głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Wiesz co? Ja Cię nie pocieszę nie powiem tak jak inni ‘będzie dobrze’. Nie będę kłamać bo wcale tak nie będzie. Będzie wręcz fatalnie okropnie. Będziesz płakała

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Wiesz co? Ja Cię nie pocieszę nie powiem tak jak inni ‘będzie dobrze’. Nie będę kłamać bo wcale tak nie będzie. Będzie wręcz fatalnie okropnie. Będziesz płakała nocami
Wiesz co? Ja Cię nie pocieszę nie... teksty

our_new_life dodano: 27 stycznia 2013

Wiesz co? Ja Cię nie pocieszę, nie powiem tak jak inni ‘będzie dobrze’. Nie będę kłamać, bo wcale tak nie będzie. Będzie wręcz fatalnie, okropnie. Będziesz płakała nocami, a ból będzie Cię rozpierdalał od środka. Będziesz się modliła każdego wieczora o spokojną noc, a i tak nawet na chwilę nie zmrużysz oka. Będziesz krzyczała, ale nikt nie będzie słyszał Twojego wołania o pomoc. Weźmiesz do ręki żyletkę z chęcią zniknięcia z tego kurewskiego świata. Pomyślisz : ‘może teraz się przejmie, może doceni moją miłość do siebie jak odejdę ‘. Ale tak nie będzie, jesteś mu obojętna, nie obchodzisz go, wiesz o tym doskonale, a mimo to masz tą pieprzoną nadzieję, że może zmieni zdanie i do siebie wrócicie. Po uronieniu ‘kilku’ łez odkładasz ostre narzędzie i patrzysz na swoje krwawiące ręce. Nie masz już na nic siły. Wszystko się wali, myślisz : ‘dlaczego ja?’, ale nie znasz odpowiedzi. Ciągle zadajesz sobie takiego typu pytania jednak nigdy nie słyszysz odpowiedzi.

Ktoś kto powiedział ze czas goi... teksty

our_new_life dodano: 27 stycznia 2013

Ktoś, kto powiedział, ze czas goi wszystkie rany, jest kłamcą. Czas pozwala jedynie nauczyć się najpierw przetrwać, a potem żyć z tymi ranami. Ale każdego ranka, natychmiast po otwarciu oczu, czuje się te rany. I zawsze, do ostatniej chwili życia będzie się je czuło. Od tego można uciekać, ale nie można uciec.

Wyciągam białą flagę zwyczajnie... teksty

our_new_life dodano: 24 stycznia 2013

Wyciągam białą flagę, zwyczajnie się poddaje, przegrałam. Gdzie podziały się te wszystkie Twoje słowa, obietnice i marzenia? Gdzie ta wspólna przyszłość, skoro to przeszłość tak cholernie depcze nam po piętach. Gdzie Twoje serce bijące TYLKO dla mnie. Nie ma Cię kiedy otwieram powieki i Cię szukam, nie ma Cie, kiedy NAJBARDZIEJ tego potrzebuję. Moje oczy widziały za dużo, a płakały zbyt często. Moje spojrzenie powie Ci więcej o tęsknocie, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Mogę opowiedzieć Ci o samotnych wieczorach, o niebie, które przypomina mi ocean łez. Chciałam wtedy tylko zamknąć oczy i wiedzieć, że się nie zgubię, bo obok jesteś Ty. W głowie wciąż słyszę urwany rytm Twoich kroków, każde z Twoich słów tkwi głęboko w sercu. Te wszystkie złudzenia, które we mnie wzbudziłeś pozostawiały ogromną dziurę. Bo wiesz co najbardziej boli przy złamanym sercu? To, że nie pamiętasz jak się czułeś wcześniej. I chociaż Ciebie nie ma teraz tutaj, to wierzę, że będziesz.

może kiedyś opowiem Ci to wszystko.... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

może kiedyś opowiem Ci to wszystko. usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, choć z sentymentem – powiem jak było naprawdę. opowiem Ci jak radziłam sobie z każdym dniem, i każdym wieczorem. jak przetrwałam każdą noc, i jakim sposobem nie zapiłam się na śmierć. opowiem Ci jak tamowałam łzy płynące z moich oczu, i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. zdradzę Ci jakim sposobem przetrwałam ból odejścia, i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. tak.. kiedyś postaram się streścić Ci te kilka miesięcy tęsknoty, które tak bardzo mocno mnie wyniszczyły.

bywały momenty kiedy chciałam... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

bywały momenty, kiedy chciałam drzeć się z całych sił, i walić nogami w ściany. chciałam wykrzyczeć wszystkie przekleństwa świata i bić każdego, kogo spotkałabym na mojej drodze, chciałam zniszczyć wszystkie przedmioty znajdujące się w zasięgu mojego wzroku, chciałam zabijać wzrokiem, chciałam otruć wszystkie osoby, które kiedyś sprawiły mi jakiś ból, chciałam wybić wszystkie szyby w oknach mojego i sąsiadów domu i zbić wszystkie lustra, które przepowiadałyby i tak mające nastąpić 7 lat nieszczęścia, chciałam podpalić każde drzewo a potem jak gdyby nigdy nic uciec jak najdalej od tego wszystkiego, bo wiedziałam, że powoli stawałam się zwierzęciem.można patrzeć, a nie widzieć, można słuchać, a nie słyszeć.

I pożegnanie z Tobą było... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

I pożegnanie z Tobą było najtrudniejsze z jakim do tej pory musiałam się zmierzyć. Chociaż oboje wiedzieliśmy, jak ciężko nam żyć razem.

Przeszłam długą drogę żeby... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

Przeszłam długą drogę, żeby zrozumieć, jak ważną częścią mojego życia jesteś.

Więc pij za wolność i wyjście na... teksty

our_new_life dodano: 23 stycznia 2013

Więc pij za wolność i wyjście na prostą, osobno, bo razem nam się zjebał światopogląd, podobno... / ofc., Bonson.

nie mam szlugów zaraz się wkurwię. teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

nie mam szlugów, zaraz się wkurwię.

Najgorsze uczucie? To że wiesz że... teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

Najgorsze uczucie? To, że wiesz, że nie wróci, ale dalej czekasz.

Dławisz się łzami osuwasz... teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

Dławisz się łzami, osuwasz bezwładnie na ziemię, krzyczysz, milczysz, zagryzasz wargi,mrużysz oczy, by nikt nie zobaczył łez.. Robisz to przez tego jednego palanta,który nie docenił tego jaka jesteś. Kochałaś go zbyt mocno, by zauważyć co się z tobą dzieje, nie widziałaś,że się staczasz, że okłamujesz wszystkich, a zwłaszcza siebie, nie chciałaś widzieć, nie chciałaś żyć bez niego, a skończyło się jak zawsze, on odszedł, a ty zostałaś wciąż zastanawiając się czy aby zrobiłaś wszystko, by go zatrzymać.

Zamknij oczy i wyobraź sobie coś co... teksty

our_new_life dodano: 22 stycznia 2013

Zamknij oczy i wyobraź sobie coś co mogłoby sprawić, że będziesz szczęśliwa. Przed oczyma masz właśnie jego prawda?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV