głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika our_new_life

zadziwiają mnie ludzie którzy chcą zrobić mi krzywdę i umyślnie robią na złość a później są zdziwieni że milczę.

deliberacja dodano: 4 luty 2018

zadziwiają mnie ludzie, którzy chcą zrobić mi krzywdę i umyślnie robią na złość, a później są zdziwieni, że milczę.

Ty myślisz że ja sobie świetnie radze na tym beznadziejnym świecie. To nieprawda. Jestem zlepkiem niepokoju bólu i beznadziejności. Uratuj mnie od tych chorych doświadczeń. Wyciągnij mnie proszę z tej pustki. Bądź dla mnie kimś więcej niż tylko słowami które tak naprawdę niewiele są przecież warte.

deliberacja dodano: 4 luty 2018

Ty myślisz, że ja sobie świetnie radze na tym beznadziejnym świecie. To nieprawda. Jestem zlepkiem niepokoju, bólu i beznadziejności. Uratuj mnie od tych chorych doświadczeń. Wyciągnij mnie, proszę, z tej pustki. Bądź dla mnie kimś więcej niż tylko słowami, które tak naprawdę niewiele są przecież warte.

Nie ważne jest jak spędzasz weekend. Ważne jest z kim i jak spędzasz wieczory w tygodniu kiedy po ciężkim dniu w pracy masz ochotę zamknąć się w pokoju i leżeć w łóżku. Dobrze że leżysz obok. Dobrze że tu ze mną jesteś.

deliberacja dodano: 8 października 2017

Nie ważne jest, jak spędzasz weekend. Ważne jest z kim i jak spędzasz wieczory w tygodniu, kiedy po ciężkim dniu w pracy masz ochotę zamknąć się w pokoju i leżeć w łóżku. Dobrze, że leżysz obok. Dobrze, że tu ze mną jesteś.

życia chcesz uczyć choć swoje masz rozpierdolone.

deliberacja dodano: 4 lipca 2017

życia chcesz uczyć choć swoje masz rozpierdolone.

Przez większość życia a szczególnie przez ostatnich kilka lat byłam ofiarą. Uwierzyłam że nie mam prawa ani siły żeby siebie chronić. Że za mało znaczę. Że można mnie zniszczyć bo jestem nikim. Dzisiaj wstałam i huknęłam tak mocno że zawalił się i stół i cztery otaczające go ściany. DOŚĆ. Od teraz to ja decyduję. Oficjalnie zwalniam siebie z roli ofiary.

deliberacja dodano: 11 czerwca 2017

Przez większość życia, a szczególnie przez ostatnich kilka lat byłam ofiarą. Uwierzyłam, że nie mam prawa, ani siły, żeby siebie chronić. Że za mało znaczę. Że można mnie zniszczyć, bo jestem nikim. Dzisiaj wstałam i huknęłam tak mocno, że zawalił się i stół i cztery otaczające go ściany. DOŚĆ. Od teraz to ja decyduję. Oficjalnie zwalniam siebie z roli ofiary.

dobrze jest. nie rycz.

deliberacja dodano: 21 maja 2017

dobrze jest. nie rycz.

Czasem chce krzyknąć  kurwa potrzebuje Cię ale nie mogę bo zawsze gdzie jest wybór Ty czy ja wybieram Ciebie.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

Czasem chce krzyknąć,, kurwa potrzebuje Cię" ale nie mogę bo zawsze gdzie jest wybór Ty czy ja wybieram Ciebie.

Nie wiem czy nie skasować tego co napisałem bo co jeśli przeczytasz zobaczysz moją słabość. Wiem że mi nie wolno przepraszam to tylko taka chwila.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

Nie wiem czy nie skasować tego co napisałem bo co jeśli przeczytasz zobaczysz moją słabość. Wiem że mi nie wolno, przepraszam, to tylko taka chwila.

Nie wiem czy nie skasować tego co napisałem bo co jeśli przeczytasz zobaczysz moją słabość. Wiem że mi nie wolno przepraszam to tylko taka chwila.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

Nie wiem czy nie skasować tego co napisałem bo co jeśli przeczytasz zobaczysz moją słabość. Wiem że mi nie wolno, przepraszam, to tylko taka chwila.

Kocham lecz zastanawiam się gdzie jest granica kiedy powinienem pomyśleć o sobie kiedy będę wiedział że moja rola dobiegla końca jak to zniosę? Daje z siebie wszystko nie żądam nic w zamian nie oczekuje niczego i nie wiem. Panicznie boję się przyszłości szukam znaków zadręczm się myślami bo poza Tobą nie mam nic wartościowego. Nie wiem co mam robić.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

Kocham lecz zastanawiam się gdzie jest granica, kiedy powinienem pomyśleć o sobie, kiedy będę wiedział że moja rola dobiegla końca, jak to zniosę? Daje z siebie wszystko nie żądam nic w zamian, nie oczekuje niczego i nie wiem. Panicznie boję się przyszłości, szukam znaków, zadręczm się myślami bo poza Tobą nie mam nic wartościowego. Nie wiem co mam robić.

W takich chwilach człowiek zastanawia się co dalej jak to się potoczy... Niby chce znać odpowiedz ale jednak się jej boi bo co jeśli kim będę jak to się skończy źle? Czy poznam tą osobę z lustra? Już gubię się w tym jaki jestem na pewno mi zależy na pewno kocham ale jeśli okaże się że Ty nie to co dalej? Czasem chce krzyczeć powiedzieć co mnie dręczy ale po chwili wiem że nie mogę że za dużo się już złego zdarzyło że wszystko jest moją winą i się hamuje zawsze bo Ty potrzebujesz skały silnego faceta który utrzyma Cię w całości. Nie wiem ba boję się kto utrzma mnie jak mam odreagować jak radzić sobie z moimi potrzebami. Zostaje mi pisanie choć wcale tego nie umiem skryte uczucia które rozkurwiają od środka czuje jak staję się dwiema osobami tą na zewnątrz i tą w środku. Chyba spełnia się moje marzenie oddać za Ciebie życie być stałym punktem odniesienia i dać Ci szansę na normalne życie.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

W takich chwilach człowiek zastanawia się, co dalej jak to się potoczy... Niby chce znać odpowiedz ale jednak się jej boi, bo co jeśli, kim będę jak to się skończy źle? Czy poznam tą osobę z lustra? Już gubię się w tym jaki jestem, na pewno mi zależy, na pewno kocham, ale jeśli okaże się że Ty nie to co dalej? Czasem chce krzyczeć, powiedzieć co mnie dręczy, ale po chwili wiem że nie mogę że za dużo się już złego zdarzyło że wszystko jest moją winą i się hamuje zawsze bo Ty potrzebujesz skały, silnego faceta który utrzyma Cię w całości. Nie wiem, ba boję się kto utrzma mnie, jak mam odreagować, jak radzić sobie z moimi potrzebami. Zostaje mi pisanie choć wcale tego nie umiem, skryte uczucia które rozkurwiają od środka czuje jak staję się dwiema osobami tą na zewnątrz i tą w środku. Chyba spełnia się moje marzenie oddać za Ciebie życie, być stałym punktem odniesienia i dać Ci szansę na normalne życie.

Jestem z siebie dumny po raz pierwszy od dawna bo to właśnie dziś stoczyłem zwycięską bitwę z jednym z moich wrogów egoizmem.

the_end dodano: 6 kwietnia 2015

Jestem z siebie dumny po raz pierwszy od dawna bo to właśnie dziś stoczyłem zwycięską bitwę z jednym z moich wrogów, egoizmem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć