głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
needyoou Nie denerwuje was to że kilku małych ludzi których w sumie nawet nie znacie potrafi wam całkowicie poprzestawiać mechanizmy w mózgu? Mnie to doprowadza do szału

needyoou

needyoou.moblo.pl
Nie denerwuje was to że kilku małych ludzi których w sumie nawet nie znacie potrafi wam całkowicie poprzestawiać mechanizmy w mózgu? Mnie to doprowadza do szału. Tak j
Nie denerwuje was to  że kilku... teksty

needyoou dodano: 2 grudnia 2011

Nie denerwuje was to, że kilku małych ludzi, których w sumie nawet nie znacie, potrafi wam całkowicie poprzestawiać mechanizmy w mózgu? Mnie to doprowadza do szału. Tak jak widzenie przez innych moich umiejętności a nie mnie. Tak jak ‘Masz potencjał’. Tak jak ‘Budujesz sobie wspaniałą przyszłość, a potem sama ją burzysz’. Tak jak te wszystkie mądrości tych wszystkich głupich ludzi.

Znów dopadł mnie ten koszmarny... teksty

needyoou dodano: 30 listopada 2011

Znów dopadł mnie ten koszmarny stan. Czuję, że to on mną rządzi, jakby był czymś zewnętrznym. Nie mogę ani zatrzymać moich myśli, ani odwrócić ich od wizji mojej śmierci. Kiedyś myśli o tym, że mogę uciec, uciec od osaczających mnie problemów, uciec od przeszywającego mnie bólu psychicznego, przynosiły ulgę, a teraz coraz bardziej przejmują nade mną kontrolę. Patrzę na nóż i widzę jak uśmiecha się do mnie złowieszczo. Chwytam za niego, myśląc: "Niech to wreszcie się skończy, już nie mogę tak dalej", a za chwilę rzucam go w kąt i tuląc samą siebie, szepcę: "Niech ktoś przyjdzie. Przytul mnie. Pomóż". Ale przecież jestem sama i tylko ja mogę wygrać bądź przegrać z pragnieniem śmierci.

Nie jesteś Panną Migotką... teksty

needyoou dodano: 30 listopada 2011

Nie jesteś Panną Migotką, dziewczyno! Nie jesteś ani Bellą, ani Królewną Śnieżką, ani Kopciuszkiem, ani Hermioną, ani Mary Lenox, ani Czerwonym Kapturkiem, ani Alicją w Krainie Czarów, ani Molly Moon, ani Sierotką Marysią, ani Szeherezadą czy nawet Dziewczynką z zapałkami! Więc nie myśl, że życie szykuje dla ciebie happy end. Jedyne, czego możesz się spodziewać, to wszystkich złych charakterów ze wszystkich znanych ci bajek. Każdy z nich cię dopadnie, niezależnie od tego, czy boisz się Hatafianów czy Volturi. A nawet jeśli nigdy się ich nie bałaś, to teraz zacznij, bo niedługo zrujnują ci życie. Wiesz co jeszcze? Żaden Chojrak nie przybędzie ci na pomoc. Zostaniesz sama. S a m i u t e ń k a.

Każde marzenie jest uczciwe. Samo... teksty

needyoou dodano: 30 listopada 2011

Każde marzenie jest uczciwe. Samo słowo MARZENIE jest uczciwe. Nieuczciwe mogą być myśli, pragnienia, dążenia, lecz marzenie pozostanie czyste, nawet wtedy, kiedy inni wdepczą ci je w błoto. W marzeniach nie musisz ustanawiać żadnych podziałów. Żadnych. Granice nie istnieją. Tak więc w marzeniach kolizje prawie się nie zdarzają. A nawet jeżeli, to nie bolą. Rzeczywistość jest inna. Rzeczywistość kąsa. Rzeczywistość, rzeczywistość…

jeej genialne. teksty needyoou dodał komentarz: jeej genialne. do wpisu 29 listopada 2011
własnie miałam dodac to samo    teksty needyoou dodał komentarz: własnie miałam dodac to samo (; do wpisu 29 listopada 2011
talenciara:  teksty needyoou dodał komentarz: talenciara:) do wpisu 29 listopada 2011
Mam słabe nerwy. Zresztą psychikę... teksty

needyoou dodano: 28 listopada 2011

Mam słabe nerwy. Zresztą psychikę też. Dlatego trudno mi przetrwać pewne sytuacje, stresy, wymagania. Łatwo się wzruszam. Pozytywnie i negatywnie. Gdy jestem zdenerwowana, jest mi zimno i mam dreszcze. Płaczę też, gdy bliskie mi osoby ranią milczeniem, obojętnością i nienaturalnością. Nic nie poradzę. Od początku byłam przewrażliwiona.

bo jeśli mam w słuchawkach Chade... teksty

needyoou dodano: 26 listopada 2011

bo jeśli mam w słuchawkach Chade nic więcej mi nie potrzeba. / grozisz_mi_xd
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

myślę o tym codziennie. wciąż... teksty

needyoou dodano: 26 listopada 2011

myślę o tym codziennie. wciąż bezsensownie zastanawiam się gdzie podziało się moje szczęście. boję się tego czym się stałam, ale pociąga mnie to. pociąga mnie do myśli, które są jak kokaina dla narkomana. zaskakuje mnie fakt, że jestem sama. jestem sama pośród tego fałszywego szczęścia, które mnie otacza. może po prostu nie potrafię go dostrzec? możliwe. ale nie potrafię też tego zmienić. to wszystko. źle się czuję. jak zawsze.

Codziennie spotykam ludzi  niby... teksty

needyoou dodano: 26 listopada 2011

Codziennie spotykam ludzi, niby znajomych a obcych, wymieniamy parę zdań i każdy z nas idzie w swoją stronę. Mam wrażenie, że nasze kontakty są niczym gra na scenie. Słowa nie płyną z głębi serca, a kurtyna przecież za chwilę i tak spadnie. Na tej scenie czuję się chyba jeszcze bardziej samotna niż zamknięta sama w pokoju, wsłuchując się w ciszę czy niedotyczące mnie rozmowy dobiegające zza okna.

Nikt nie tęskni za moją... teksty

needyoou dodano: 25 listopada 2011

Nikt nie tęskni za moją obecnością. Nikt nie zauważa, gdy jestem i gdy mnie nie ma. On mnie nie potrzebuje i ja sama nie cieszę się z tego, że zostałam poczęta. Nie zmienię świata na lepszy, nie stworzę nowej symfonii, nie napiszę wiersza, przy którym ktoś się wzruszy. Nie sprawię nikomu radości, bo samej sobie jej dać nie potrafię. Jestem żałosna, gdy płaczę. Jestem żałosna, gdy marzę, że ktoś mnie kiedyś pokocha. Kto mógłby mnie kochać, jeśli mogę być tylko ciężarem ze swoimi śmiesznymi lękami?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV