głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Jak myślisz co się z Tobą dzieje? Za mocno wszystko odczuwam. To się dzieje.” Jonathan Safran Foer Zadzwoń do mnie i wyszeptaj choć kilka słów niech tylko usły

oliiska

oliiska.moblo.pl
Jak myślisz co się z Tobą dzieje? Za mocno wszystko odczuwam. To się dzieje.” Jonathan Safran Foer
  Jak myślisz  co się z Tobą... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

- Jak myślisz, co się z Tobą dzieje? - Za mocno wszystko odczuwam. To się dzieje.” ~ Jonathan Safran Foer

 Zadzwoń do mnie i wyszeptaj choć... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

"Zadzwoń do mnie i wyszeptaj choć kilka słów, niech tylko usłyszę twój głos, żeby świat mi się znów uspokoił."

 Z tęsknoty można przestać jeść.... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

"Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można."

Nie chcę nikogo oprócz Ciebie  nic... teksty

oliiska dodano: 18 lipca 2016

Nie chcę nikogo oprócz Ciebie, nic więcej oprócz Twojego 'kocham Cię' skierowane w moją stronę, gdy patrzysz w moje oczy..

z każdym kolejnym słowem  kolejnym... teksty

oliiska dodano: 5 lipca 2016

z każdym kolejnym słowem, kolejnym dotykiem jest mi bliżej i mocniej do Ciebie. gdy tuląc w ramionach całujesz mnie w czoło jak dziecko bez błędów i grzechów wiem, że kolejne chcę popełniać z Tobą. gdy dotyki ust zostawiasz na powiekach, znikają mi złe obrazy i budzić się bez Ciebie już nie chcę. niemożliwego pragnę, by chwile w wieczność, która nie istnieje, zamienić. przecież pomimo blizn na sercu człowiek oswaja się najbardziej.

 Nie zamartwiaj się czymś na co nie... teksty

oliiska dodano: 5 lipca 2016

"Nie zamartwiaj się czymś na co nie masz wpływu. Uwierz, że wszystko się dobrze ułoży, nie blokuj swojej energii negatywnymi emocjami, miej oczy szeroko otwarte, nie bój się zaryzykować, ciesz się życiem"

 Już tyle razy byłam... teksty

oliiska dodano: 5 lipca 2016

"Już tyle razy byłam wykorzystywana. Już tyle razy otwierałam się na drugiego człowieka, a on po prostu napluł wprost do serca i zniknął. Już tyle razy zaczynałam ufać, by po chwili poczuć kolejny nóż wbity prosto w plecy. Więc nie dziw się teraz, gdy podchodzę do wszystkiego z rezerwą. Gdy ciężko mi uwierzyć w Twoje słowa. Gdy wszędzie czuję spisek i próbę zrobienia ze mnie głupiutkiej dziewczynki. Zbyt często lądowałam na samym dnie przez ludzi takich jak Ty, zbyt wiele łez wylałam w poduszkę z powodu chłopców takich jak Ty. Chcesz mnie? Chcesz mojego zaangażowania? Mojego zaufania? Zawalcz. Pokaż mi, że warto, że tym razem ktoś naprawdę chce się mną zaopiekować. Udowodnij, że Twoje intencje są czyste i nie chodzi tylko o zaciągnięcie mnie do łóżka. A jeśli nie, to po prostu zniknij. Odejdź, w moim życiu jest już zbyt wiele cierpienia."

 Serce ma swoje powody  o których... teksty

oliiska dodano: 5 lipca 2016

"Serce ma swoje powody, o których rozum nie ma pojęcia."

Nie musisz być doskonała. Nie... teksty

oliiska dodano: 5 lipca 2016

Nie musisz być doskonała. Nie musisz udowadniać całemu światu, że jesteś najlepsza, bo świat i tak będzie cię wciąż lubił. Nie za to co robisz i nie za to, że jesteś bezbłędna, tylko za to, że jesteś. Po prostu jesteś. Jesteś fajną osobą ze wszystkim potencjalnymi usterkami, pomyłkami i obciachem. Bo każdy może się pomylić albo popełnić błąd. Oczywiście to nie ma być pochwała lekkomyślności, beztroski ani lenistwa. Mam na myśli sytuacje, kiedy człowiek stara się zrobić coś dobrze, ale mu nie wychodzi. Ma dobre intencje i uczciwie pracuje, ale z jakiegoś powodu popełnia błąd. I trudno. Każdy może się pomylić, bo po prostu każdy jest tylko człowiekiem. I już.

 Opłakuję coś  czego nigdy nie... teksty

oliiska dodano: 5 lipca 2016

"Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań."

 W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

oliiska dodano: 5 lipca 2016

"W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki."

 Niby nic się między nimi nie... teksty

oliiska dodano: 5 lipca 2016

"Niby nic się między nimi nie wydarzyło, ale było między nimi wszystko."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV