głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life W głowie szumi a na włosach zapach papierosów. I znów próbuję zapomnieć. Chcę żeby nasze emocje nie były udawane. Żebyśmy mogli zrobić z nich wspaniały album i

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
W głowie szumi a na włosach zapach papierosów. I znów próbuję zapomnieć.
W głowie szumi  a na włosach zapach... teksty

our_new_life dodano: 26 marca 2013

W głowie szumi, a na włosach zapach papierosów. I znów próbuję zapomnieć.

Chcę  żeby nasze emocje nie były... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2013

Chcę, żeby nasze emocje nie były udawane. Żebyśmy mogli zrobić z nich wspaniały album i oglądać go na starość. Żebyś na śniadanie podawał mi kubek kakao z parującą miłością. Żebyś otulał mnie swoimi ramionami, ciepłymi i bezpiecznymi. Żebyś był ze mną. Zawsze.

  Jesteś zakochany?   Zakochany to... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2013

- Jesteś zakochany? - Zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. Teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem. Czy Ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham? - Co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości? - Zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę Ci ją na biurku.

Najlepiej: bo jesteś seksowną... teksty

our_new_life dodano: 27 luty 2013

Najlepiej: bo jesteś seksowną kobietą, która mnie kręci, w której jestem zakochany po uszy, której ufam, która mnie rozumie, a jak czegoś nie rozumie pyta się i stara się zrozumieć, która stara mi się pomóc bardziej chociaż nie wie jakie mam w niej oparcie, i której powierzam moje serduszko.

Często wracam pamięcią do tych... teksty

our_new_life dodano: 11 luty 2013

Często wracam pamięcią do tych wszystkich dni, kiedy bez zastanowienia mogłam nazwać Cię moim, a słysząc Twoje imię momentalnie miałam na twarzy uśmiech i czułam przyjemne uczucie ciepła rozpraszające się po moim sercu. Doskonale wiem, jak bardzo mi Ciebie brakowało, gdy akurat nie mogłeś tego cholernie zimnego wieczoru spędzić ze mną, by mnie ogrzać, a jedynie kazałeś cieplej się ubrać, bym Ci się nie rozchorowała. Kolor Twoich tęczówek był najpiękniejszą barwą, jaką kiedykolwiek widziałam. Nie muszę mówić o uśmiechu, który był w stanie odrzucić moje wszystkie troski, był tak radosny i piękny. Czy, czy spoglądając późną nocą przez szybę w niebo, pojawiam się w Twoich myślach? Nie mów, chyba nie chcę wiedzieć. Wiedzieć o tym, że kompletnie ani raz nie zagościłam w Twoich wieczornych przemyśleniach, nie poczułeś, że czegoś Ci brak, że może właśnie mnie nie ma, a być powinnam. Boże, Ty nie żałujesz, nie tęsknisz, nie zamiera Ci serce, nie wspominasz mnie, Ty po prostu mnie nie pamiętasz.
Autor cytatu: dzekson

Chciałabym już o tym zapomnieć.... teksty

our_new_life dodano: 6 luty 2013

Chciałabym już o tym zapomnieć. Zapomnieć o tobie, usunąć cię zarówno z serca i głowy, ale to nie jest takie proste. Mimo tego, że cię nie widuję, nie słyszę twojego głosu, nie widzę twoich oczu i nie czuję twojego dotyku jest ciężko. / i.need.you

nie mów   że chciałabyś jebnąć... teksty

our_new_life dodano: 5 luty 2013

nie mów , że chciałabyś jebnąć uczuciami o ścianę , bo próbowałam , a to gówno odbiło się i jebnęło mnie z podwójną siłą.

Są we mnie sprzeczności  których... teksty

our_new_life dodano: 5 luty 2013

Są we mnie sprzeczności, których nie potrafię zmienić i nie zmienię.

nie wiedziałam  że niszcząc nas... teksty

our_new_life dodano: 5 luty 2013

nie wiedziałam, że niszcząc nas, zniszczę też siebie.

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać, cały mój świat w Twojej osobie się streszczał. / PiH

biorę telefon w dłonie  chcę do... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

biorę telefon w dłonie, chcę do Ciebie napisac, choć sama wiem ze ran się nie rozdrapuje. / i.need.you

Właśnie w takich chwilach... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

Właśnie w takich chwilach , chwilach smutku zdajesz sobie sprawę jak bardzo brakuje Ci drugiej osoby . Osoby , którą kochasz , a która nie może być teraz przy Tobie . Dążysz do niej myślami, wołasz , aby była z Tobą , ale wiesz , że to teraz nie możliwe . A Ty musisz się z tym pogodzić , przetrwać te chwile, bo wiesz że skoro teraz jest źle to jutro będzie lepiej . Bo przecież nie można ciągle cierpieć . W końcu nadchodzi ulga w cierpieniu . Kiedyś to się skończy . Może nie teraz, nie dziś , nie jutro , ale kiedyś na pewno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV