głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life “ Najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy ponieważ nikomu nie pokazujesz co naprawdę czujesz. ” czasem jest tak zajebi

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
“ Najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy ponieważ nikomu nie pokazujesz co naprawdę czujesz. ”
“ Najsmutniejszy rodzaj smutku to... teksty

our_new_life dodano: 1 kwietnia 2013

“ Najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy, ponieważ nikomu nie pokazujesz, co naprawdę czujesz. ”

czasem jest tak zajebiście  że aż... teksty

our_new_life dodano: 30 marca 2013

czasem jest tak zajebiście, że aż trzeba się napić. czasem jest tak tragicznie, że aż trzeba się upić.

Przytul mnie  gdziekolwiek jesteś.... teksty

our_new_life dodano: 30 marca 2013

Przytul mnie, gdziekolwiek jesteś. Proszę.

Nie skrzywdź mnie. Wiem  że jestem... teksty

our_new_life dodano: 30 marca 2013

Nie skrzywdź mnie. Wiem, że jestem trudna. Wiem, że masz mnie czasem dość. Taka jestem, nie mówiłam, że przy mnie jest łatwo. Przeszłam już tyle.. nie pozwól mi znów umierać.

nienawidzę swojej słabej psychiki... teksty

our_new_life dodano: 30 marca 2013

nienawidzę swojej słabej psychiki, nienawidzę siebie.

'Wierzę w słońce  nawet gdy nie... teksty

our_new_life dodano: 30 marca 2013

'Wierzę w słońce, nawet gdy nie świeci. Wierzę w miłość, nawet gdy jej nie czuję. Wierzę w Boga, nawet gdy milczy'.

Jest taka piosenka  którą zawsze... teksty

our_new_life dodano: 26 marca 2013

Jest taka piosenka, którą zawsze omijasz, ale nigdy nie usuniesz ze swojej playlisty.

W głowie szumi  a na włosach zapach... teksty

our_new_life dodano: 26 marca 2013

W głowie szumi, a na włosach zapach papierosów. I znów próbuję zapomnieć.

Chcę  żeby nasze emocje nie były... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2013

Chcę, żeby nasze emocje nie były udawane. Żebyśmy mogli zrobić z nich wspaniały album i oglądać go na starość. Żebyś na śniadanie podawał mi kubek kakao z parującą miłością. Żebyś otulał mnie swoimi ramionami, ciepłymi i bezpiecznymi. Żebyś był ze mną. Zawsze.

  Jesteś zakochany?   Zakochany to... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2013

- Jesteś zakochany? - Zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. Teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem. Czy Ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham? - Co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości? - Zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę Ci ją na biurku.

Najlepiej: bo jesteś seksowną... teksty

our_new_life dodano: 27 luty 2013

Najlepiej: bo jesteś seksowną kobietą, która mnie kręci, w której jestem zakochany po uszy, której ufam, która mnie rozumie, a jak czegoś nie rozumie pyta się i stara się zrozumieć, która stara mi się pomóc bardziej chociaż nie wie jakie mam w niej oparcie, i której powierzam moje serduszko.

Często wracam pamięcią do tych... teksty

our_new_life dodano: 11 luty 2013

Często wracam pamięcią do tych wszystkich dni, kiedy bez zastanowienia mogłam nazwać Cię moim, a słysząc Twoje imię momentalnie miałam na twarzy uśmiech i czułam przyjemne uczucie ciepła rozpraszające się po moim sercu. Doskonale wiem, jak bardzo mi Ciebie brakowało, gdy akurat nie mogłeś tego cholernie zimnego wieczoru spędzić ze mną, by mnie ogrzać, a jedynie kazałeś cieplej się ubrać, bym Ci się nie rozchorowała. Kolor Twoich tęczówek był najpiękniejszą barwą, jaką kiedykolwiek widziałam. Nie muszę mówić o uśmiechu, który był w stanie odrzucić moje wszystkie troski, był tak radosny i piękny. Czy, czy spoglądając późną nocą przez szybę w niebo, pojawiam się w Twoich myślach? Nie mów, chyba nie chcę wiedzieć. Wiedzieć o tym, że kompletnie ani raz nie zagościłam w Twoich wieczornych przemyśleniach, nie poczułeś, że czegoś Ci brak, że może właśnie mnie nie ma, a być powinnam. Boże, Ty nie żałujesz, nie tęsknisz, nie zamiera Ci serce, nie wspominasz mnie, Ty po prostu mnie nie pamiętasz.
Autor cytatu: dzekson

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV