głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska „Mężczyzna który jest ci przeznaczonym przyjdzie do ciebie bez żadnej magii. ... Przyjdzie i zostanie choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki któr

oliiska

oliiska.moblo.pl
„Mężczyzna który jest ci przeznaczonym przyjdzie do ciebie bez żadnej magii. ... Przyjdzie i zostanie choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki którego
„Mężczyzna  który jest ci... teksty

oliiska dodano: 13 sierpnia 2016

„Mężczyzna, który jest ci przeznaczonym, przyjdzie do ciebie bez żadnej magii. (...) Przyjdzie i zostanie, choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki, którego musisz siłą przywoływać, z pewnością nie jest tym twoim. Więc przyzywanie go nie przyniesie ci szczęścia, jeno ból.”

 Nie obiecuję Ci być bezbłędna... teksty

oliiska dodano: 10 sierpnia 2016

"Nie obiecuję Ci być bezbłędna, najlepsza czy idealna. Ale obiecuję być zawsze, kiedy mnie potrzebujesz."

Trzeba było od razu zostać jakąś... teksty

oliiska dodano: 10 sierpnia 2016

Trzeba było od razu zostać jakąś wyrachowaną, zimną lub próżną suką. A nie bawić się w jakieś tam zakochiwanie, pokazywanie swoich słabości, prawdziwego ja czy otwieranie swojego pokiereszowanego i szczelnie zamkniętego serca.

Popatrzyłam na Ciebie i poczułam... teksty

oliiska dodano: 10 sierpnia 2016

Popatrzyłam na Ciebie i poczułam tę magiczną iskrę. Już wtedy wiedziałam, że żyłam tylko po to żeby Cię spotkać. I że od tej pory chcę spotykać Cię każdego dnia.

Ślubuję pomagać Ci  kochać życie... teksty

oliiska dodano: 10 sierpnia 2016

Ślubuję pomagać Ci, kochać życie, tulić Cię z czułością i mieć cierpliwość, której potrzeba w miłości. Mówić, gdy słowa są potrzebne i milczeć wspólnie, gdy nie są. Zgadzać się na niezgodę, na tort czekoladowy i grzać się ciepłem Twojego serca, które zawsze będzie mi domem. Ślubuję kochać Cię namiętnie pod każdą postacią, teraz i na zawsze ślubuję i nigdy nie zapomnieć, że jest to miłość mojego życia i zawsze czuć w najgłębszych zakamarkach duszy.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

oliiska dodano: 5 sierpnia 2016

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów

“Nie rozmyślaj za dużo. Wstań... teksty

oliiska dodano: 27 lipca 2016

“Nie rozmyślaj za dużo. Wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. Rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj za dużo. To Cię niszczy.”

 Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

oliiska dodano: 27 lipca 2016

"Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie."

 Nie myśl o kilometrach przed sobą... teksty

oliiska dodano: 27 lipca 2016

"Nie myśl o kilometrach przed sobą, nie myśl o tych, które są za Tobą. Myśl o tym co robisz teraz, zatrać się w trwającej chwili. I zawsze pamiętaj aby myśleć pozytywnie, myśląc pozytywnie przyciągasz pozytywne zdarzenia."

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

oliiska dodano: 27 lipca 2016

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie, o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat najmniej się spodziewasz.

Musze pogodzić się z tym  że są... teksty

oliiska dodano: 23 lipca 2016

Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

Kolejny samotny ranek. Tęsknię.... teksty

oliiska dodano: 23 lipca 2016

Kolejny samotny ranek. Tęsknię. Cholera. Nie zadzwonił. Żadnego maila w skrzynce. Zero znaku życia. Zagryzam zęby i też się nie odzywam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV