głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Nigdy nie chciałam być tą o której będziesz chciał zapomnieć. Wiem że spieprzyłam wiele spraw nie doceniałam tego uczucia i sądziłam że ramiona innego będą tak

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Nigdy nie chciałam być tą o której będziesz chciał zapomnieć. Wiem że spieprzyłam wiele spraw nie doceniałam tego uczucia i sądziłam że ramiona innego będą tak samo c
Nigdy nie chciałam być tą  o... teksty

our_new_life dodano: 19 stycznia 2013

Nigdy nie chciałam być tą, o której będziesz chciał zapomnieć. Wiem, że spieprzyłam wiele spraw, nie doceniałam tego uczucia i sądziłam,że ramiona innego będą tak samo ciepłe jak Twoje, a wargi tak czułe. Szukałam tego szczęścia z rąk do rąk, oddechów do oddechu i marnych szeptów. Byłam ślepa na wszystko i w pewnym momencie przestałam słuchać swojego serca, które krzyczało, wyrywało się, drapało od środka, ale ja to zagłuszałam. Przepraszam, że nie pozwoliłam nam istnieć, że szukałam wszędzie tylko nie w Tobie..

Kiedy osoba  którą kochasz  milczy... teksty

our_new_life dodano: 19 stycznia 2013

Kiedy osoba, którą kochasz, milczy, jest to najsilniejszy rodzaj bólu jaki ktokolwiek może Ci zadać. O tej sile świadczy chociażby fakt, że nie masz możliwości obrony - musisz po prostu czuć i pomału w tym bólu umierać.

Nie wiesz co czułam tamtego dnia.... teksty

our_new_life dodano: 19 stycznia 2013

Nie wiesz co czułam tamtego dnia. Nie wiesz co myślałam. Nie wiesz jaki ból mi zadałeś. Nic nie wiesz. A jednak uważałeś że wiesz najlepiej. Zostawiłeś po sobie ogromny, bolesny ślad. Ranę, której nie mogę wyleczyć. Choć czasem mam wrażenie, że już się goi, za każdym razem gdy coś mi Ciebie przypomni ona znów się otwiera. Kładę się na łóżku, patrzę w ścianę i widzę Ciebie. Ty już zapomniałeś. Nie pamiętasz, że jesteś cząstką mnie. I tak bardzo pragnę Cię znienawidzić, i nie umiem tego zrobić. Teraz, teraz jestem w beznadziejnym położeniu. Obojętna na wszystko, a jednak na kimś mi zależy, staram się jak mogę, ale mi to nie wychodzi. Sprawiłeś, że wszystko mi obojętne. Przez Ciebie się zmieniłam. Nie potrafię być szczęśliwa. Coś mi na to nie pozwala. I myślę, że to Twoja wina..

Nie chcę już nic wiedzieć na Twój... teksty

our_new_life dodano: 19 stycznia 2013

Nie chcę już nic wiedzieć na Twój temat. Chcę to zamknąć raz na zawsze. Zostawić wszystko za sobą. Nie chcę wracać do tego co by było, gdyby.. Przecież nie ma to najmniejszego sensu. To jedynie jest dawka wspomnień, które regularnie zostają odświeżone przez serce. Chociaż upłynęło tak wiele czasu, to pomimo wszystkiego i wszystkich Ty wciąż, gdzieś w głębi duszy jesteś mi bliski. Lecz nie może to tak długo trwać. Przynajmniej nie powinno.. Nie mogę o Tobie myśleć, jak kiedyś. Wiem, że Ty już nie wrócisz do mojego życia. Nie sprawisz, abym się uśmiechnęła. Nie oddasz mi straconych dni na łzy i zagubienie. Nie dasz mi tej swobody życia, którą kiedyś miałam. Już nie przytulisz i nie powiesz, jak kiedyś, że jesteś przy mnie i wszystko będzie dobrze.. Teraz to jedynie obrazy z przeszłości, która za często pojawiają się przed moimi oczami. Nie mogę już tak żyć. Nie mogę żyć w tej pieprzonej, niepewnej rzeczywistości, która z dnia na dzień wyniszcza mnie całą.

wstajesz z łóżka  myjesz zęby... teksty

our_new_life dodano: 19 stycznia 2013

wstajesz z łóżka, myjesz zęby, ubierasz swoją ulubioną koszulkę, jesz śniadanie, wychodzisz do szkoły, włączasz muzykę, gdybyś mógła zaszyłabyś się pod swoją kołdrą, depresja się pogłębia, nie dajesz nikomu tego poznać, idziesz do szkoły, śmiejesz się z przyjaciółkami, przeżywasz osiem godzin nudy, ubierasz kurtkę, zakładasz słuchawki, wracasz do domu, kłócisz się z matką, trzaskasz drzwiami, włączasz najgłośniej jak potrafisz muzykę, próbujesz nie myśleć o nim, o tym co teraz robi, ale nie dajesz rady, pomimo że jesteś twarda coś wypływa ci z oczu, łzy, łzy oznaką tego że już nie wytrzymujesz, że już tak nie chcesz, nie rozmawiasz z nim, nie jest dobrze, udajesz,tniesz się,idziesz spać,wstajesz rano i znów to samo, znów masz wątpliwości czy chcesz żyć, czy może już nie..

mimo arogancji  cwaniactwa... teksty

our_new_life dodano: 17 stycznia 2013

mimo arogancji, cwaniactwa, ironicznych odzywek, chamstwa, wiecznie naburmuszonej miny i wielu innych wad - miał ten cudowny uśmiech za który Go uwielbiałam - no właśnie , uwielbiałam. a teraz ? w końcu mi przeszło. uśmiech jak każdy inny, typ jak każdy inny - tylko wspomnienia wyjątkowe.

Kiedy za Tobą tęsknie wtedy Cię... teksty

our_new_life dodano: 29 grudnia 2012

Kiedy za Tobą tęsknie wtedy Cię kocham i nie jestem w stanie pomyśleć o Tobie nic złego.

Kiedy tęsknie  zapominam o tym  co... teksty

our_new_life dodano: 29 grudnia 2012

Kiedy tęsknie, zapominam o tym, co złego działo się w naszym związku. Po prostu chcę usłyszeć Twój głos, choć na chwilkę znów być blisko.

Mam problem z tolerowaniem... teksty

our_new_life dodano: 29 grudnia 2012

Mam problem z tolerowaniem samotności, nawet na krótką chwilę.

Zagubiona w lustrzanym odbiciu. teksty

our_new_life dodano: 29 grudnia 2012

Zagubiona w lustrzanym odbiciu.

Tak naprawdę w życiu nie ma nic... teksty

our_new_life dodano: 29 grudnia 2012

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

chyba nadal Cię kocham. teksty

our_new_life dodano: 26 grudnia 2012

chyba nadal Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV