głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Nie wiem czy wiemy dużo czy mało ale wiem że cuda się zdarzają i piękna miłość i przyjaźń również trzeba tylko chcieć o nią powalczyć bo życie od czasu do czas

oliiska

oliiska.moblo.pl
Nie wiem czy wiemy dużo czy mało ale wiem że cuda się zdarzają i piękna miłość i przyjaźń również trzeba tylko chcieć o nią powalczyć bo życie od czasu do czasu s
 Nie wiem  czy wiemy dużo  czy mało... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

"Nie wiem, czy wiemy dużo, czy mało, ale wiem, że cuda się zdarzają i piękna miłość, i przyjaźń również, trzeba tylko chcieć o nią powalczyć, bo życie od czasu do czasu siada naprzeciwko, spogląda w oczy i mówi: “sprawdzam”."

 W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

"W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia. To byłoby coś z czym nigdy byśmy się nie pogodzili. Niemy krzyk naszych marzeń o szczęściu które było tak blisko."

 To  co minęło  powraca. Wchodzi... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

"To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą. ”

 Tęsknię do Ciebie. Za bardzo... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

"Tęsknię do Ciebie. Za bardzo tęsknię. Za często tęsknię. Umieram od środka. Wypalam się. Odliczam dni do spotkania. Chcę Cię zobaczyć. Boję się, że Cię zobaczę . Będziesz za daleko. Będziesz za blisko. Jestem bez Ciebie niczym."

Poddaję się  kurwa  jestem... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

Poddaję się, kurwa, jestem upośledzona emocjonalnie i nie nadaję się do kochania najwyraźniej, gdzieś po drodze popełniam błąd, którego nikt przy zdrowych zmysłach nie może mi wybaczyć.

Mówię do siebie: NIE MYŚL!   Jest... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

Mówię do siebie: NIE MYŚL! Jest tyle kobiet, które nie myślą i jakoś im idzie.

Jeśli naprawdę ci na kimś zależy... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, pozostawisz mu swobodę działania, choćby to działanie było nie po twojej myśli. Jeśli naprawdę kogoś kochasz, pozwolisz, by złamał ci serce.

„Kiedy jesteś blisko  mija mi... teksty

oliiska dodano: 19 lipca 2016

„Kiedy jesteś blisko, mija mi złość na ten świat i nie mam już ochoty go rozszarpać, myślę tylko o tym jednym ciepłym miejscu, najważniejszym na świecie, w którym zaczyna się nasz dotyk.”

Życie zaskakuje. Posiada różne... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

Życie zaskakuje. Posiada różne wymiary. Różne drzwi i różne okna. Czasem jedno słowo może zmienić cały świat. Jedno „kocham”, jedno „nienawidzę”, jeden motyl i jedno „spierdalaj”. Wszystko ma moc. Pytanie tylko – jak i kiedy?

Jeśli czujesz  że Twój statek... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

Jeśli czujesz, że Twój statek tonie, to wyrzuć rzeczy którymi został przeciążony. Pozwól odejść ludziom, którzy Cię przytłaczają a otocz się tymi, którzy potrafią wydobyć to, co w Tobie najlepsze.

 Posiadanie miliona znajomych nie... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

"Posiadanie miliona znajomych nie jest cudem. Cudem jest mieć kogoś, kto stanie obok Ciebie gdy milion innych będzie przeciwko Tobie."

 Ty i tak pojawisz się znienacka.... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

"Ty i tak pojawisz się znienacka. Namieszasz, namącisz, a potem znowu znikniesz bez pożegnania i znowu wszystko straci sens."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV