głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe To takie banalne kochać czyjeś oczy. W ciągu kwadransa umyłam się ubrałam powiedziałam 'kurwa' osiemset razy i byłam osiem razy przerażona że Ciebie dziś nie zo

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
To takie banalne kochać czyjeś oczy.
To takie banalne   kochać czyjeś oczy. teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 5 luty 2014

To takie banalne - kochać czyjeś oczy.

W ciągu kwadransa umyłam się... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 5 luty 2014

W ciągu kwadransa umyłam się, ubrałam, powiedziałam 'kurwa' osiemset razy i byłam osiem razy przerażona, że Ciebie dziś nie zobaczę.

Kiedyś nie musiałam się... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 3 luty 2014

Kiedyś nie musiałam się uśmiechać, a ludzie i tak wiedzieli, że jestem bardzo szczęśliwa. Chyba widzieli to w moich oczach, a może nawet moja skóra i włosy były przepełnione radością i miłością. To z pewnością każda cząstka mojego ciała dawała znaki, że zagościło we mnie szczęście. Teraz wszystko się zmieniło. Nawet kiedy uśmiecham się i próbuję udawać jak jest dobrze, wszyscy w koło wiedzą, że coś jest nie tak, bo przecież kiedyś moja twarz wyglądała zupełnie inaczej. Wtedy w inny sposób patrzyłam, inaczej wypowiadałam słowa, inaczej reagowałam na ludzi. Ból i smutek tak strasznie mnie zniszczył, wypalił od środka. To on sprawił, że zmieniło się wszystko - wszystko co mam w środku i na zewnątrz. / napisana

Czasem z rana nie rozumiem  czy po... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 3 luty 2014

Czasem z rana nie rozumiem, czy po prostu się nie wyspałam, czy naprawdę ich wszystkich nienawidzę...

Najgorsze co mnie w życiu spotkało... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 2 luty 2014

Najgorsze co mnie w życiu spotkało ? On i miłość do Niego.6 grudnia 2010 roku moje życie legło w gruzach bo poznałam i pokochałam niewłaściwego faceta.Od tego czasu moje życie zmieniło się o 180 stopni już nic, nigdy nie będzie jak dawniej.Nigdy nie będę tą samą osobą, nigdy...

Czasem już tak mam  mówię nie... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 2 luty 2014

Czasem już tak mam, mówię nie, myslę tak. Zrozum to.

Zadzwoń do mnie rano ale proszę... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 1 luty 2014

Zadzwoń do mnie rano ale proszę zrozum najpierw, że moje życie to chaos i pasmo zmartwień.

może chciałabym żeby było jak... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 1 luty 2014

może chciałabym żeby było jak kiedyś. może chciałabym oczyścić z kurzu naszą znajomość. może chciałabym znowu uśmiechać się z twojego powodu. może chciałabym z niecierpliwieniem czekać na każde spotkanie. może chciałabym poczuć te dziwne uczucie w brzuchu. może chciałabym się stresować żeby nie powiedzieć przy tobie czegoś głupiego. może chciałabym palić jedną fajkę na spółę. może chciałabym oglądać z tobą gwiazdy. może chciałabym leżeć na twoim ramieniu. może chciałabym widzieć twoje tęczówki wpatrujące się w moje. może chciałabym przeżyć to kolejny raz. może chciałabym żeby wszyscy się pytali czy się zakochałam. może chciałabym opierać nogi o ścianę i myśleć o nas. może chciałabym znowu wakacje i czas spędzony z tobą. może nadal coś mnie do Ciebie ciągnie, może jeszcze się z tego nie wyleczyłam, może wcale nie chcę, może potrzeba na to jeszcze sporo czasu, żeby doszło to do mojego serca?

Ludzie odchodzą  a Ty nie możesz za... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 1 luty 2014

Ludzie odchodzą, a Ty nie możesz za nimi iść. Pamiętasz jak było z zabawkami dzieciństwa? Na początku upierałeś się, że wszystkie koniecznie muszą zostać. Potem z lekkim ukłuciem w sercu kilka oddałeś, kilka wyrzuciłeś, a resztę wpakowałeś na strych i przyznaj się, dzisiaj o nich nie myślisz, bo zastąpiłeś je nowymi, odpowiednimi do wieku. Tak samo jest z ludźmi. Czasami ciężko pozwolić im odejść, ale potem przychodzą nowi i okazuję się, że z nimi też możesz być szczęśliwy.

Nigdy nie mów nigdy  bo zycie... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 1 luty 2014

Nigdy nie mów nigdy, bo zycie różne scenariusze piszę.

Czas wziąć się za siebie.... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 30 stycznia 2014

Czas wziąć się za siebie. Niedługo jak przypadkiem mnie zobaczysz na ulicy, nie poznasz tylko się obejrzysz za mną, wtedy ja podejdę przedstawię się i powiem: Widzisz skarbię co straciłeś ? ! Odejdę z uśmiechem na twarzy.

Teraz staram się o Tobie nie... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 30 stycznia 2014

Teraz staram się o Tobie nie myśleć bo nie warto, a zapomnieć się nie da, ale obiecuję, że za 30 lat Cie odnajdę i wygarnę wszystko, jak mnie skrzywdziłeś i jak bardzo przez te wszystkie lata Cię kochałam.Plan jest taki...Wysłuchasz mnie i przeprosisz.Powiesz jakim palantem byłeś, że żałujesz, że nie wybrałeś mnie, że zawsze o mnie myślałeś kładąc się spać i, że błagasz o wybaczenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV