 45%, kiedy patrzysz na kogoś, kogo kochasz. Pamiętasz ?

Dzisiaj miałem sen  chciałbym... teksty

paradokss dodano: 4 grudnia 2013

Dzisiaj miałem sen, chciałbym zatrzymać go w pamięci, był dobry jak seks z miłości nie dla pieniędzy. / Paluch

na początku był ból. ogromny... teksty

paradokss dodano: 1 grudnia 2013

na początku był ból. ogromny, niewyobrażalny ból. łzy, popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek, królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. złość na niego, na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego, co dotyczyło i przypominało jego. teraz? akceptacja. poddanie się. i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca, gdy staje się dostępny. i tylko walczę ze wspomnieniami, których jest za dużo.

Zawsze mówiła: „On jest tym... teksty

paradokss dodano: 27 listopada 2013

Zawsze mówiła: „On jest tym jedynym, Jamie, jedynym, o którym marzę, którego potrzebuję i pragnę”. Twierdziła tak, kiedy miała czternaście lat i świeżo zmiażdżone serce, twierdziła, kiedy miała lat szesnaście i właśnie straciła dach nad głową, potem kiedy miała osiemnaście, pieprzyła się ze sławami z pierwszych stron gazet i dawała kosza milionerom, a wreszcie niecały miesiąc temu, kiedy leżała naga i całowała pierś Jamiego. „Gdyby nie on, myślałabym, że było nam najlepiej, jak tylko może być”. Uważała to za komplement.Maguire Emily - " Ujarzmić bestię "

Czy mogę się znowu z nim  spotkać?... teksty

paradokss dodano: 25 listopada 2013

Czy mogę się znowu z nim spotkać? Zniosłabym to? Chcę go zobaczyć? Zamykam oczy i odchylam głowę, a moje ciało przeszywa pożądanie. Oczywiście, że chcę. Być może... być może jestem gotowa mu powiedzieć, że zmieniłam zdanie... Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie mogę być z kimś, kto czerpie przyjemność z zadawania mi bólu, z kimś, kto nie potrafi mnie kochać./ James E. L. - Ciemniejsza strona Greya

 Wiesz kiedy docenisz co... teksty

paradokss dodano: 22 listopada 2013

`Wiesz kiedy docenisz co straciłeś.? Kiedy budząc się rano z problemem, po prostu nie będziesz mógł wykręcić mojego numeru, bo będziesz wiedział, że już nie odbiorę.... - A jeśli któregoś dnia zapragniesz wrócić.Przyjdziesz. Zobaczysz mnie. Będę piękna, skromnie ubrana - tak jak lubię. Uśmiechniesz się na mój widok. Spojrzysz tak, jak już dawno nie patrzyłeś, tak, jak za pierwszym razem... A wtedy podbiegnie do mnie chłopczyk, złapie mnie za rękę. - Synku, przywitaj się z panem... Imię dam mu po Tobie. W wózeczku będzie córeczka, o której wiesz, że marzę. Spojrzysz zaskoczony. Uśmiechnę się, ale oczy będę miała smutne, bo ten smutek, żal nie minie. Mimo wszystko podniosę głowę i ... odwrócę się do męża, który doceni to, co miałeś, a odrzuciłeś. - Kobieta potrafi wybaczyć wszystko, oprócz tego, że się jej nie kocha.

Jestem pod wrażeniem  kiedy... teksty

paradokss dodano: 20 listopada 2013

Jestem pod wrażeniem, kiedy mężczyzna pamięta co lubię. Nawet o drobnych rzeczach.

Kurwa  życzę Ci  żebyś kiedyś... teksty

paradokss dodano: 15 listopada 2013

Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? Ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć'..

Powiem krótko  witaj wódko. teksty

paradokss dodano: 15 listopada 2013

Powiem krótko, witaj wódko.

  jesteś zła?   a jaka mam być?... teksty

paradokss dodano: 15 listopada 2013

- jesteś zła? - a jaka mam być? - moja.

Dzień za dniem  coraz bardziej i... teksty

paradokss dodano: 13 listopada 2013

Dzień za dniem coraz bardziej i intensywniej znikasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV