głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss jestem dla nich za dobra wiem że powinnam ranić. Nie nie wybaczę Ci. Nie jestem tą miłą dziewczynką która zapomni. Nie zapomnę bo choć rany przestały się jątrzy

paradokss

paradokss.moblo.pl
jestem dla nich za dobra wiem że powinnam ranić.
jestem dla nich za dobra  wiem że... teksty

paradokss dodano: 16 stycznia 2014

jestem dla nich za dobra, wiem że powinnam ranić.

Nie  nie wybaczę Ci. Nie jestem tą... teksty

paradokss dodano: 15 stycznia 2014

Nie, nie wybaczę Ci. Nie jestem tą miłą dziewczynką, która zapomni. Nie zapomnę, bo choć rany przestały się jątrzyć to przecież nadal noszę blizny, które przypominają o tym co przeszłam za każdym razem kiedy na nie spojrzę. Jak mam odpuścić Twoje kłamstwa, moją zrujnowaną psychikę i myśl, że zafundowałeś mi jeden z gorszych okresów w życiu? Nie da się, Ty też byś mi nie wybaczył. Nie, nie chodzi o to, że Cię nienawidzę, nie zasługujesz na ani jedno z moich uczuć. Jestem po prostu obojętna. Na Ciebie, na to co było i na Twoje gówniane próby przeprosin.

Czego mam żałować? Że... teksty

paradokss dodano: 15 stycznia 2014

Czego mam żałować? Że odszedłeś? Że posuwasz inne? Że latasz od jednej do drugiej z wywieszonym jęzorem jak niewyżyty szczeniak? Wiesz co różni mnie od Ciebie i Twoich panienek? W moim świecie na takich jak Ty, patrzymy z politowaniem w oczach. Twoje dziewczyny mogą nosić za mną drinki, nic więcej. To się nazywa klasa, kochanie. Możesz tego nie zrozumieć, bo u Ciebie to pojęcie tak samo abstrakcyjne jak fizyka kwantowa.

Kiedyś było prościej. była woda... teksty

paradokss dodano: 15 stycznia 2014

Kiedyś było prościej. była woda zamiast wódki. paluszki zamiast papierosów. były zabawy w rodzinę, w sklep, czy restaurację. każdy mógł zostać lekarzem albo dyrektorem jakiejś firmy. byliśmy perfekcyjnymi piosenkarzami. porozumiewaliśmy się bez komórek i internetu. a berek był jedną z ulubionych zabaw. dawniej świat wydawał się być łatwiejszy. bez bólu pękającego serca, tęsknoty i nadziei na lepsze jutro.

I nie obchodzi mnie nic. Oni wciąż... teksty

paradokss dodano: 15 stycznia 2014

I nie obchodzi mnie nic. Oni wciąż powtarzają 'dzisiaj go widziałam', 'wczoraj go spotkałam', 'słyszałam, że ma inną' .. Pytanie, dlaczego mi to mówią ? Czy aż tak ważną rolę odgrywałeś w moim życiu ?

Szczerze mogę powiedzieć  że nie... teksty

paradokss dodano: 9 stycznia 2014

Szczerze mogę powiedzieć, że nie jest mi przykro, że tak to wszystko się potoczyło. I choć bywały noce w których wiłam się z bólu bo tęskniłam - cieszę się, że to już za mną. Możesz do mnie napisać, ja nie odpiszę. Możesz dzwonić dniami i nocami, ja nie przycisnę zielonej słuchawki. Trochę Ci współczuje, że w oczach osoby do której mogłeś przyjść o każdej porze, powiedzieć wszystko co Ci leżało na sercu, czuć i być się kochanym - jesteś nikim.

Otwarcie odrzucił Twoje zaproszenie.... teksty

paradokss dodano: 8 stycznia 2014

Otwarcie odrzucił Twoje zaproszenie. Mimo to, rozmawiasz z nim i czujesz wewnętrzną potrzebę wymiany zdań na wszystkie możliwe tematy. Jego sposób konwersacji doprowadza Cię do szału. Strasznie Cię pociąga. Jednak to wszystko. Nie możesz nic zrobić. A problem tkwi w liczbach. Od dzisiaj siódemka to moja nie ulubiona liczba.

Każdy w tym wieku lubi się... teksty

paradokss dodano: 6 stycznia 2014

Każdy w tym wieku lubi się poniszczyć, dosięgnąć dna czy sprawdzić granice wytrzymałości. Całować się z kim popadnie, czasami też kochać się z kim popadnie. Jesteśmy z założenia zbyt nieszczęśliwi, aby być w stałym związku. Jak nie w tym wieku się wyszaleć to kiedy? Ciągle zbieramy doświadczenia i uczymy się na błędach, taki czas.

w kazdym razie mamy do siebie jakas... teksty

paradokss dodano: 2 stycznia 2014

w kazdym razie mamy do siebie jakas slabosc, to jest wazne.

Najpiękniejszą rzeczą w fotografii... teksty

paradokss dodano: 1 stycznia 2014

Najpiękniejszą rzeczą w fotografii jest to, że nigdy się nie zmienia. W przeciwieństwie do ludzi, których przedstawia.

„ ... osoba  która jest twoją... teksty

paradokss dodano: 31 grudnia 2013

„(...)osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba, z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los.” - Jodi Picoult (z książki Deszczowa noc)

Tysiące przejść  niepewności... teksty

paradokss dodano: 24 grudnia 2013

Tysiące przejść, niepewności, załamań. Ciągła prowizorka, tymczasowość, byle do jutra.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV