głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Chciałabym już o tym zapomnieć. Zapomnieć o tobie usunąć cię zarówno z serca i głowy ale to nie jest takie proste. Mimo tego że cię nie widuję nie słyszę twojeg

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Chciałabym już o tym zapomnieć. Zapomnieć o tobie usunąć cię zarówno z serca i głowy ale to nie jest takie proste. Mimo tego że cię nie widuję nie słyszę twojego głos
Chciałabym już o tym zapomnieć.... teksty

our_new_life dodano: 6 luty 2013

Chciałabym już o tym zapomnieć. Zapomnieć o tobie, usunąć cię zarówno z serca i głowy, ale to nie jest takie proste. Mimo tego, że cię nie widuję, nie słyszę twojego głosu, nie widzę twoich oczu i nie czuję twojego dotyku jest ciężko. / i.need.you

nie mów   że chciałabyś jebnąć... teksty

our_new_life dodano: 5 luty 2013

nie mów , że chciałabyś jebnąć uczuciami o ścianę , bo próbowałam , a to gówno odbiło się i jebnęło mnie z podwójną siłą.

Są we mnie sprzeczności  których... teksty

our_new_life dodano: 5 luty 2013

Są we mnie sprzeczności, których nie potrafię zmienić i nie zmienię.

nie wiedziałam  że niszcząc nas... teksty

our_new_life dodano: 5 luty 2013

nie wiedziałam, że niszcząc nas, zniszczę też siebie.

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać, cały mój świat w Twojej osobie się streszczał. / PiH

biorę telefon w dłonie  chcę do... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

biorę telefon w dłonie, chcę do Ciebie napisac, choć sama wiem ze ran się nie rozdrapuje. / i.need.you

Właśnie w takich chwilach... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

Właśnie w takich chwilach , chwilach smutku zdajesz sobie sprawę jak bardzo brakuje Ci drugiej osoby . Osoby , którą kochasz , a która nie może być teraz przy Tobie . Dążysz do niej myślami, wołasz , aby była z Tobą , ale wiesz , że to teraz nie możliwe . A Ty musisz się z tym pogodzić , przetrwać te chwile, bo wiesz że skoro teraz jest źle to jutro będzie lepiej . Bo przecież nie można ciągle cierpieć . W końcu nadchodzi ulga w cierpieniu . Kiedyś to się skończy . Może nie teraz, nie dziś , nie jutro , ale kiedyś na pewno.

„Przestałem radzić sobie z... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

„Przestałem radzić sobie z życiem i zacząłem chlać co weekend i umierać,miałem rzucić wszystko w pizdę, u mnie nic nowego i usłyszysz to nie raz, mówią ‘widzę jak upadasz’, odpowiadam ‘to nie ja!"

Najtrudniej jest zobaczyć siebie z... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

Najtrudniej jest zobaczyć siebie z drugiej strony.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć.Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy,bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię,bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne,jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

MY BOY:   Zjawiskowo piękna twarz... teksty

our_new_life dodano: 3 luty 2013

MY BOY: ,,Zjawiskowo piękna twarz, śliczne zdrowe bujne włosy malutkie słodkie usta, szczupła zgrabna wszystko na tobie dobrze leży jak patrzę na twoje nogi (zwłaszcza uda) albo sobie o nich pomyśle to robi mi się przyjemnie... *.* miękka gładka cera zawsze pięknie pomalowane paznokcie śliczne oczy o głębokim spojrzeniu aż chce się uwierzyć ze jesteś niewinna kochana słodka, każdy facet chce się tobą zaopiekować po jednym spojrzeniu uwodzisz jednego za drugim i bedziesz mi tu gadać jakieś pierdoły. Jak ty możesz mieć kompleksy? Kurde no widziałem cię rano bez niczego na twarzy i co, całowałem twoje stopy i co, ja pierdole robię to z największa przyjemnością uwielbiam na ciebie patrzeć."

Powiedz mi  ile razy błagałaś o... teksty

our_new_life dodano: 2 luty 2013

Powiedz mi, ile razy błagałaś o przebaczenie, dobrze wiedząc że nic złego nie zrobiłaś? Ile razy płakałaś w samotności wiedząc że to nie pomoże? Ile razy coś w sobie zmieniałaś, tylko po to by być dla niego idealną? Przecież Twoją definicją miłości nie jest cierpienie. Nie poświęcaj się dla kogoś kto ma Cię w dupie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV