głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Musze pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem. Kolejny samotny ra

oliiska

oliiska.moblo.pl
Musze pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.
Musze pogodzić się z tym  że są... teksty

oliiska dodano: 23 lipca 2016

Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

Kolejny samotny ranek. Tęsknię.... teksty

oliiska dodano: 23 lipca 2016

Kolejny samotny ranek. Tęsknię. Cholera. Nie zadzwonił. Żadnego maila w skrzynce. Zero znaku życia. Zagryzam zęby i też się nie odzywam.

I trudno mi się przyznać  że to... teksty

oliiska dodano: 23 lipca 2016

I trudno mi się przyznać, że to wszystko nagle traci sens, gdy Ciebie nie ma.

Tak to już jest z odległością:... teksty

oliiska dodano: 23 lipca 2016

Tak to już jest z odległością: albo sprawia, że oddalasz się od kogoś, albo uświadamia ci, jak bardzo go potrzebujesz.

A jednak trzeba mi Twoich słów i... teksty

oliiska dodano: 22 lipca 2016

A jednak trzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej.

Wierzę jednak  że jeśli ludzie... teksty

oliiska dodano: 21 lipca 2016

Wierzę jednak, że jeśli ludzie naprawdę chcą być razem, nie zepsują sobie życia głupotami.

Tak mi się śnisz. Pośrodku... teksty

oliiska dodano: 21 lipca 2016

Tak mi się śnisz. Pośrodku łóżka. Przymierzam Twoje policzki. Jest mi w nich wygodnie. Ustami Cię rozpalam. Tak mi się śnisz. Na ramieniu i na brzegach. Każdego morza. Przecież ciągle mi Ciebie za mało. Jesteś blisko we śnie. Po stronie poduszki i pod powiekami. Kiedy wyobrażam sobie kolejny dzień i Twój dotyk. Tak mi się śnisz. Tak bardzo mocno. Przyciskam do siebie kołdrę. I Ciebie do siebie też przyciskam. I obok ust Twoich zostaję.

Zawsze będzie coś  czego nie... teksty

oliiska dodano: 21 lipca 2016

Zawsze będzie coś, czego nie zrobiliśmy, jakaś zła decyzja, przegapiona chwila. Nie cofniesz czasu. Ale masz do dyspozycji cały ten czas, który jest teraz. Tę chwilę, ten dzień. Jeśli spędzisz go na myśleniu o tym, czego nie zrobiłeś wczoraj, też go stracisz. A przecież masz nad nim władzę. Jest cały twój[L.Fabisińska]

 I pamiętaj Mała  nigdy się nie... teksty

oliiska dodano: 21 lipca 2016

"I pamiętaj Mała, nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich."

 Nie wiem  czy wiemy dużo  czy mało... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

"Nie wiem, czy wiemy dużo, czy mało, ale wiem, że cuda się zdarzają i piękna miłość, i przyjaźń również, trzeba tylko chcieć o nią powalczyć, bo życie od czasu do czasu siada naprzeciwko, spogląda w oczy i mówi: “sprawdzam”."

 W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

"W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia. To byłoby coś z czym nigdy byśmy się nie pogodzili. Niemy krzyk naszych marzeń o szczęściu które było tak blisko."

 To  co minęło  powraca. Wchodzi... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

"To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV