głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Najlepiej: bo jesteś seksowną kobietą która mnie kręci w której jestem zakochany po uszy której ufam która mnie rozumie a jak czegoś nie rozumie pyta się i star

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Najlepiej: bo jesteś seksowną kobietą która mnie kręci w której jestem zakochany po uszy której ufam która mnie rozumie a jak czegoś nie rozumie pyta się i stara się
Najlepiej: bo jesteś seksowną... teksty

our_new_life dodano: 27 luty 2013

Najlepiej: bo jesteś seksowną kobietą, która mnie kręci, w której jestem zakochany po uszy, której ufam, która mnie rozumie, a jak czegoś nie rozumie pyta się i stara się zrozumieć, która stara mi się pomóc bardziej chociaż nie wie jakie mam w niej oparcie, i której powierzam moje serduszko.

Często wracam pamięcią do tych... teksty

our_new_life dodano: 11 luty 2013

Często wracam pamięcią do tych wszystkich dni, kiedy bez zastanowienia mogłam nazwać Cię moim, a słysząc Twoje imię momentalnie miałam na twarzy uśmiech i czułam przyjemne uczucie ciepła rozpraszające się po moim sercu. Doskonale wiem, jak bardzo mi Ciebie brakowało, gdy akurat nie mogłeś tego cholernie zimnego wieczoru spędzić ze mną, by mnie ogrzać, a jedynie kazałeś cieplej się ubrać, bym Ci się nie rozchorowała. Kolor Twoich tęczówek był najpiękniejszą barwą, jaką kiedykolwiek widziałam. Nie muszę mówić o uśmiechu, który był w stanie odrzucić moje wszystkie troski, był tak radosny i piękny. Czy, czy spoglądając późną nocą przez szybę w niebo, pojawiam się w Twoich myślach? Nie mów, chyba nie chcę wiedzieć. Wiedzieć o tym, że kompletnie ani raz nie zagościłam w Twoich wieczornych przemyśleniach, nie poczułeś, że czegoś Ci brak, że może właśnie mnie nie ma, a być powinnam. Boże, Ty nie żałujesz, nie tęsknisz, nie zamiera Ci serce, nie wspominasz mnie, Ty po prostu mnie nie pamiętasz.
Autor cytatu: dzekson

Chciałabym już o tym zapomnieć.... teksty

our_new_life dodano: 6 luty 2013

Chciałabym już o tym zapomnieć. Zapomnieć o tobie, usunąć cię zarówno z serca i głowy, ale to nie jest takie proste. Mimo tego, że cię nie widuję, nie słyszę twojego głosu, nie widzę twoich oczu i nie czuję twojego dotyku jest ciężko. / i.need.you

nie mów   że chciałabyś jebnąć... teksty

our_new_life dodano: 5 luty 2013

nie mów , że chciałabyś jebnąć uczuciami o ścianę , bo próbowałam , a to gówno odbiło się i jebnęło mnie z podwójną siłą.

Są we mnie sprzeczności  których... teksty

our_new_life dodano: 5 luty 2013

Są we mnie sprzeczności, których nie potrafię zmienić i nie zmienię.

nie wiedziałam  że niszcząc nas... teksty

our_new_life dodano: 5 luty 2013

nie wiedziałam, że niszcząc nas, zniszczę też siebie.

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać, cały mój świat w Twojej osobie się streszczał. / PiH

biorę telefon w dłonie  chcę do... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

biorę telefon w dłonie, chcę do Ciebie napisac, choć sama wiem ze ran się nie rozdrapuje. / i.need.you

Właśnie w takich chwilach... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

Właśnie w takich chwilach , chwilach smutku zdajesz sobie sprawę jak bardzo brakuje Ci drugiej osoby . Osoby , którą kochasz , a która nie może być teraz przy Tobie . Dążysz do niej myślami, wołasz , aby była z Tobą , ale wiesz , że to teraz nie możliwe . A Ty musisz się z tym pogodzić , przetrwać te chwile, bo wiesz że skoro teraz jest źle to jutro będzie lepiej . Bo przecież nie można ciągle cierpieć . W końcu nadchodzi ulga w cierpieniu . Kiedyś to się skończy . Może nie teraz, nie dziś , nie jutro , ale kiedyś na pewno.

„Przestałem radzić sobie z... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

„Przestałem radzić sobie z życiem i zacząłem chlać co weekend i umierać,miałem rzucić wszystko w pizdę, u mnie nic nowego i usłyszysz to nie raz, mówią ‘widzę jak upadasz’, odpowiadam ‘to nie ja!"

Najtrudniej jest zobaczyć siebie z... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

Najtrudniej jest zobaczyć siebie z drugiej strony.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

our_new_life dodano: 4 luty 2013

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć.Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy,bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię,bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne,jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV