głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Chciałabym tylko zobaczyć że jesteś obok kiedy się rano obudzę a wieczorem opowiedzieć Ci wszystko co się stało w ciągu dnia popatrzeć Ci w oczy i przytulić się

oliiska

oliiska.moblo.pl
Chciałabym tylko zobaczyć że jesteś obok kiedy się rano obudzę a wieczorem opowiedzieć Ci wszystko co się stało w ciągu dnia popatrzeć Ci w oczy i przytulić się
Chciałabym tylko zobaczyć  że... teksty

oliiska dodano: 31 sierpnia 2016

Chciałabym tylko zobaczyć, że jesteś obok, kiedy się rano obudzę, a wieczorem opowiedzieć Ci wszystko, co się stało w ciągu dnia, popatrzeć Ci w oczy i przytulić się do Ciebie.

Zdałem sobie sprawę  że myślę o... teksty

oliiska dodano: 31 sierpnia 2016

Zdałem sobie sprawę, że myślę o Tobie, i zacząłem się zastanawiać, jak długo byłaś w moich myślach. Wtedy dotarło do mnie: Odkąd Cię poznałem, nigdy ich nie opuściłaś.

Najlepsi ludzie to Ci  którzy... teksty

oliiska dodano: 29 sierpnia 2016

Najlepsi ludzie to Ci, którzy wkraczają w Twoje życie i sprawiają, że widzisz słońce tam, gdzie wcześniej były chmury. Ludzie, którzy wierzą w Ciebie tak bardzo, że sam zaczynasz w siebie wierzyć. Ludzie, którzy kochają Cię za to, że po prostu jesteś sobą.

Tulę cię dziś ostrożnie  bo masz... teksty

oliiska dodano: 29 sierpnia 2016

Tulę cię dziś ostrożnie, bo masz zły dzień i jesteś ze szkła kruchego, tulę tak delikatnie, że nie wiesz, czy to wciąż jeszcze mój oddech, czy może już moje dłonie, zgadnij.

Jedyne czego bym teraz chciała to... teksty

oliiska dodano: 29 sierpnia 2016

Jedyne czego bym teraz chciała to leżeć z Tobą gdzieś nad jeziorem, pić wino z butelki i oglądać gwiazdy. Ale Ciebie, takiego z którym chciałabym tam być, już nie ma. Nie ma dawnej mnie. I na niebie nawet nie widać gwiazd.

Chciałbym Cię mieć w domu na... teksty

oliiska dodano: 23 sierpnia 2016

Chciałbym Cię mieć w domu na jesień.I słuchać jak patrzysz w sufit, myśląc nad tym, że pięknie jest. I zamykać Twoje oczy swoimi ustami. I usypiać Cię swoim oddechem. I uciec z Tobą gdzieś.I żyć.

Nigdy nie żałuj żadnego dnia... teksty

oliiska dodano: 20 sierpnia 2016

Nigdy nie żałuj żadnego dnia swojego życia. Dobre dni dają szczęście, złe dni dodają siły, smutne nas czegoś uczą, a najlepsze dni dają wspomnienia.

I pamiętaj  że jesteś piękna. Bo... teksty

oliiska dodano: 20 sierpnia 2016

I pamiętaj, że jesteś piękna. Bo masz w sobie tę wyjątkowość, talent i serce. I mimo że czasem rozsypujesz się na drobne kawałki, to i tak jesteś piękna. Bo każda łza jest oznaką wrażliwości, emocji. Nieważne, że czasem krzyczysz do lustra, tupiesz nogą, gryziesz dolną wargę do krwi. Nieważne, że posolisz herbatę przez pomyłkę. Niedoskonałość sprawia, że kocha się jeszcze bardziej i pomimo.

Chcę go. Jego humory  wady  złe dni... teksty

oliiska dodano: 15 sierpnia 2016

Chcę go. Jego humory, wady, złe dni, problemy, jego wszystko. Po prostu chcę go.

Chcę Twoich dłoni na sobie teksty

oliiska dodano: 15 sierpnia 2016

Chcę Twoich dłoni na sobie

Wybacze Ci wszystko  za każdym razem... teksty

oliiska dodano: 15 sierpnia 2016

Wybacze Ci wszystko, za każdym razem kiedy będę przez Ciebie cierpieć i tak wrócę, bo kocham, nigdy tak nie kochałam.

 Wiesz  że ja zawsze tęskniłam za... teksty

oliiska dodano: 14 sierpnia 2016

"Wiesz, że ja zawsze tęskniłam za Tobą już troszeczkę, nawet gdy byłeś blisko mnie. Tęskniłam już tak sobie trochę na zapas. Żeby później tęsknić mniej, gdy już pójdziesz do domu. I tak nie pomagało."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV