głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no_chodz_tu_bejbe Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego pijesz żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego pijesz żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic

no_chodz_tu_bejbe

no_chodz_tu_bejbe.moblo.pl
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego pijesz żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego pijesz żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szcze
Na tym polega problem z piciem. Gdy... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 22 stycznia 2014

Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo.

Boję się zobowiązań. Nie chce Ci... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 22 stycznia 2014

Boję się zobowiązań. Nie chce Ci nic obiecywać, niczego na siłę nazywać, Nie wyznam Ci nagle wszystkiego, co czuję ale mogę być, całkiem blisko. Mogę być oparcie, o ile nie obciążysz mnie zbyt mocno, dobrym słuchaczem albo poprawiaczem nastroju.Moge być kim chcesz, tylko nie czyń mnie zbyt wazną . Nie jestem dobra w byciu czyimś wszystkim.

Czasem po prostu jest ciężej  ale... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 22 stycznia 2014

Czasem po prostu jest ciężej, ale mimo wszystko zawsze trzeba wstać i iść przed siebie z dumą w oczach.

 Kto powiedział  że noc jest od... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 21 stycznia 2014

"Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co już było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano."

 Gdybym ponownie mogła przeżyć... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 21 stycznia 2014

"Gdybym ponownie mogła przeżyć swoje życie. Następnym razem ośmieliłabym się popełnić więcej błędów. Relaksowałabym się i dbała o sprawność fizyczną. Mniej spraw traktowałabym poważnie. Wykorzystałabym więcej szans. Wybierałabym się częściej w podróż. Zdobyłabym więcej gór i przepłynęła więcej rzek. Miałabym pewnie więcej prawdziwych kłopotów, lecz o wiele mniej wymyślonych...Widzi pan, należę do osób, które każdy dzień przeżywają roztropnie i mądrze. Zdarzały mi się wielkie chwile. Gdybym miała "przerabiać" wszystko raz jeszcze, pozwoliłabym sobie na więcej takich chwil. Właściwie nie dbałabym o nic innego, jak tylko o chwile. Żyłabym każdą z nich, zamiast wybiegać myślą lata do przodu. Gdybym ponownie mogła przeżyć swoje życie, chodziłabym po trawie boso już wczesną wiosną i jeszcze późną jesienią. Chodziłabym na więcej zabaw. Jeździłabym częściej na karuzeli. Zrywałabym więcej stokrotek" -Nadine Stair lat 85.

Wiem co czujesz. Myślisz  że dla... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 20 stycznia 2014

Wiem co czujesz. Myślisz, że dla Ciebie świat się już skończył, że oto spłonęłaś już w najpiękniejszych uczuciach, a Twoje serce nie może drugi raz palić się taką namiętnością. Myślisz, że on ze swoim odejściem zabrał nie tylko to co było, ale zabrał też to co będzie, bo nie możesz sobie wyobrazić przyszłości bez niego. Reagujesz złością, kiedy ktoś mówi, że przejdzie, że rana się zabliźni, że to dopiero początek. Ty wiesz, że kochasz, że nigdy więcej nikogo jak jego. Wylewasz łzy, bo czujesz się martwa, a oni mówią, że jeszcze całe życie przed Tobą, a nie wiedzą jak to budzić się z imitacją serca. Masz wrażenie, że to Twoja wina, bo byłaś tak bezgranicznie szczęśliwa, że to aż niemożliwe dla zwykłego człowieka. Teraz czujesz tylko ból, zanurzona jesteś cała we wspomnieniach. Myślisz, że to był ten jedyny, a Ty pozwoliłaś mu odejść. Uwierz, znam to. Znam ten ból, kiedy sama wierzysz w tą miłość, bo inni zwątpili, ale wiesz co Ci powiem? Koniec zawsze jest początkiem./esperer

Może nadejdzie dzień  gdy się... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 20 stycznia 2014

Może nadejdzie dzień, gdy się obudzisz Myśląc, że czekam by do Ciebie wrócić. Nagle zrozumiesz, że mnie już tu nie ma. Poszłam i nie chcę już niczego zmieniać.

Bo najtrudniej jest skończyć... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 stycznia 2014

Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, zapominanie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być.

 O najważniejszych sprawach... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 stycznia 2014

"O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze, kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona, nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia."

Bogactwem człowieka są : uśmiech... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 stycznia 2014

Bogactwem człowieka są : uśmiech przyjazny gest, słowo.

Wiesz  wydaję mi się ze zabrakło... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 stycznia 2014

Wiesz, wydaję mi się ze zabrakło nam sił by walczyć.Mieliśmy miłość i siebie, i to by wystarczyło.Pozwoliliśmy odebrać sobie to wszystko, tak z dnia na dzień, stracić coś, co dawało szczęście. Zależało Nam ale co z tego, jeśli żadne z nas nie wyciągnęło ręki, by schwytać to, co upadło. Nasze uczucie rozbiło się na kawałki niemożliwe do sklejenia a każde z nas poszło w inną stronę.Przegraliśmy i nie wzięliśmy udziału po raz kolejny.Byliśmy zbyt słabi, by wygrać wojnę o nasze szczęście, o naszą miłość.

Seks jest jak obiad. Nie zjesz w domu... teksty

no_chodz_tu_bejbe dodano: 19 stycznia 2014

Seks jest jak obiad. Nie zjesz w domu, to zjesz na mieście

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV