głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Tęsknię do Ciebie. Za bardzo tęsknię. Za często tęsknię. Umieram od środka. Wypalam się. Odliczam dni do spotkania. Chcę Cię zobaczyć. Boję się że Cię zobaczę

oliiska

oliiska.moblo.pl
Tęsknię do Ciebie. Za bardzo tęsknię. Za często tęsknię. Umieram od środka. Wypalam się. Odliczam dni do spotkania. Chcę Cię zobaczyć. Boję się że Cię zobaczę . Będzi
 Tęsknię do Ciebie. Za bardzo... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

"Tęsknię do Ciebie. Za bardzo tęsknię. Za często tęsknię. Umieram od środka. Wypalam się. Odliczam dni do spotkania. Chcę Cię zobaczyć. Boję się, że Cię zobaczę . Będziesz za daleko. Będziesz za blisko. Jestem bez Ciebie niczym."

Poddaję się  kurwa  jestem... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

Poddaję się, kurwa, jestem upośledzona emocjonalnie i nie nadaję się do kochania najwyraźniej, gdzieś po drodze popełniam błąd, którego nikt przy zdrowych zmysłach nie może mi wybaczyć.

Mówię do siebie: NIE MYŚL!   Jest... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

Mówię do siebie: NIE MYŚL! Jest tyle kobiet, które nie myślą i jakoś im idzie.

Jeśli naprawdę ci na kimś zależy... teksty

oliiska dodano: 20 lipca 2016

Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, pozostawisz mu swobodę działania, choćby to działanie było nie po twojej myśli. Jeśli naprawdę kogoś kochasz, pozwolisz, by złamał ci serce.

„Kiedy jesteś blisko  mija mi... teksty

oliiska dodano: 19 lipca 2016

„Kiedy jesteś blisko, mija mi złość na ten świat i nie mam już ochoty go rozszarpać, myślę tylko o tym jednym ciepłym miejscu, najważniejszym na świecie, w którym zaczyna się nasz dotyk.”

Życie zaskakuje. Posiada różne... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

Życie zaskakuje. Posiada różne wymiary. Różne drzwi i różne okna. Czasem jedno słowo może zmienić cały świat. Jedno „kocham”, jedno „nienawidzę”, jeden motyl i jedno „spierdalaj”. Wszystko ma moc. Pytanie tylko – jak i kiedy?

Jeśli czujesz  że Twój statek... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

Jeśli czujesz, że Twój statek tonie, to wyrzuć rzeczy którymi został przeciążony. Pozwól odejść ludziom, którzy Cię przytłaczają a otocz się tymi, którzy potrafią wydobyć to, co w Tobie najlepsze.

 Posiadanie miliona znajomych nie... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

"Posiadanie miliona znajomych nie jest cudem. Cudem jest mieć kogoś, kto stanie obok Ciebie gdy milion innych będzie przeciwko Tobie."

 Ty i tak pojawisz się znienacka.... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

"Ty i tak pojawisz się znienacka. Namieszasz, namącisz, a potem znowu znikniesz bez pożegnania i znowu wszystko straci sens."

Ty zasługujesz na dużo więcej   na... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

Ty zasługujesz na dużo więcej - na kogoś, kto będzie Cię kochał w każdej sekundzie Twojego życia, kto będzie myślał o Tobie nieustannie, zastanawiając się, co w tej chwili robisz, gdzie jesteś, z kim jesteś i czy czujesz się dobrze. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci spełniać marzenia i kto ochroni Cię przed tym, czego się obawiasz. Powinnaś mieć u swego boku kogoś, kto będzie traktował Cię z szacunkiem i kochał w Tobie wszystko, a zwłaszcza Twoje wady. Zasługujesz na życie z kimś, kto sprawi, że poczujesz się szczęśliwa, tak szczęśliwa, że wyrosną Ci skrzydła.

 Nie przeraża mnie odległość... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

"Nie przeraża mnie odległość między nami. Przeraża mnie twoja bliskość z kimś, kto nie jest mną. "

Dzisiaj jestem szczęśliwa.  A o... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

Dzisiaj jestem szczęśliwa. A o jutro będę się martwiła jutro.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV