głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life może kiedyś opowiem Ci to wszystko. usiądziemy w przytulnej kawiarni przy kawie a ja już bez żadnych emocji choć z sentymentem – powiem jak było naprawdę. opowi

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
może kiedyś opowiem Ci to wszystko. usiądziemy w przytulnej kawiarni przy kawie a ja już bez żadnych emocji choć z sentymentem – powiem jak było naprawdę. opowiem C
może kiedyś opowiem Ci to wszystko.... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

może kiedyś opowiem Ci to wszystko. usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, choć z sentymentem – powiem jak było naprawdę. opowiem Ci jak radziłam sobie z każdym dniem, i każdym wieczorem. jak przetrwałam każdą noc, i jakim sposobem nie zapiłam się na śmierć. opowiem Ci jak tamowałam łzy płynące z moich oczu, i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. zdradzę Ci jakim sposobem przetrwałam ból odejścia, i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. tak.. kiedyś postaram się streścić Ci te kilka miesięcy tęsknoty, które tak bardzo mocno mnie wyniszczyły.

bywały momenty  kiedy chciałam... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

bywały momenty, kiedy chciałam drzeć się z całych sił, i walić nogami w ściany. chciałam wykrzyczeć wszystkie przekleństwa świata i bić każdego, kogo spotkałabym na mojej drodze, chciałam zniszczyć wszystkie przedmioty znajdujące się w zasięgu mojego wzroku, chciałam zabijać wzrokiem, chciałam otruć wszystkie osoby, które kiedyś sprawiły mi jakiś ból, chciałam wybić wszystkie szyby w oknach mojego i sąsiadów domu i zbić wszystkie lustra, które przepowiadałyby i tak mające nastąpić 7 lat nieszczęścia, chciałam podpalić każde drzewo a potem jak gdyby nigdy nic uciec jak najdalej od tego wszystkiego, bo wiedziałam, że powoli stawałam się zwierzęciem.można patrzeć, a nie widzieć, można słuchać, a nie słyszeć.

I pożegnanie  z Tobą było... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

I pożegnanie z Tobą było najtrudniejsze z jakim do tej pory musiałam się zmierzyć. Chociaż oboje wiedzieliśmy, jak ciężko nam żyć razem.

Przeszłam długą drogę  żeby... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

Przeszłam długą drogę, żeby zrozumieć, jak ważną częścią mojego życia jesteś.

Więc pij za wolność i wyjście na... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

Więc pij za wolność i wyjście na prostą, osobno, bo razem nam się zjebał światopogląd, podobno... / ofc., Bonson.

nie mam szlugów  zaraz się wkurwię. teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

nie mam szlugów, zaraz się wkurwię.

Najgorsze uczucie? To  że wiesz  że... teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

Najgorsze uczucie? To, że wiesz, że nie wróci, ale dalej czekasz.

Dławisz się łzami  osuwasz... teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

Dławisz się łzami, osuwasz bezwładnie na ziemię, krzyczysz, milczysz, zagryzasz wargi,mrużysz oczy, by nikt nie zobaczył łez.. Robisz to przez tego jednego palanta,który nie docenił tego jaka jesteś. Kochałaś go zbyt mocno, by zauważyć co się z tobą dzieje, nie widziałaś,że się staczasz, że okłamujesz wszystkich, a zwłaszcza siebie, nie chciałaś widzieć, nie chciałaś żyć bez niego, a skończyło się jak zawsze, on odszedł, a ty zostałaś wciąż zastanawiając się czy aby zrobiłaś wszystko, by go zatrzymać.

Zamknij oczy i wyobraź sobie coś co... teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

Zamknij oczy i wyobraź sobie coś co mogłoby sprawić, że będziesz szczęśliwa. Przed oczyma masz właśnie jego prawda?

nie czekaj na jej przeprosiny za to... teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

nie czekaj na jej przeprosiny za to, że jest taka, tylko sam błagaj ją o wybaczenie, bo nie podołałeś, mimo obietnic, że na pewno uda Cię się to udźwignąć.

wybaczenie boli bardziej  niż... teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

wybaczenie boli bardziej, niż popełnienie błędu.

Zawsze po dobrym spotkaniu z... teksty

our_new_life dodano: 21 stycznia 2013

Zawsze po dobrym spotkaniu z przyjaciółmi albo przed jakąś imprezą idę do łazienki. Spoglądam wtedy na siebie i wiem, że tak na prawdę nie jestem szczęśliwa. I choć jestem z siebie dumna, że robię taki makijaż, który tuszuję smutek wiem, że jest coś co mnie zdradza - oczy. Dobrze, że ludzie często bywają ślepi. Następnie wchodzę do wanny - uwielbiam gorącą kąpiel. Po policzkach najczęściej płyną łzy, a na nagie ramiona opadają moje włosy. Dobrze, że nikt mnie wtedy nie widzi. Rozmazany tusz - wyglądam okropnie. Lubię tak leżeć i przypominać sobie wszystkie dobre chwile, ale zaraz po tym przychodzą również te złe. Oczywiście - mogę zawsze przerwać ten dramat, ale nie widziałam sensu. Zabijało mnie to, że kocham. Nic mi nie mogło pomóc. Nawet spędzany czas z innym i bycie w jego ramionach godzinami. Duszę się bez ciebie powoli umierając.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV