głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ozirus Przysięgam że nigdy w życiu ale to nigdy aż do końca pierdolonego świata przez wszystkie starości i młodości przez wszystkie śmierci i narodziny przez wszystkie

ozirus

ozirus.moblo.pl
Przysięgam że nigdy w życiu ale to nigdy aż do końca pierdolonego świata przez wszystkie starości i młodości przez wszystkie śmierci i narodziny przez wszystkie
Przysięgam  że nigdy w życiu  ale... teksty

ozirus dodano: 24 czerwca 2015

Przysięgam, że nigdy w życiu, ale to nigdy, aż do końca pierdolonego świata, przez wszystkie starości i młodości, przez wszystkie śmierci i narodziny, przez wszystkie gówno warte inicjacje i zakończenia, przysięgam na Veddera, Jezusa, Kapitana Planetę, Ojca, na wszystkie momenty, w których zrywał - budził mnie - zastanawiał, ten delikatny szept czegoś więcej, oddech przeżycia, smak przyszłego wspomnienia, nieważne, czy było to podczas słuchania kaset, oglądania seriali, imprezowych agonii, obejmowania, ruchania, patrzenia, myślenia - przysięgam, że nigdy w życiu jej nie opuszczę.

Ściemniać  że się udało i ze... teksty

ozirus dodano: 24 kwietnia 2015

Ściemniać, że się udało i ze smutną twarzą śmigać w nocy po klubach, wciągać i mówić, że wóda to najlepsza połówka.

Tutaj marzeń lepiej nie mieć  kurwa... teksty

ozirus dodano: 24 kwietnia 2015

Tutaj marzeń lepiej nie mieć, kurwa tęsknię za czymś, chyba lepiej nie mieć, niż za chwilę ciebie stracić.

Kombinowałem  że nadałbym się na... teksty

ozirus dodano: 16 stycznia 2015

Kombinowałem, że nadałbym się na przykład do obsługi stacji benzynowej, mógłbym pompować benzynę do samochodów. Zresztą było by mi wszystko jedno, jaką pracę dostanę. Byle nikt mnie nie znał, byłem ja nawzajem nie znał nikogo. Wymyśliłem sobie na to sposób: będę udawał głuchoniemego. Jako głuchoniemy nie będę musiał z nikim prowadzić głupich rozmów bez sensu. Kto będzie miał do mnie interes, napisze kilka słów na kartce i podsunie mi pod oczy. Prędko się ludziom takie rozmówki sprzykrzą i dadzą mi spokój aż do końca życia.

Szliśmy do kina czy gdziekolwiek i... teksty

ozirus dodano: 16 stycznia 2015

Szliśmy do kina czy gdziekolwiek i zaraz braliśmy się za ręce, a potem trzymaliśmy się tak aż do zakończenia seansu, nie zmieniając pozycji i nie robiąc z tego wielkich historii. Kiedy byłem z nią nie przejmowałem się nawet tym, czy mi dłoń spotniała czy nie. Czułem tylko, że jest mi dobrze. I było naprawdę dobrze.

Tak właśnie bywa z dziewczętami.... teksty

ozirus dodano: 16 stycznia 2015

Tak właśnie bywa z dziewczętami. Wystarczy, że któraś umie coś robić z wdziękiem, a choćby nie była wcale bardzo ładna, choćby była głupawa - zakochuję się czy coś w tym rodzaju, i już sam nie wiesz, co się z tobą dzieje. Dziewczyny. Jezu Chryste. Umieją człowieka do wariactwa doprowadzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV