głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe Przychodzi chwila kiedy klękasz z bezsilności. Zwyczajnie się poddajesz tracąc wszelką wiarę na lepsze jutro. Wiedząc że zgotowałeś sobie piekło na swoje własne

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
Przychodzi chwila kiedy klękasz z bezsilności. Zwyczajnie się poddajesz tracąc wszelką wiarę na lepsze jutro. Wiedząc że zgotowałeś sobie piekło na swoje własne życze
Przychodzi chwila  kiedy klękasz z... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 stycznia 2014

Przychodzi chwila, kiedy klękasz z bezsilności. Zwyczajnie się poddajesz, tracąc wszelką wiarę na lepsze jutro. Wiedząc, że zgotowałeś sobie piekło na swoje własne życzenie, że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest w Twojej osobistej winy. Zaczynasz nienawidzić samego siebie za to , kim jesteś, za to ile błędów popełniłeś. Nie potrafisz wybaczyć sobie, że czasu nie da się cofnąć...

Przecież wczoraj to już historia... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 stycznia 2014

Przecież wczoraj to już historia...

Nie oczekujcie ode mnie... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 stycznia 2014

Nie oczekujcie ode mnie optymistycznego podejścia do życia, ponieważ sytuację, które ostatnio miały miejsce bardzo zmieniły moje podejście do wszystkiego. Kolejny raz w moim życiu nastąpiły dość radykalne zmiany, których bardzo się bałam i wciąż się boję.

Kocham tego wariata ! Mocno za mocno. teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 28 stycznia 2014

Kocham tego wariata ! Mocno,za mocno.

Tak bardzo źle.Tak bardzo nijak.Tak... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 26 stycznia 2014

Tak bardzo źle.Tak bardzo nijak.Tak bardzo nienawidzę wieczorów pt "ON i tylko ON".

„Nagle zdajesz sobie sprawę  że... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 26 stycznia 2014

„Nagle zdajesz sobie sprawę, że wszystko się skończyło. Naprawdę. Nie ma już powrotu. Czujesz to. I próbujesz zapamiętać, w którym momencie to wszystko się zaczęło. I odkrywasz, że zaczęło się wcześniej niż myślisz. Długo wcześniej. I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że to wszystko zdarzyło się tylko raz. I nieważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się taki sam. Nie będziesz już nigdy czuć się jak trzy metry nad niebem.

Tak bardzo mi Ciebie brakuję.Twojego... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 26 stycznia 2014

Tak bardzo mi Ciebie brakuję.Twojego głosu, zapachu, dotyku.Uwielbiałam jak szeptałeś mi do ucha, jak dotykałeś delikatnie opuszkami palców, pamiętam każdy dreszcz przeszywający moje ciało.Pamiętam każdą chwilę spędzoną z Tobą.Każdy pocałunek, każdy gest.Dlaczego to zniszczyłeś ? Dlaczego zadałeś mi ból, który niszczy mnie każdego dnia coraz bardziej ?

Tyle pytań chce Ci zadać   które... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 26 stycznia 2014

Tyle pytań chce Ci zadać , które mi w głowie siedzą, ale zbyt boję się, że zadasz ból odpowiedzą.

Nie czekaj  aż napiszę. Może on... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 26 stycznia 2014

Nie czekaj, aż napiszę. Może on wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim.Pewnie wyszedł z kolegami i wrócą późno, a Ty nie jesteś Jego pierwsza myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil spędzonych z Tobą, nie czyt dziesięć razy tych samych wiadomości od Ciebie,bo pewnie już dawno je usunął.Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie spotkanej na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i mase spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony z Nim, znaczył dużo. To ty starałąaś się być tam gdzie On powinien pojawić się w danej chwili.Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o niezobowiązująca rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko.Chciałaś by Cie pokochał, abyś była dla Niego wszystkim.Pragnęłaś być dla Niego całym światem, a On nawet nie próbował być w Twoim świecie.

Kłopot polega na tym  że choć... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 25 stycznia 2014

Kłopot polega na tym, że choć można zamknąć oczy, nie da się zamknąć myśli.

Uśmiecham się. Każdego nowego dnia... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 25 stycznia 2014

Uśmiecham się. Każdego nowego dnia budzę się szczęśliwa jak nigdy. A wszystko dzięki Tobie.Dzięki temu,że zjebałeś coś, co było między Nami .Uśmiecham sie.. Na samą myśl,iż nie będę musiała więcej Cie oglądać i chłonąć Twoich kłamstw przeżywam mentalny orgazm.I wiesz? Tęsknie... Cholernie tęsknie za tym co było.. Nim poznałam Ciebie..

Normalność jest nudna. :  teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 25 stycznia 2014

Normalność jest nudna. :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV