głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss Jeśli przyjdzie nam się spotkać jeszcze raz proszę powiedz żebym odeszła. Twoje pojawienie się rozbudzi tę nadzieję którą zgasiłam nocami przelanych łez. Nie pr

paradokss

paradokss.moblo.pl
Jeśli przyjdzie nam się spotkać jeszcze raz proszę powiedz żebym odeszła. Twoje pojawienie się rozbudzi tę nadzieję którą zgasiłam nocami przelanych łez. Nie próbuj j
Jeśli przyjdzie nam się spotkać... teksty

paradokss dodano: 30 września 2013

Jeśli przyjdzie nam się spotkać jeszcze raz, proszę, powiedz, żebym odeszła. Twoje pojawienie się rozbudzi tę nadzieję, którą zgasiłam nocami przelanych łez. Nie próbuj jej zapalać jeśli nie kochasz. Nie próbuj kłamać, bo choć będę wiedziała, że to nieprawda, uwierzę Ci. Wiesz czemu? Bo oddałabym wszystkie moje pieprzone anioły, żeby z Tobą móc przeżyć następny dzień.

nie płaczę  nie krzyczę z bólu... teksty

paradokss dodano: 27 września 2013

nie płaczę, nie krzyczę z bólu, nie wysyłam mu codziennie po kilkanaście wiadomości, nie czekam na odzew z jego strony, nie potrzebuję przeprosin, mogę spać w nocy i szczerze się uśmiechać, umiem żartować tak jak kiedyś i śmiać się godzinami. w końcu zrozumiałam, że to nic nie da a jedynie przybliża mi drogę do depresji i całkowitego zamknięcia się w sobie. jeśli jesteśmy sobie przeznaczani to i tak ze sobą będziemy a jeśli nie to miło będzie wspomnieć to wszystko za kilkanaście lat u boku męża i dzieci.

co rano trzeba wstać  a co wieczór... teksty

paradokss dodano: 26 września 2013

co rano trzeba wstać, a co wieczór zapomnieć./Miuosh - Anioły

To boli  kiedy wiesz że nie możesz... teksty

paradokss dodano: 25 września 2013

To boli, kiedy wiesz że nie możesz już do niego zadzwonić i powiedzieć mu jak bardzo go kochasz i jak tęsknisz, gdy godzinami myślisz jak się pogodzić z tym że jego już nie ma. Znasz to uczucie? Ja też znam.

Dzień dobry że tak pozwolę sobie... teksty

paradokss dodano: 25 września 2013

Dzień dobry że tak pozwolę sobie skłamać.

wiatr szepta ze to koniec. teksty

paradokss dodano: 24 września 2013

wiatr szepta ze to koniec.

Jeśli facetowi zależy to będzie... teksty

paradokss dodano: 24 września 2013

Jeśli facetowi zależy to będzie dzwonił, pisał smsy, umawiał się na spotkania i utrzymywał kontakt. Jeśli tego nie robi - możesz sobie odpuścić wzdychanie do jego osoby.

Koniec kurwa tych jebanych kłamstw..! teksty

paradokss dodano: 24 września 2013

Koniec kurwa tych jebanych kłamstw..!

dzień dobry  kocham cię  żegnaj... teksty

paradokss dodano: 23 września 2013

dzień dobry, kocham cię, żegnaj, dobranoc.

każde czułości były kłamstwem  a... teksty

paradokss dodano: 23 września 2013

każde czułości były kłamstwem, a każdy uśmiech głupim żartem.

Nie marzę o romantycznych spacerach... teksty

paradokss dodano: 21 września 2013

Nie marzę o romantycznych spacerach przy świetle księżyca, czy oglądaniu wspólnie wschodów słońca. Pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie, esemesów na dobranoc, zwyczajnej, treściwej rozmowy, czy przelotnych pocałunków w czoło na pożegnanie. Nie koniecznie muszą być długie i namiętne. Bo mi wystarczą małe gesty, by poczuć miłość. Bo czasami krótkie tęsknię, oznacza więcej niż tysiąc innych słów.

Jesteś kretynem ! yhh po prostu... teksty

paradokss dodano: 19 września 2013

Jesteś kretynem ! yhh po prostu kretynem do którego mam sentyment .. A może to nie sentyment, coś innego sama już nie wiem. Pogubiłam się. Mam takie dni które zaczynają się dobrze, a potem bez powodu, nie wiadomo czemu, jedno słowo, które normalnie by mnie nie obeszło, doprowadza mnie do płaczu. Najtrudniej w życiu patrzeć jest w twoje oczy, ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełne nic. Obojętność, zero tęsknoty. Najtrudniej czuć, że się cię kocha cała sobą i wiedzieć, że bez ciebie nie można żyć ale najtrudniej kochać bez wzajemności. "Będzie mi brakowało tego, że Ciebie kocham. Będzie mi brakowało samotnych oczekiwań na Twoje przyjście. Będzie mi brakowało radości naszych spotkań i bólu naszych rozstań. A po pewnym czasie będzie mi brakowało tego, że już nie brakuje mi Ciebie." Więc powiedz, że świat już poniesie nas, bo czasem jest tak, że brak mi nadziei. Bo boję się wstać, bo boję się spaść na dno jeszcze raz, by tam gnić jak kiedyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV