głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika our_new_life

Nie ważne jest jak spędzasz weekend. Ważne jest z kim i jak spędzasz wieczory w tygodniu kiedy po ciężkim dniu w pracy masz ochotę zamknąć się w pokoju i leżeć w łóżku. Dobrze że leżysz obok. Dobrze że tu ze mną jesteś.

deliberacja dodano: 8 października 2017

Nie ważne jest, jak spędzasz weekend. Ważne jest z kim i jak spędzasz wieczory w tygodniu, kiedy po ciężkim dniu w pracy masz ochotę zamknąć się w pokoju i leżeć w łóżku. Dobrze, że leżysz obok. Dobrze, że tu ze mną jesteś.

życia chcesz uczyć choć swoje masz rozpierdolone.

deliberacja dodano: 4 lipca 2017

życia chcesz uczyć choć swoje masz rozpierdolone.

Przez większość życia a szczególnie przez ostatnich kilka lat byłam ofiarą. Uwierzyłam że nie mam prawa ani siły żeby siebie chronić. Że za mało znaczę. Że można mnie zniszczyć bo jestem nikim. Dzisiaj wstałam i huknęłam tak mocno że zawalił się i stół i cztery otaczające go ściany. DOŚĆ. Od teraz to ja decyduję. Oficjalnie zwalniam siebie z roli ofiary.

deliberacja dodano: 11 czerwca 2017

Przez większość życia, a szczególnie przez ostatnich kilka lat byłam ofiarą. Uwierzyłam, że nie mam prawa, ani siły, żeby siebie chronić. Że za mało znaczę. Że można mnie zniszczyć, bo jestem nikim. Dzisiaj wstałam i huknęłam tak mocno, że zawalił się i stół i cztery otaczające go ściany. DOŚĆ. Od teraz to ja decyduję. Oficjalnie zwalniam siebie z roli ofiary.

dobrze jest. nie rycz.

deliberacja dodano: 21 maja 2017

dobrze jest. nie rycz.

Czasem chce krzyknąć  kurwa potrzebuje Cię ale nie mogę bo zawsze gdzie jest wybór Ty czy ja wybieram Ciebie.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

Czasem chce krzyknąć,, kurwa potrzebuje Cię" ale nie mogę bo zawsze gdzie jest wybór Ty czy ja wybieram Ciebie.

Nie wiem czy nie skasować tego co napisałem bo co jeśli przeczytasz zobaczysz moją słabość. Wiem że mi nie wolno przepraszam to tylko taka chwila.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

Nie wiem czy nie skasować tego co napisałem bo co jeśli przeczytasz zobaczysz moją słabość. Wiem że mi nie wolno, przepraszam, to tylko taka chwila.

Nie wiem czy nie skasować tego co napisałem bo co jeśli przeczytasz zobaczysz moją słabość. Wiem że mi nie wolno przepraszam to tylko taka chwila.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

Nie wiem czy nie skasować tego co napisałem bo co jeśli przeczytasz zobaczysz moją słabość. Wiem że mi nie wolno, przepraszam, to tylko taka chwila.

Kocham lecz zastanawiam się gdzie jest granica kiedy powinienem pomyśleć o sobie kiedy będę wiedział że moja rola dobiegla końca jak to zniosę? Daje z siebie wszystko nie żądam nic w zamian nie oczekuje niczego i nie wiem. Panicznie boję się przyszłości szukam znaków zadręczm się myślami bo poza Tobą nie mam nic wartościowego. Nie wiem co mam robić.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

Kocham lecz zastanawiam się gdzie jest granica, kiedy powinienem pomyśleć o sobie, kiedy będę wiedział że moja rola dobiegla końca, jak to zniosę? Daje z siebie wszystko nie żądam nic w zamian, nie oczekuje niczego i nie wiem. Panicznie boję się przyszłości, szukam znaków, zadręczm się myślami bo poza Tobą nie mam nic wartościowego. Nie wiem co mam robić.

W takich chwilach człowiek zastanawia się co dalej jak to się potoczy... Niby chce znać odpowiedz ale jednak się jej boi bo co jeśli kim będę jak to się skończy źle? Czy poznam tą osobę z lustra? Już gubię się w tym jaki jestem na pewno mi zależy na pewno kocham ale jeśli okaże się że Ty nie to co dalej? Czasem chce krzyczeć powiedzieć co mnie dręczy ale po chwili wiem że nie mogę że za dużo się już złego zdarzyło że wszystko jest moją winą i się hamuje zawsze bo Ty potrzebujesz skały silnego faceta który utrzyma Cię w całości. Nie wiem ba boję się kto utrzma mnie jak mam odreagować jak radzić sobie z moimi potrzebami. Zostaje mi pisanie choć wcale tego nie umiem skryte uczucia które rozkurwiają od środka czuje jak staję się dwiema osobami tą na zewnątrz i tą w środku. Chyba spełnia się moje marzenie oddać za Ciebie życie być stałym punktem odniesienia i dać Ci szansę na normalne życie.

the_end dodano: 19 kwietnia 2015

W takich chwilach człowiek zastanawia się, co dalej jak to się potoczy... Niby chce znać odpowiedz ale jednak się jej boi, bo co jeśli, kim będę jak to się skończy źle? Czy poznam tą osobę z lustra? Już gubię się w tym jaki jestem, na pewno mi zależy, na pewno kocham, ale jeśli okaże się że Ty nie to co dalej? Czasem chce krzyczeć, powiedzieć co mnie dręczy, ale po chwili wiem że nie mogę że za dużo się już złego zdarzyło że wszystko jest moją winą i się hamuje zawsze bo Ty potrzebujesz skały, silnego faceta który utrzyma Cię w całości. Nie wiem, ba boję się kto utrzma mnie, jak mam odreagować, jak radzić sobie z moimi potrzebami. Zostaje mi pisanie choć wcale tego nie umiem, skryte uczucia które rozkurwiają od środka czuje jak staję się dwiema osobami tą na zewnątrz i tą w środku. Chyba spełnia się moje marzenie oddać za Ciebie życie, być stałym punktem odniesienia i dać Ci szansę na normalne życie.

Jestem z siebie dumny po raz pierwszy od dawna bo to właśnie dziś stoczyłem zwycięską bitwę z jednym z moich wrogów egoizmem.

the_end dodano: 6 kwietnia 2015

Jestem z siebie dumny po raz pierwszy od dawna bo to właśnie dziś stoczyłem zwycięską bitwę z jednym z moich wrogów, egoizmem.

Możesz na mnie krzyczeć obrażać poniżać. Możesz mną gardzić nienawidzić czuć obojętność. Możesz mnie bić pluć na mnie urwać mi ręce i nogi wykastrować. Nigdy nie zrobisz mi takiej krzywdy żebym przestał się o Ciebie martwić bo ZAWSZE będę na wyciągnięcie ręki gotowy do pomocy i Ty doskonale o tym wiesz teksty the_end dodał komentarz: Możesz na mnie krzyczeć, obrażać, poniżać. Możesz mną gardzić, nienawidzić czuć obojętność. Możesz mnie bić, pluć na mnie, urwać mi ręce i nogi, wykastrować. Nigdy nie zrobisz mi takiej krzywdy, żebym przestał się o Ciebie martwić, bo ZAWSZE będę na wyciągnięcie ręki gotowy do pomocy i Ty doskonale o tym wiesz, do wpisu 29 marca 2015
Nigdy się do tego nie przyznam ale czuję że zaczynam wariować od tygodnia się nie wysypiam mało jem i zazwyczaj wtedy kiedy już głód jest nieznośny ciągle boli mnie głowa a rano nie mogę złapać oddechu. Wczoraj w domu usłyszałem coś czego nie było i chciałem do Ciebie zadzwonić ale stwierdziłem że dość masz własnych problemów i już wystarczająco dla mnie zrobiłaś. Potem pobiegłem do Ciebie i starałem się Ci pomóc jak zwykle nieudolnie bałem się za każdym razem kiedy krzyczałaś i rzucałaś się na łóżku obudziłem się o 8 i nie mogłem już zasnąć z tego stresu dopiero kiedy Cię przytuliłem zyskałem spokój bo jakby coś to się obudzę poczuję Twój niepokój. I to wszystko żeby na koniec usłyszeć że nikomu na Tobie nie zależy wiem że to nie prawda i Ty też to wiesz lecz i tak boli. Wiem co Ci zrobiłem i cholernie mi z tym ciężko ale proszę nie mów mi nigdy że nic dla mnie nie znaczysz bo gdybym miał szansę oddał bym życie za Ciebie.

the_end dodano: 29 marca 2015

Nigdy się do tego nie przyznam ale czuję że zaczynam wariować, od tygodnia się nie wysypiam, mało jem i zazwyczaj wtedy kiedy już głód jest nieznośny, ciągle boli mnie głowa a rano nie mogę złapać oddechu. Wczoraj w domu usłyszałem coś czego nie było i chciałem do Ciebie zadzwonić, ale stwierdziłem że dość masz własnych problemów i już wystarczająco dla mnie zrobiłaś. Potem pobiegłem do Ciebie i starałem się Ci pomóc jak zwykle nieudolnie, bałem się za każdym razem kiedy krzyczałaś i rzucałaś się na łóżku, obudziłem się o 8 i nie mogłem już zasnąć z tego stresu dopiero kiedy Cię przytuliłem, zyskałem spokój, bo jakby coś to się obudzę, poczuję Twój niepokój. I to wszystko żeby na koniec usłyszeć że nikomu na Tobie nie zależy, wiem że to nie prawda i Ty też to wiesz lecz i tak boli. Wiem co Ci zrobiłem i cholernie mi z tym ciężko ale proszę nie mów mi nigdy że nic dla mnie nie znaczysz, bo gdybym miał szansę oddał bym życie za Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV