głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life „Przestałem radzić sobie z życiem i zacząłem chlać co weekend i umierać miałem rzucić wszystko w pizdę u mnie nic nowego i usłyszysz to nie raz mówią ‘widzę jak

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
„Przestałem radzić sobie z życiem i zacząłem chlać co weekend i umierać miałem rzucić wszystko w pizdę u mnie nic nowego i usłyszysz to nie raz mówią ‘widzę jak upadas
„Przestałem radzić sobie z... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

„Przestałem radzić sobie z życiem i zacząłem chlać co weekend i umierać,miałem rzucić wszystko w pizdę, u mnie nic nowego i usłyszysz to nie raz, mówią ‘widzę jak upadasz’, odpowiadam ‘to nie ja!"

Najtrudniej jest zobaczyć siebie z... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

Najtrudniej jest zobaczyć siebie z drugiej strony.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć.Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy,bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię,bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne,jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

MY BOY:   Zjawiskowo piękna twarz... teksty

our_new_life dodano: 3 luty 2013

MY BOY: ,,Zjawiskowo piękna twarz, śliczne zdrowe bujne włosy malutkie słodkie usta, szczupła zgrabna wszystko na tobie dobrze leży jak patrzę na twoje nogi (zwłaszcza uda) albo sobie o nich pomyśle to robi mi się przyjemnie... *.* miękka gładka cera zawsze pięknie pomalowane paznokcie śliczne oczy o głębokim spojrzeniu aż chce się uwierzyć ze jesteś niewinna kochana słodka, każdy facet chce się tobą zaopiekować po jednym spojrzeniu uwodzisz jednego za drugim i bedziesz mi tu gadać jakieś pierdoły. Jak ty możesz mieć kompleksy? Kurde no widziałem cię rano bez niczego na twarzy i co, całowałem twoje stopy i co, ja pierdole robię to z największa przyjemnością uwielbiam na ciebie patrzeć."

Powiedz mi  ile razy błagałaś o... teksty

our_new_life dodano: 2 luty 2013

Powiedz mi, ile razy błagałaś o przebaczenie, dobrze wiedząc że nic złego nie zrobiłaś? Ile razy płakałaś w samotności wiedząc że to nie pomoże? Ile razy coś w sobie zmieniałaś, tylko po to by być dla niego idealną? Przecież Twoją definicją miłości nie jest cierpienie. Nie poświęcaj się dla kogoś kto ma Cię w dupie.

A co jeśli nikt mi ciebie nie... teksty

our_new_life dodano: 2 luty 2013

A co jeśli nikt mi ciebie nie zastąpi? Jeśli za nikim nie będę tak tęskniła jak za nim, jeśli przy nikim innym nie będę czuła się tak szczęśliwa i bezpieczna? Jeśli za nikim nie będę płakała tak jak za nim? I co jeśli rana w moim sercu po nim nigdy dobrze się nie zagoi i sentyment pozostanie na zawsze i nadal będę szukała go wzrokiem na ulicy pomimo tego, że będę mówiła, że on już mnie nie obchodzi? Po prostu się rozpadnę..

Nie mogę Ci opowiedzieć o tym... teksty

our_new_life dodano: 2 luty 2013

Nie mogę Ci opowiedzieć o tym cierpieniu, które przeszłam po jego odejściu. Nie potrafię opisać słowami tej pustki, którą czułam. Łzy chyba nigdy nie były tak słone, ciało tak wygłodzone, a serce tak zmęczone od ciągłego nocnego pękania. Te godziny spędzone na podłodze, te godziny, w których próbowałam pozbierać to wszystko co ze mnie wypadło. Myślę, że to po prostu mój ból, moje przekleństwo. Myślę, że każdy tak ma. Nosi w sobie taką rozpacz, którą nie jest w stanie podzielić się ze światem. Nawet gdyby się chciało, rany na nadgarstkach śmieją się z nas szyderczo i każą wyć z bólu, wić się po ziemi, umierać i rodzić się na nowo, setki razy. Setki razy przeżywać koniec nas samych.

Są pożegnania na które nigdy nie... teksty

our_new_life dodano: 2 luty 2013

Są pożegnania na które nigdy nie będziesz gotowy, są słowa, które zawsze będą wywoływać potoki łez i są osoby, których widok wywołuje doszczętnie niszczącą Cię lawinę wspomnień...

Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś... teksty

our_new_life dodano: 28 stycznia 2013

Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś mnie jak nie mogłam zebrać się z łóżka, bo dusiłam się łzami. Jak poduszka była mokra od wylanych uczuć, a na policzku odbijał się materiał prześcieradła. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak cholernie cierpiałam po jego odejściu, gdy nagle cały świat wydawał się obcy, każdy przechodzień podobny właśnie do niego, każda piosenka opowiadała o nim i nie było myśli, która nie uwzględniała by Jego osoby. Może zewnętrznie nic nie było widać, idąc po ulicy uśmiechałam się jak idiotka , ale wewnętrznie wszystko pękało, a pierwsza rysa poszła od serca.

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

our_new_life dodano: 28 stycznia 2013

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może.

Tęsknota? To jest coś  czego boi... teksty

our_new_life dodano: 28 stycznia 2013

Tęsknota? To jest coś, czego boi się każdy człowiek. Coś, czego wszyscy chcemy uniknąć. Czasami pokochasz kogoś bardziej, niż sobie to planowałaś. Po utracie kogoś takiego myślisz sobie, że żyjesz za kare. Nie masz chęci na nic. Zaczynasz olewać szkołę, nie interesuje Cie to, co dzieje się u znajomych. Najchętniej przeleżałabyś cały dzień w łóżku. Potem idziesz spać. Zaczynasz zastanawiać się, dlaczego po tym wszystkim nadal Go kochasz. Przecież tak bardzo Cie zranił. Puszczasz muzykę, która najbardziej Ci Go przypomina. Wsłuchujesz się w każde jej słowo. Masz przed sobą chwile z życia, kiedy po raz pierwszy rozmawialiście. Jego pierwszą rozmowę z Tobą. Zaczynasz płakać. Chociaż on nigdy Ci na to nie pozwalał. Robił wszystko, żebyś się uśmiechnęła. Przecież tak bardzo lubił Twój uśmiech. Ale teraz go tu nie ma. I znowu się zastanawiasz czy to kiedyś minie. Czy kiedyś będziesz potrafiła wstać z uśmiechem na ustach. Tracisz nadzieję. Bo Jego tu nie ma. I to się nie zmieni.

W tęsknocie za kimś nie chodzi o... teksty

our_new_life dodano: 27 stycznia 2013

W tęsknocie za kimś nie chodzi o czas, który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście, czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę, jak bardzo chciałabyś, by ta osoba była teraz przy tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV