głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Najlepsi ludzie to Ci którzy wkraczają w Twoje życie i sprawiają że widzisz słońce tam gdzie wcześniej były chmury. Ludzie którzy wierzą w Ciebie tak bardzo że

oliiska

oliiska.moblo.pl
Najlepsi ludzie to Ci którzy wkraczają w Twoje życie i sprawiają że widzisz słońce tam gdzie wcześniej były chmury. Ludzie którzy wierzą w Ciebie tak bardzo że sa
Najlepsi ludzie to Ci  którzy... teksty

oliiska dodano: 29 sierpnia 2016

Najlepsi ludzie to Ci, którzy wkraczają w Twoje życie i sprawiają, że widzisz słońce tam, gdzie wcześniej były chmury. Ludzie, którzy wierzą w Ciebie tak bardzo, że sam zaczynasz w siebie wierzyć. Ludzie, którzy kochają Cię za to, że po prostu jesteś sobą.

Tulę cię dziś ostrożnie  bo masz... teksty

oliiska dodano: 29 sierpnia 2016

Tulę cię dziś ostrożnie, bo masz zły dzień i jesteś ze szkła kruchego, tulę tak delikatnie, że nie wiesz, czy to wciąż jeszcze mój oddech, czy może już moje dłonie, zgadnij.

Jedyne czego bym teraz chciała to... teksty

oliiska dodano: 29 sierpnia 2016

Jedyne czego bym teraz chciała to leżeć z Tobą gdzieś nad jeziorem, pić wino z butelki i oglądać gwiazdy. Ale Ciebie, takiego z którym chciałabym tam być, już nie ma. Nie ma dawnej mnie. I na niebie nawet nie widać gwiazd.

Chciałbym Cię mieć w domu na... teksty

oliiska dodano: 23 sierpnia 2016

Chciałbym Cię mieć w domu na jesień.I słuchać jak patrzysz w sufit, myśląc nad tym, że pięknie jest. I zamykać Twoje oczy swoimi ustami. I usypiać Cię swoim oddechem. I uciec z Tobą gdzieś.I żyć.

Nigdy nie żałuj żadnego dnia... teksty

oliiska dodano: 20 sierpnia 2016

Nigdy nie żałuj żadnego dnia swojego życia. Dobre dni dają szczęście, złe dni dodają siły, smutne nas czegoś uczą, a najlepsze dni dają wspomnienia.

I pamiętaj  że jesteś piękna. Bo... teksty

oliiska dodano: 20 sierpnia 2016

I pamiętaj, że jesteś piękna. Bo masz w sobie tę wyjątkowość, talent i serce. I mimo że czasem rozsypujesz się na drobne kawałki, to i tak jesteś piękna. Bo każda łza jest oznaką wrażliwości, emocji. Nieważne, że czasem krzyczysz do lustra, tupiesz nogą, gryziesz dolną wargę do krwi. Nieważne, że posolisz herbatę przez pomyłkę. Niedoskonałość sprawia, że kocha się jeszcze bardziej i pomimo.

Chcę go. Jego humory  wady  złe dni... teksty

oliiska dodano: 15 sierpnia 2016

Chcę go. Jego humory, wady, złe dni, problemy, jego wszystko. Po prostu chcę go.

Chcę Twoich dłoni na sobie teksty

oliiska dodano: 15 sierpnia 2016

Chcę Twoich dłoni na sobie

Wybacze Ci wszystko  za każdym razem... teksty

oliiska dodano: 15 sierpnia 2016

Wybacze Ci wszystko, za każdym razem kiedy będę przez Ciebie cierpieć i tak wrócę, bo kocham, nigdy tak nie kochałam.

 Wiesz  że ja zawsze tęskniłam za... teksty

oliiska dodano: 14 sierpnia 2016

"Wiesz, że ja zawsze tęskniłam za Tobą już troszeczkę, nawet gdy byłeś blisko mnie. Tęskniłam już tak sobie trochę na zapas. Żeby później tęsknić mniej, gdy już pójdziesz do domu. I tak nie pomagało."

 Kiedyś i w Twoim życiu pojawi się... teksty

oliiska dodano: 14 sierpnia 2016

"Kiedyś i w Twoim życiu pojawi się osoba, która nic od Ciebie nie będzie wymagać, wręcz przeciwnie, pragnąć będzie dać Ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż Ty możesz dać jej. Będzie chciała Cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, chronić, nie będzie Cię zmieniać, bo będzie cenić Cię za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu będzie chcieć coś Tobie dać, tak po prostu z Tobą być, rozmawiać, rozumieć, tęsknić, martwić się, troszczyć, nie skrzywdzić. I tak po prostu będzie w Twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to magia? Nie. To prawdziwa miłość, miłość która nigdy nie wymaga."

Każdy powinien mieć kogoś  z kim... teksty

oliiska dodano: 14 sierpnia 2016

Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV